• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna povlečení u dětí. Jak často měníte?

2. května 2014 
miminku měním každý týden
14. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednou za měsíc vyperu vše, jinak barevnou plenu, kterou dávám přes prostěradlo měním podle potřeby.
Mantinely jednou za dva měsíce včetně kapsáře.
14. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berenika,

jsem z Prahy.

Hele, já bych si to jednorázový povlečení vzala, jako muster pro kšeft. :grinning: Do který popelnice to vyhazuješ? :grinning: :grinning: :grinning:

Fakt si nebyla v Superstar? Pak mě napadá jedině kriminální ústředna pátrá,radí, informuje :grinning:
Tam ukazujou fotky lidí :sweat_smile: :wink:
14. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe, tak písni do IP, jsme off topic :grinning: :grinning: . jestli tě napadá, odkud se známe, sem s tím...ale neberu FKÚP :grinning:
jsem bezúhonná :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednorazove povlečeni neexistuje ja prevlikam raz za 3-4 týždne ale samozrejma ked je upotene alebo špinave tak aj skorej.
27. dub 2014 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš to je to načo si líham u doktorky? to davate detom? mne sa to moc nepaci proste mam ztoho zly pocit len ked si natom sedim u dr.to ani bavlna neni je to umelina nepotia sa vtom deti v lete, ja uz len ked mam umele tricko tak sa mi vyhodia vyrazky po tele a potom sa ftom jak prasa.
27. dub 2014 ve 22:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@25ka
Já ho nepoužívám (jen jsem napsala,že existuje),ale určo bude lepší než akční povlečení z trhu 1+1zdama 199,-Kč za obě,nebo dnes tak hojně kupované a "kvalitní" povlečení z polyesteru :wink: .
27. dub 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ne ja praveze len cisto 100% bavlnu pouzivam lebo ja som alergicka aj syn a plus je ekzematik takze umelinu nemozme obaja takze kupujem len od overenych predajcov a vyrobcou.
28. dub 2014 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem 1x14dní... ale mimču (7týdnů) měním denně plínečku pod hlavou a pyžamko :wink:
28. dub 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednou měsíčně.
1. kvě 2014 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
měním jednou za tři týdny všem :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek