Výměna povlečení u dětí. Jak často měníte?

keckemet
11. kvě 2009

Dobry den, chtela bych se zeptat " starsich a zkusenejsich matek" jak casto vymenujete lozni povleceni (neni-li pobkinakne, ci jinak znecistene.....) v detske postylce. Mam miminko 8 tydnu.Dekuji

marselina
14. kvě 2009

miminku měním každý týden

mikulka
14. kvě 2009

Jednou za měsíc vyperu vše, jinak barevnou plenu, kterou dávám přes prostěradlo měním podle potřeby.
Mantinely jednou za dva měsíce včetně kapsáře.

soanpe
14. kvě 2009

Berenika,

jsem z Prahy.

Hele, já bych si to jednorázový povlečení vzala, jako muster pro kšeft. 😀 Do který popelnice to vyhazuješ? 😀 😀 😀

Fakt si nebyla v Superstar? Pak mě napadá jedině kriminální ústředna pátrá,radí, informuje 😀
Tam ukazujou fotky lidí 😅 😉

berenika39
14. kvě 2009

soanpe, tak písni do IP, jsme off topic 😀 😀 . jestli tě napadá, odkud se známe, sem s tím...ale neberu FKÚP 😀
jsem bezúhonná 😀 😀

25ka
27. dub 2014

jednorazove povlečeni neexistuje ja prevlikam raz za 3-4 týždne ale samozrejma ked je upotene alebo špinave tak aj skorej.

superkousky
27. dub 2014
25ka
27. dub 2014

ježiš to je to načo si líham u doktorky? to davate detom? mne sa to moc nepaci proste mam ztoho zly pocit len ked si natom sedim u dr.to ani bavlna neni je to umelina nepotia sa vtom deti v lete, ja uz len ked mam umele tricko tak sa mi vyhodia vyrazky po tele a potom sa ftom jak prasa.

superkousky
27. dub 2014

@25ka
Já ho nepoužívám (jen jsem napsala,že existuje),ale určo bude lepší než akční povlečení z trhu 1+1zdama 199,-Kč za obě,nebo dnes tak hojně kupované a "kvalitní" povlečení z polyesteru 😉 .

25ka
28. dub 2014

aha, ne ja praveze len cisto 100% bavlnu pouzivam lebo ja som alergicka aj syn a plus je ekzematik takze umelinu nemozme obaja takze kupujem len od overenych predajcov a vyrobcou.

slavicky
28. dub 2014

všem 1x14dní... ale mimču (7týdnů) měním denně plínečku pod hlavou a pyžamko 😉

giovanna2012
1. kvě 2014

Jednou měsíčně.

mafeska
2. kvě 2014

měním jednou za tři týdny všem 🙂