• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vztekání tříletých. Jak reagovat na nálady malých dětí?

24. října 2012 
@llluckaaa - tak o tohle se pokouším, jen asi musí dcerka ještě trochu ´´dozrát´´ :grinning: navíc to je možná ztížené tím, že málo mluví, takže nejspíš nedokáže pořádně vyjádřit, co vlastně chce.
no, dnes večer měla půlhodinový záchvat, jsem nechápala :rolling_eyes: i když, předtím mě zase překvapila, když hodinu seděla u modelíny, kterou dnes dostala od tetičky. takže dnes vlastně z extrému do extrému :grinning:
10. říj 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Začal podzim a ona si ráno do školky nevezme svetr, nevezme zateplenou riflovou bundičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:, tak dostala nepromokavou, ale ne moc teplou (a svetr s sebou manžel do tašky do auta). Jinak by nestihl práci :confused: :slight_smile:
A včera jel náš starší za tou svou do Brna, tak ho manžel s Aďkou vezli do okr. města na vlak. Celou cestu prý "dumala" o tom, jak se s ním rozloučí , když nemají toho modrýho slona (zůstal doma), co mu měl zamávat (packou).
Ještě když se vrátili, tvrdila, že musí vzít slona a jet zpátky na nádraží Pepčovi zamávat :confounded: :angry: :grinning:.
Oni něco chtějí a jsou hrozně nešťastní z toho, že to tak nebude, njn, snad z toho vyrostou dřív než půjdou do školy :slight_smile: :sweat_smile:
12. říj 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máme změnu - teď jsme spíše smutní, že musíme do školky :slight_smile: .
Ale tak moc, že pořád jen malá říká, že tam nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: .
Dnes ráno to bylo konečně klidnější, ale jinak je to s ní vždycky docela "boj" :frowning2: :angry:
Snad je dost zralá na školku a brzy se srovná :pensive: :dizzy_face:
24. říj 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek