• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začaly vašemu dítěti růst zuby dřív než v 5ti měsících?

13. června 2014 
Tak já jsem byla v noci v šoku, dásničky nateklý jako pr..e a malej spal jako zabitej! Vzbudil se jen třikrát, z toho jsme dvakrát kojili, no fakt to nechápu. Je pravda, že včera přes den málo spal a dvě noci předtím prokňoural z velké části...
14. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky přidáváme se do klubu. Dvo spodní v pohodě, ted se klubou oba horní, má fialové dásně, chvilkama je protivná, už chápu i ty horrorové noci, včera to bylo po paralenu sirupu ok. tak jeslti dneska zase bude v noci řvát,nasadíme sirup. :stuck_out_tongue_closed_eyes: držte se!!
14. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to koukam lut to neznam :sunglasses: jako mala to nema natekle vubec jen to prosvita..a porad strka vsecko dozadu ke stolickam .nechce se mi verit,ze by tam neco mohlo uz lezt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teda ja chci taky aby nam pomohl sirup ke klidnejsi noci :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní noc byla klidná. Zoubek je prořezaný, tak se vzbudila jen o půlnoci a v šest na jídlo, mezitím ještě dvakrát mrčela, tak jsem ji zacpala pusu dudlíkem a byl klid :grinning:
14. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak jsem psala, byla jsem v šoku, ale už jsem se potřebovala vyspat jako sůl, tak jsem byla šťastná. Uvidíme, co přinesou další dny. O sirupu jsem už taky uvažovala, ale trochu se mi to příčí, cpát do nich chemii do takhle malých... No kdyby měl noc prořvat nebo k tomu měl teplotu, tak bych ho asi taky nenechala trápit.
apon, že bys měla proti lékům imunní dítě??? :grinning:
14. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lut me prijde ,ze je imunni proti vsemu co kdy dostala homeopatika nic a to je brala dlouho masticky nic ,ale jako nerve ukrutne to ne jen se mrska mele knoura a me to proste rusi kamoska ta u toho spi no chapete to?ja s eprobudim jak se mala pohne a ted spi vedle me jak se otocim chnapne me rukou a tahne zpet tak mam prelezelej bok a uz hryze bradavku ..sirup nikdy nezabral na nic teda aspon me se to tak jevilo pac porad to bylo stejne s ni tak ja na to prdim a uz nedavam vubec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
apon, s homeopatikama se nedivím, patřím mezi ty, které na jejich účinky nevěří z principu jejich "funkce", na to jsem moc racionálně založenej člověk, abych věřila tomu, že jedna molekula účinné látky může vyvolat nějakou reakci, natož léčebnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás dnešní noc zase celkem dobrá, ale od rána, asi půl hodiny po probuzení, neustále ječí a ječí (teď teda spí), ruce už mám z toho nošení po baráku jako opice :rolling_eyes:
15. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měli dnešní noc bo hoooooooooodně dlouhé době fajnovou....usnul v půl7, v osm se vzbudil ještě na jídlo, protože předtím nechtěl moc jíst a pak až ve čtvrt na 4 a v šest, a to už jsme vstávali. Takže krásně vyspinkaní a hlavně máme prořízlý obě jedničky nahoře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Konečně!!!!!! Tak snad nám dopřeje aspoň chvilku klidu :sweat_smile:
15. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky,tak i mi sa mozeme pochvalit prvymi zubkami.objavili sa na stedry den a 27.12nam bolo 6.mesiacov,teraz nas trapi horne dasienko a tymto sa chcem spytat ci budeme taku istu dobu trapenia prezivat ako pri spodnych,trapili sme sa dva mesiace alebo to pojde rychlejsie?pouzivame,geliky a nurofen jahoda,dakujem
15. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dva měsíce??? Certik, Ty mě děsíš!!! Náš malej má u jedné horní jedničky už takovej tvrdej "hrot", ale pod dásní, tak by mě zajímalo, jak dlouho to ještě může trvat...?
15. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi sme sa veru dva mesiace trapili,slinkali,kusali vsetko co chytil do pusinky,bol umrnkany ale za to spinkal v noci dobre :wink:
15. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, sabince bylo 1. ledna pul roku a vcera jsem objevila prvni lehounce prorezany zoubek.. NAHORE! :grinning:
15. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to gratulujem,byva neobvykle prve horne zubky,mi zrovna na ne cakame :frowning2:
15. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Tomášovy bylo 8 měsíců a zoubek stááále nikde :confused: ...ani naběhlé dásno nebo náznak, že by se něco chtělo klubat :sweat_smile:
15. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
certiku, no pry to je neobvykle, jsem zvedava, co rekne dr. :slight_smile:
vidim, ze vas leo je stejne stary jako sabinka :wink: neboj, zoubky tu budou co nevidet!
ojo a u vas taky, vzdyt ono prece neni kam spechat a jestli jeste porad kojis, tak je to lepsi bez nich :slight_smile:
15. led 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme taky první zoubek prořezaný a stejně jako u andreaska je to HORNÍ zoubek - jednička vlevo a už se jí pomalu ale jistě dere na svět i sestřička vpravo :slight_smile:
19. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
můžete poradit co zabírá při růstu zoubků - jaký gel nebo masáž dásniček nebo jestli něco vůbec zabírá :confounded:
A co příp. při horečce? Dr. radila na horečku po očkování čípky, ale co vím, tak u zoubků se občas vyskytne i průjem a to by čípky asi byly k ničemu nebo ne??
8. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska24.9 Nam doktorka ty gely nedoporucila, pry jsou jednak k nicemu a take casto vyvolavaji alergickou reakci. Kdyby byla teplota, doporucila Panadol sirup.
Nam leze 2. zub, 1. uz je venku a synacek to zatim statecne snasi beze vseho. Jen obcas mu masirujeme dasne cistym prstem nebo to zvladne i sam nejakou gumovou hrackou (zatim vede tlama medvidka a pejskuv ocasek :grinning: ).
8. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Četla jsem jen konec diskuse a tam nic. Nemám čas to číst celé a zítra musím do lékárny.
8. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, měly vaše děti u růstu zubů průjem? Nám se tlačí ven už šestý, doposavad bez průjmů a teplot, ale dneska jsem obé bohužel zaznamenala... :frowning2:
18. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malemu se zrovna tlaci stolicky a minuly tyden mel 2 dny teplotu a prujem.
jinak ja malemu masiruju gelem dasne a vidim,ze mu to trochu zabira,v horsim pripade davam nurofen,to kdyz mi breci pul hodiny v kuse a vim,ze to jsou zuby.kazde dite je jine,nektere to snasi lip,jine hur.kamoska si ani nevsimla,kdy jejimu rostly zoubky.
18. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lut u nas vzdy bez ...ale pri poslednych co mu vysli, tusim dolne dvojky tak vtedy mal trosku, jeden den hnacku..ale to preslo.
18. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za reakce, já si právě říkám, že zatím na nic netrpěl (kromě větší nervozity a nočního buzení), tak jestli by to mohlo být tím. Pořád lepší příčina zuby, než nějaká breberka v zažívacích ústrojí... No jestli to do zítra nepřejde, navštívíme doktorku.
18. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se vyklubal jeden (zatím pidizoubek :grinning: ) a druhý se vyklube co nevidět. Mažeme gelem, je mňam, takže mě sosá prst jen se dotknu dásínky :grinning: Jestli zabírá gel nebo kousání všeho co je v dosahu nedokáži odhadnout :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám 3,5měsíčního klučíka a našla jsem mu dole na dásničce bílou tečku, je i uplakanější, hrozně slintá a nejradši by si narval celou pěst do pusinky. Vypadá to teda na první zoubek..? O lžičku to zatím necinká, za jak dlouho se to může tak vyklubat?
22. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajulinek teda to ste si pospisili.... :sunglasses: Nam jde videt bila carka asi tyden..pak vyleze zoubek.... :wink:
22. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já na to koukám a je to spíš taková tečka, za jak dlouho se to může vyklubat?
22. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajulinek - malá měla čárku a vedle tečku :grinning: z čárky se vyklubal zoubek po 8-10 dnech a z tečky se za tu dobu stala čárka. Zatím se nic víc neděje. Také pořád čekám, kdy se objeví i ten druhý zoubek :wink:
22. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi zoubek bude, co jiného by ta tečka byla že jo :slight_smile: Teď dostal i teplotku 38,3 tak to asi bude taky tím....Beruska: máte i teplotku? Nevím jestli jít k doktoce, zatím sem dala čípek.
22. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajulinek - teplotky zatím ne (klep, klep), ale dnes od rána už potřetí kakala, což u ní není normální :stuck_out_tongue_closed_eyes: (normál 1x za 1-2 dny) a je mnohem víc protivná, tak si říkám, jestli to není k těm zoubkům. Do teď jen příšerně slintala :grinning: a kousala všechno, co se jí dostalo do rukou.
Synovec měl prý od začátku teploty a průjem. Podle toho ségra poznala, že mu rostou zoubky. Myslím, že pokud teplotka sleze, tak k Dr. nemusíš (tedy pokud je to od zubů). Pokud by se ti něco nezdálo, tak tam můžeš zajít nebo u vás snad funguje pohotovost, kdyby to bylo třeba večer, ne??
22. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek