Záchvatové vztekání, vynucování. Máte zkušenost?

kiara2
29. led 2007

Ahojda maminky!mám klučinu ale tak příšerně se vzteká když třeba od někud nechce stropí scénu a a řve až je rudej a div si nevyvzteká plíce tak pak poračuje v autě,nebo když něco chce příjde a křičí na mě rozkazem a běda jestli to neudělám jinak se válí na zemi a se i stalo že mě uhodil.Máte zkušenosti?poradtě prosím

kiara2
autor
13. bře 2007

jess:děkuji ke škole a k holčině ale ta škola to bude ještě záhul ale snad to vyjde a ta holčina
taky Vám přejeme lepší bydlení a hlavně toho chlapečka tak se budeme informovat jo?? 🙂

jess
13. bře 2007

No jasně 😉 .Já myslím že školu zvládneš levou zadní 😉 .

Co malý,nějaké nové roštárny? 😀

Jess dnes dělala caviky u očkování proti obrně,nechtěla otevřít zobáček 😀

kiara2
autor
15. bře 2007

no třeba chtěl jít spát ale bylo brzo tak jsem říkala že ještě nepůjde tak se postavil a řekl to teda jo!!půjdu sám!!nadar!§a bylo hotovo včera jsme byly v Náchodě a jen jsem se otočila na chvíli a frajer se promenádoval u prostřed silnice jsme myslela že mě klepne pepka ale on vůbec nereaguje nic a pak se ještě zeptá co??no hotovo já fakt už nevím co na něj platí si budu nosit ten lamplion nebo jak se tomu říká jak to řve tak snad bude nějak reagovat a co je uvVá s nového?

jess
16. bře 2007

😲 uprostřed silnice,tak to je teda frajer.Moje malá mi taky bezproblémů lítala na cestu ješte ted v říjnu,ale když jsem jí to furt hustila do hlavy,tak už má z autíček obrovský respekt 😀

Jinak nic nové,furt je drzá až hrůza,při tatovy ,když ji něco řekne,si furt pleská dlaní na čelo a říká mu blbe nebo blbečku,včera to udělala mé mamině 😀

No je to s ní na ostudu 😀

kiara2
autor
17. bře 2007

no jo to mu můžu říkat furt ale prd platný, prostě on jde jak ducha zbavený nevnímá už nevím jak na něj aby reagoval ...........
no a tak jste se alespon zasmáli horší by bylo aby to řekla někomu na ulici to pak bych se asi do země propadla 😎

jess
17. bře 2007

Na ulici to zatím říká jen těm co na ni blbě civý 😀 ,ale používá výraz "blbý",a ještě u toho tak srandovně kulí očka,jako by si myslela svoje 😀

Tak to nevím co ti poradit na toho tvého roštáka 😉 ,moje když už hodně zvýším hlas,vycítí,že je zle a radši se sklidní,než aby se setkala s vařeškou.

Zatím stále vařeška funguje,akorát i v obchodáku musím častokrát zajet do regálu s kuchyňským nářadím 😀

zakarin
23. bře 2007

ahoj,od toho jednoho roku začnou děti hodně zkoušet. Tohleto období je pro maminu nejhorší,děti budou něco chtít,tak budou zkoušet si to vyřvat. Je to těžké,ale nesmíme dětem v ničem ustoupit,jakmile to uděláme jednou,bude to jejich vztekání horší a horší. Chce to velkou trpělivost. 🙂

jess
23. bře 2007

zakarin,já jsem tvrdá a neustupuju,prostě co řeknu to platí a manžel to samé,ale u těžce hyperaktivnmho dítěte ti ani důslednost nepomůže 😉

kiara2
autor
24. bře 2007

jess no tak to s tebou souhlasím no jo no co se dá dělat než to vydržet jo a na toho našeho musím se zvednou jinak nějaký vyhrožování neplatí a ještě ti říká NE tak odsekavě smrádě jedno ted mi dal takovou hlavičku že mám oko žlutý no ale bohužel nemám žluté stíny abych si namalovala druhý oko 😀

kiara2
autor
26. bře 2007

hojík dneska jsem mluvila s psychologem a prý mám najet na metodu jednou řeknu pak promluví vařečka!!!!!!!a neulevit do doby než to pochopí no chudák vařečka to abych šla nějaké nakoupit
😀

jess
26. bře 2007

ahojky 😀 kiara,já to s tou vařechou taky provádím,ale na způsou že až na potřetí je vařečka 😀

zatím vařečka funguje,ví co dovede a tak je radši hodná,ale taky jí to nevydrží dlouho.Tak půl hodky .My i v obchodech chodíme do regálů s vařečkama,to je vysoce účinné 😀

Máš pravdu,někdy je ta moje taky tak drzá,že má člověk sto chutí jí zakroutit krkem,ale nakonec mi to stejně přijde směšné 😀

kiara2
autor
27. bře 2007

no to jo včera byla zas perlička mamka byla s klukem v okně a volal na dědu kde je a ja procházela v něčem jsem se hrabala a pod vousy jsme řekla v prde...a Patka z okna dědo jsi v prde....????a děsnej smích no já jsme myslela že se smíchy počůrám no to co maji slyšet neslyší a co nemaj to slyší velmi dobře

jess
28. bře 2007

kiara 😀 😀 ,moje má ted moc papouškovací období,co kdo kde cekne,to hned plyne z jejích úst a teda povím ti,někdy je to na náplast přes papulu 😀

Ale je to švanda,ona srandovně šišlá,tak to z její papulkyvyzní jinak než z dospělácké 😀

kiara2
autor
4. dub 2007

no to jo to je pak sranda jak oni to komulí no včera si představ mi strhnul celý závěs no myslela jsem že mě klepne pepka a kdyby jsi ho slyšela jak furt držkuje no to je taky zážitek.si představ už nějakou dobu začal kadit do plíny když jde po obědě spát já už nevím co s tím nikdy to nedělal mě připadne že to dělá naschvál tak včera teda už dostal na zadek a ještě mi řekne že se dělá ho..do nočníku ne do plíny no a ho.. je v plíně tak nevím co s tím

jess
4. dub 2007

kiara,to je teda prcek provokatér 😲 😉

s ho.. v plíně já problém nemám,moje se toho štítí,takže aspoň něco dobré 😝

ale držkuje čím dál víc,zrovna před chvílí už dostala s vařechovou,páč zase chytala ty svoje hysteráky 😠 ,s tím mi leze řádně krkem

kiara2
autor
4. dub 2007

se musím smát jojo jsou to tlamičky malý jako dneska taky dostal už se to ve mě nakupilo a si představ než jsem zatopila tak kluk naházel do jezírka pantofle svoje nářadí na písek květináče no mazec no tak to máš dobrý s tím ho... já fakt už nevím co s tím dělá to naschvál no uvidíme poprvé za to dostal tak jestli toho nechá

jess
5. dub 2007

malá se ošklivé věci odnaučuje i dva měsíce,než pochopí,i když dostává,taky to dělá naschvál a vždy se tomu řehoní,dokud ji jedna nepřistane,pak zas bulí a chce se tulit 😲 ,ale já se tulit nechci 😀

ale tak po 5minutách mě to stejně přejde 😀 ,no a pak si stěžuju,že jí chybí disciplína 😀 ,když jsem taková měkota.Jenže ona za mnou chodí a volá mamičko a maminko,a je taková miloučká 😀

takže tvůj prcek se rozhodl topit vše potřebné 😉

kiara2
autor
6. dub 2007

no jo jeto mazec já taky lituju pak že dostal když pak za mnou chodí a volá maminko bolí...ale jsem taková že ho nevemu no jinak bych to nezvládla ale moje podvědomí porichu trpí no je to lump fakt je to rychlík a to do slova a do písmene....

kiara2
autor
7. dub 2007

tak mám zas další zážitek tak Patka je u mamky a tak se nštval až třísknul dveřma a až z té rány se zasekl zámek mamka měla štěstí že zrovna vylezla jinak by musela lozit oknem ty jo jako mazec já sem se teda tlemila jak prdlouš no prostě tady to žije

jess
7. dub 2007

😀 to lumpajz 😀 ,tvoje máti z něj je taky na pepku už ,co 😀

já malé za chvíli odpustím,když ji dám na zedek,vždy mi je jí líto 😅 ,jsem ostuda 😀 .Ale už se mi i párkrát stalo,že jsem to vydržela a nepolevila,to když to už vážně přeháněla a pohár trpělivosti už přetekl 😀

kiara2
autor
9. dub 2007

no to jo mamka je z něj taky už šedivá taky ho hlídá jen když jedu do školy víc ani tuka 😀 zas včera jsem pekla bábovku místo beránka nemám formu dala jsem to na chodbu vychladit no pak jsem si chtěl založit kalhoty no stroj totálně rozhozenej no to už moje nervy začaly se červenat takže jsem si nic neušila pak jsem šla pro pomlázku tady k soukromníkovi a mezitím než jsem se stačila ustrojit tak frajer si vzal hřeben a doubal do bábovky jsem to už jsem teda myslela že vylítnu z kůže ..........

jess
9. dub 2007

tvoje mamka je asi jako ta moje,hlídá jen na chvíli,když vyřizuju 😀

to chápu,že už ti to kroutilo nervíky,mě takové různé zajímavosti ta moje opica dělala s cukrovým 😀

kiara2
autor
12. dub 2007

založila jsem diskuzi Popáleniny elektrikou a varici vodou tak se tam mrkni

jess
12. dub 2007

idu se kouknout

jess
12. dub 2007

tak jsem si to tam četla a i napsala 😉

určitě nejsi nezodpovědná,máš živé dítě a myslím,že mě se to taky může kdykoli stát,aniž bych tomu mohla zabránit.To se ovlivnit nedá,leda bychom se rozčtvrtily.

kiara2
autor
12. dub 2007

tý jo ale víš jak mi bylo???bych se s prominutím v prd..viděla fakt mám furt před očima jak brečí s ručkama se ke mě natahoval no hnus a ještě že řval jinak by to bylo mnohem horší bože bože to je fakt na Lázně v Bohnicích

jess
12. dub 2007

kiara,já tě uplně chápu.Já jsem takový hodně stresový člověk,já byla na opavu jen když malá v roku spadla a skousla si ret,já viděla krev a bylo mi zle,a už jsem zmatkovala,co když si rozkousla jazyk.No já jsem na takové vypjaté situace blbec 😝 .

Hlavně,že je v pořádku a už zas řádí.Děti naštěstí na takové věci hned zapomínají,ne jak mi dospělí

jess
17. dub 2007

ahoj kiaro,venku je zatím krásně,tak si to taky užíváte vid 😀

malej už to má v pohodě? doufám že jo a vyvádí venku 😉

kiara2
autor
21. dub 2007

ahojda no jo bylo krásně ale ted je zas zima ale má zas být pěkně no Patka to má hrozný dneska řval jak tur a pěkně mu to prosáklo a uschlo no tak mu to strhli a tekla mu krev jako blázen no mazec uvidíme jak dlouho se to bude hojit a co Vy je něco nového???

jess
22. dub 2007

ahojky,bobek,to muselo bolinkat.Ale určitě na to za chvíli zapoměl.No snad se mu to zhojí rychle,je malinký,těm by se bobinka měly hojit rychle,že.

já doufám,že se zase zteplý,my jsem v SO stěhovaly tchýni,a málem jsem tam zkosla.Malou my hlídal mamka,to byl řev jak jsme odcházely ,tak žalostně plakala a volala mě,že jsem myslela,že nakonec zůstanu s ní.Prý až po hodině si od nich nechala vyzléct svetr ,do té doby cloumala klikou a kopala do dveří a všechno po nich házela.Pak už byla v klidu,a i když byli i parku krmit zvířátka,tak ona tam prostě sama jet nechce 😀 .Andílek že 😒

No jinak u nás se taky schyluje k úrazu,koupyla jsem jí v pátek skluzavku,první večer se hezky klouzala a ted už po tom lozí všemi směry,ta jen čekám,kdy si to nevši,nu a ona odpadne 😝 .Vymluvit si to nedá 😠 ,však to znáš.

Moc malému držím palce at to má rychle zhojené 😉 a posílám mu pofoukání.