Záchvatové vztekání, vynucování. Máte zkušenost?

kiara2
29. led 2007

Ahojda maminky!mám klučinu ale tak příšerně se vzteká když třeba od někud nechce stropí scénu a a řve až je rudej a div si nevyvzteká plíce tak pak poračuje v autě,nebo když něco chce příjde a křičí na mě rozkazem a běda jestli to neudělám jinak se válí na zemi a se i stalo že mě uhodil.Máte zkušenosti?poradtě prosím

kiara2
autor
25. dub 2007

ahojda no dneska jdeme opět na převaz se z toho picnu už to bude řev zas.no my jsme měli taky akční víkend teda Patula chtěl zůstat u babičky tak jsme odjeli a po pár metrech nám začalo hořet auto jako mazec ještě že mám tatku a ten přijel z 50km dálky a vše opravil takže musím koupit flašku.No tak to teda máš malýho závisláčka koukám ale je to milý když víš že chce být s tebou no a jinak Patka už 4.den říká maminko moje jinak říkal mamko mami no tak to je milý ted je takový že se furt chce tulit no tak to se mi moooooc líííbííí.No skluzavku máme tady u sousedky a taky na tom leze jak opičák už od minulého roku a dobrý ještě nic se nestalo tak at se vám taky nic nestane tý tvojí malý dračici🙂

jess
25. dub 2007

ahojky,tak co převaz,malý je v pohodě,snad moc neplakal 😒 .

malá je taková závislajda 😀 .Ale když mám třeba u sebe moje ségry,tak za něma lítá furt a vyblbuje se,to je v pohodě,ale s něma nikam nepůjde a ani u nich nezůstane 😕 ,to vždy stojí se psem první u dveří 😅 .

máš super tátu,máš štěstí 😉 ,já svojeho viděla jednou v životě a to u soudu v 18ti,kvůli alimentům 😝

ani nemluv 😀 ,je to úplně kláásné,když nám ty naše dítka říkají maminko,moje zase mamičko 😵 .Já bych ji snědla jak je zlatá

kiara2
autor
26. dub 2007

ahojda je tak to je mi líto s tvým tatkou ☹ no Patka zase řval jak tur a už zítra s ním jedu do HK at se mu tam na to podívají oni a pak uvidíme co dál no
no jo jsou to zaltíčka když tak na tebe volají maminko ke mě!!!!je to fajn ale ted poslední dobou furt knourá to je hrůza jestli to se naučil skrz ty jeho ruce no tak potěš koště to se bude těžko odnaučovat ...

jess
26. dub 2007

ahoj,chudáčk,to musí asi bolet ☹ tak to asi fakt kňourá z toho.Má aspoň důvod,moje kňourá celoživotně,a odnaučit ji to asi nikdy nedokážu,leda bych ji vyoperoala hlasivky.

dnes zas tak plakala večer,že má zůstat doma s tatkou,když já jdu venčit,že jsem šla nakonec opět venčit i s ní,ale naštěstí se přidal i manža.

moje volá mamičko pojd 😀 a to zhruba 100x za hodinu 😀

já jak jsem tatku tehdy viděla,tak mi stačilo,prostě potetovaný frajerský blbeček 😲 ,málem my vypadly oči z důlků.A měl sebou takovou semetriku,co ho hlídala snad i na wecku.No asi jsem ráda,že se nás vzdal.

kiara2
autor
8. kvě 2007

aha tak to jo to je lepší že jsi ho neměla ve svém životě!!!!!!!no jako tenhle týden Patrik furt jen řve když mu řekneš slovo NE!!!!! je to děs jsem u mamky odstěhovaná jelikož se budu rozvádět ........takže mazec dneska je to na palici do toho kluk mamce jsem vynadala jako mazec se půjdu někam zhoupnout a bude klid je to mazec ten život fakt jo......a co jinak nového u Vás dlouho jsem tu nebyla .......no a to venčení já bych teda odešla a nechala bych jí vyplakat by to za čas pochopila.......snad

jess
9. kvě 2007

ahoj kiara,tak to je mi líto,že se budeš rozvádět ☹ , a na ně nějaké houpání ani nemysly!! 😉 .Někdy je život fakt na h..no,ale človět to musí přestát a pak už bude snad jen líp 🙂

malá je hold zvyklá venčit furt se mnou,páč manža je dlouho v práci,a ví,že když jde s náma tatka půjdem na houpajdy,se psem tam s ní nechodím,protože ho nechci uvazovat,tváří se strašně ukřivděně,že nemůže 😅 .Ale někdy ji vyřvat nechávám,páč je to příjemné venčit bez ní,příjemná změna,mít od ní aspoň chvíly klid

držím palce at je líp 😔

kiara2
autor
10. kvě 2007

dík budu se držet ale on ze mě ted udělal tu nejhorší a přitom jsem odešla kvůli němu no jako mazec se netěším na soud o kluka pojede semnou kámoška s kámošem abych ho nezabila nebo abych se tam nesložila fakt nevím jak na něj budu reagovat jen vím že jsem na něj alergická

jess
10. kvě 2007

kiara,u soudu to bude hrozné,držím palce,at to zvládneš aspoň naoko,at mu neuděláš radost tím,že se zhroutíš 😔

to tak bývá skoro pokaždé,že s tebe udělají potvoru a oni jsou za svaté 😠 ,to si pamatuju u mamčiného rozvodu to tak bylo taky 😠

až to překonáš a budeš sama s malým,bude líp a dá se to do pořádku,přeju ti to 😉

kiara2
autor
18. kvě 2007

ahojda no dnesak si ho mměl brát ale vzala jsem ho z auta nadal mi že jsem coura a mluvil semnou jak já nevím s kým.....jsem se úplně zhroutila a to soud ještě není máme ho stanovený 31.května v 10hodin.tak na mě mysli já vím že to neustojím..ted navíc Patka furt jen knourá a řve a všeho se bojí no jako na palici a furt ho mám za zadkem tohle nikdy nedělal.....ach jo je to mazec

jess
4. čer 2007

ahojky kiaro,dlouho sem tu nebyla.
Doufám,že soud proběhl v klidu a držela ses.
Patka chudáček cítí že se něco děje tak je nervozní,ale to bude dobrý,všecko se zlepší,a bude už líp

kiara2
autor
9. čer 2007

ahojda jsem tady taky dlouho nebyla no proběhlo to dobře ale poznala jsem co to je zač jako i jezedák by se choval lépe no je to vše pryč...mám ted přítele tak to mě drží nad vodou ten už má taky nějakou rozvedenou se třemi dětmi si asi zakládá školku nebo co....no prostě jeho myšlení bych chtěla mí a taky mě zaráží to že se s ní promenáduje po městě a ještě jsme neměli rozvod no jako mazec ...ale co ted se máme fajm
a co je u vás nového??u nás to že malej je jak klíště je to teda ubíjející tohle jsem nikdy nechtěla aby bylo ale stalo se je to tím asi že jsme někde jinde no snad brzo budeme ve svém ale to se asi jen tak nedočkám....

jess
9. čer 2007

ahoj kiaro,tak to sem ráda,že máš přítele 😉 ,ten tvůj manžel je trapný.Chápu,že tě to nervuje.

Děcka jsou takové asi počasím,moje Jessina je též poslední měsíc naprosto příšerná,furt do mě hučí,věší se na mě,doprovází mě i na wecko,no hrůza 😝

Tak at ti vyjde i to vlastní bydleníčko,at je malý kldnější 😉

kiara2
autor
3. črc 2007

ahojda no situace se celkem ted uklidnila...manžel volá a píše každý den jak se mu ztýstká a že by jsme to měli zkusit znova a že jsme udělali plno chyb...a že se budeme snažit oba dva no jako mazec mám z toho halvu jak pátrací balon...Patula no to je katastrofa...furt je na mě nalepenej...a ty jeho otázky kam jdeš to je 10xza minutu a co děláš to následuje a pak a proč no mazec...by fakt potřeboval do školky ted půjdeme na tříletou prohlídku tak mu nechám potvrdit papíry a půjde od září do školky alespon na ty 4 hodiny..a jak se jinak máte vy?

andrysek2
3. črc 2007

ahojik maminky ja mela uplne stejny problem jak mate vy se vztekanim u sve nejstarsi dcerky kdyz ji byli skoro 3 roky a to jsem jeste cekala druhe mimco ted mam deti tri tak ze toho mam az az tak se mejte zatim ahoj 🙂 😅

kiara2
autor
3. črc 2007

no tak to ti přeji pevné nervyčky teda tři děti no já si nedovedu představit druhý ke klukovi ....

jess
3. črc 2007

ahoj kiaro 😉 ,takže je to už lepší u vás 😉

malý se snad brzo otrká a bude klidnější.Jestli půjde do školky,tak tam se mu snad bude mezi prckama líbit 😵 ,aby sis i odpočala 😉

my se máme furt stejně,akorát teda možná vyjde konečně baráček,tak doufám 😉 .Jess je furt stejné třeštiprdlo 😀

andrysek2
4. črc 2007

ahojik kiaro to je fakt je pekna zabiracka to trti uz bylo nepalanovane ale uz bylo pozde takze mam dve holky a jednoho klucinu ale mam to naopak kluk je jak holka a holky za sto klukuuu tak se mejte ahoj 😵 😎 😒

jess
4. črc 2007

andrysek,já mám jednu holčinu,ale je to dáblík taky.Taky furt říkám,že měla být synek 😀 .Kdo ji zná,ten mě lituje 😅 .Ještě nikdy mi ji nehlídaly ani babičky ani manžel,nikdo si na ni nechce troufnout 😠 a to už měla 2,5roku 😀

andrysek2
4. črc 2007

ahojik jess no ta moje ma 2 roky a 5 mesicu taky to je nekdy pekna dablice a kdyz lumpaci dohromady vsichni tri tak to je pak varecka porad v pozoru to je da vidim ze tu plno maminek ma problemy s lumpikama ta moje mala banda fiseratekkk jsme totiz fiseroviilo ale co nadelas ty dnesni decka jsou hrozne a moc divocejci nez my jako deti 😀 😀

kiara2
autor
5. črc 2007

jess:ahojda no je to lepší no asi nic jiného ani nezbývá...no už se těším na ten klídek no ale to budu využívat stejně v době kdy budu na škole takže mě to moc nevytrhne no ale uvidíme třeba se dá do klidu che--tak baráček jo?jé to se máte ..tak držím pěstičky aby vám to vyšlo....

andrysek2:ahojda no tak to si umím představit tady je vařečka taky furt v kompetenci a to mám jen jedno....no jo neplánovaný tak to jste měli radost ne?a jak to?že jsi to nepoznala dříve?

andrysek2
5. črc 2007

ahoj kiaro no vis ja jsem totiz mela normalne menstruaci no a pak jsem sla na gyndu a tam mne rekli ze jsem v 11 tydnu to byla radost jen mne bylo blbe jo radost jsme meli ale poprve to byl sokkk tri decka 🙂 😅 😅

jess
5. črc 2007

andrysku,tak to je máme skoro stejně staré 😀 ,moje má 2 a půl 😉

je to tak,ted jsou děti mnohem živější a zlobivější,ale aspoň o nich víme 😀

kiaro,moc doufám,že ten domek vyjde,jinak mě už hrábne s těma dvěma v 1+kk 😀 😀 .S ájou chodím ven až malá usne,to je kolem půlnoci ,tak na hodku běhat,kdyby usínala dřív,mám to lepší 😝 .Musím s ním,páč je v noci fajn chládek,celé teplé dny je jak v udírně v tom svojem kožichu av tak malém bytě,ani když je chladněji,to nemám jak provětrat 😠
snad se to u vás brzy sklidní at jsi spokojená 😉

andrysek2
5. črc 2007

ahoj jess ty bydlis v jednopokojevem byte my taky a 5 lidi to mas ja o nich vim az moc 😕

jess
5. črc 2007

andrysek,vy taky 😕 ,je to na palici že 😀

my jsme tři lidi+maxipes aja 😅

jess
5. črc 2007

andrysku,máš taky pěkné roštáky 😉 ,koukla sem ti hned do albíčka 😀

andrysek2
5. črc 2007

ahoj ted jsem si ho udelala videla jsem ze tu mate fotecky tvoje dcerka je tez sikovna a pekne vlasky ta moje je v poho ale nosi jeste dudlikk ostuda jedna 😝 🙄

jess
5. črc 2007

jsou podobní na tebe 😉

moje malá dudynu nechtěla nikdy,zase jsem ji ale jako mimino uklidnila leda kojením,nebo nošením 😒

andrysek2
5. črc 2007

tak to bud rada ta moje ho ma porad no des adamek ten nemel vubec a anetka mela tez dlouho 😖 🙂 hlavne ta nejstarsi je cela ja ada trochu na tatku a adelka je trosku jina

jess
5. črc 2007

to máte fajně vymyšlené jména ,všichni na A 😉 ,já budu chtít taky druhé na J at k sobě s Jessí ladí 😀

moje ségry byly taky závislačky dudlíkové,musely mít dva naraz 😒 .Jsem ráda,že moje malá ho nechtěla,ale jako mimi bez dudla byla taky někdy na odstřel 😀

andrysek2
5. črc 2007

no ani nevim co nas to napadlo ale je to dobree ne ja jsem andrea a manzel ales 😀 😀