Gynekologie Šumperk. Kterou spolehlivou a nejlepší doporučíte?

stastnamatka07
20. led 2021

Ahoj, potřebovala bych poradit, která gynekologie v Šumperku je nejlepší a opravdu spolehlivá, kde se mi budou věnovat a pomůžou mi.
Momentálně zatím chodím k paní Potěšilové ale nejsem vůbec spokojená. Pořád mám nějaký zánět apod, takže samé léky, přitom mě nic nebolí a když už mě něco bolí, tak mě vyšetří jak na běžícím páse a nic z toho nevím.
Teď momentálně už skoro rok se snažíme o mimi.
Rok je víceméně dlouhá doba a jediné co paní doktorka udělala je, že mě brali pořád krev aby mi mohli říct, že těhotná nejsem a minulý měsíc akorát vitamíny Yarilo na otěhotnění...
Když sem teď před pár dny tam přišla s tím, že sem měla na těhotenském testu slabší druhou čárku a nějak mě bolí podbřišek a spodek, tak mě vyšetřila na křesle jak z rychlíku a když dělala utz, tak se pořádně naň ani nepodívala a bavila se semnou.. Milá ano ale fyzicky ani psychicky mi teda nepomáhá... Při první těhotenství mi sice pomohla ale to by udělal každý gynekolog, takže nic zázračného. Víc to rozebírat nechci. Mám vybraného buď pana Hožďoru, nebo gynekologa v nemocnici nebo paní Chrastinovou. Poradí mi někdo prosim ? Děkuji.

alilali
20. led 2021

Potěšilo je tímto známá.... Určitě bych zkusila MUDr.Jan HOŽDORA.

stastnamatka07
autor
20. led 2021

@alilali Děkuji..👍

kristousenecek
20. led 2021

A já zas doporučuji paní doktorku Chrastinovou ;)*,ale i přímo pár doktor Hozdora je super ;)

stastnamatka07
autor
20. led 2021

@kristousenecek S paní Chrastinovou mám úžasné zkušenosti, byla u mého císaře a před 2 měsíci mě operovala 👌👍 Ale zase sem četla, že je také moc uspěchaná, tak nevím 🤷

kristousenecek
20. led 2021

@stastnamatka07 ono si člověk nevybere ;),já vystřídala gynekologu ono spíš jde o to jak vám dokáží pomoct ,když je problém ,ale s Potěšilová ta umí dávat jen léky a nikdy nic neřeší ...max řekne něco a pak je to o 100 jinak jak na minulé návštěvě ...ono vám to beztak musí sednout po každé je neco pro a proti ;),ještě si i prý chválí pani doktorku co se tam střídala s Potěšilovou ,ale jestli tam ještě je nevím ...

stastnamatka07
autor
20. led 2021

@kristousenecek Recová ? Tu vůbec ne, vždycky je protivná jak kdyby jí každej překážel...

alilali
20. led 2021

Já to nedocetla do konce a hned jsem napsala p. Hozdoru 😀 takže výborná shoda a paní Chrastinova je taky fajn, ale za mě spíše pana doktora, ona i ta ordinace, sestřičky, čas objednání (vždy bez čekání), atd... 🙂

stastnamatka07
autor
20. led 2021

@alilali Dobře děkuji moc. 😊👌

kristousenecek
20. led 2021

@stastnamatka07 ale dřív tam byla jiná ,ale tu nemyslím ,já právě taky dost mě podpořila jak sem začala potracet a ležela v bolestech

romyys
4. únor 2021

Hozdora doporučuji 😉

monika3456
24. bře 2021

Holky, dobrej je i Hansl a Maršálková.