Pomoc s osobním nákupem v Táboře za odměnu. Měl by někdo zájem?

lilitela
19. led 2021

Ahojte, potrebovala by som kúpiť jeden tovar v Sportisime v Tábore (nedá sa cez eshop). Kedže v blízkosti nikoho nemám, obraciam sa na Vás. Moje referencie o serióznosti si môžte pozrieť na slovenskom koníku.
Najlepšie by to bolo, keby to bola nejaká profesionálna predajkyňa , eshop. Ale nie je to podmienka, hlavná je vzájomná serióznosť. Za Vašu námahu a pomoc s týmto nákupom ponúkam odmenu 10 eur.
Ak by ste bola ochotná a máte záujem, napíste mi prosím súkromnú správu, kde by sme dohodli detaily, ako to zrealizovať.
Moc Vám ďakujem.

lilitela
autor
19. led 2021

No a ešte som asi zabudla napísať, kedže mi to prišlo samozrejmé, že ide o následné preposlanie na Slovensko, samozrejme, všetko platím ja. Logicky 🙂

mimco
19. led 2021

@lilitela jinak než přes eshop se zatím v čr nakupovat nedá

lilitela
autor
20. led 2021

@mimco Da. Sportisimo umoznuje osobne vyzdvihnutie tovaru, ktory sa predava iba na predajni. Je to vlastne forma vydajneho miesta zasielok.

lilitela
autor
22. led 2021

Ahojte, znova by som chcela niekoho poprosit, kto by mi vyzdvihol a preposlal tovar zo Sportisima v Tabore na Slovensko: Dakujem. Inde uz neviem uvedeny tovar zakupit.
Za tovar platim ja, Vam uhradzam postovne ktore si poviete + odmenu 10 eur, vopred.
Prosim skuste sa niekto ozvat a pomoct mi.

knuffel
22. led 2021

A mají to opravdu jen v Táboře?

lilitela
autor
22. led 2021

@knuffel bohuzel ano

knuffel
22. led 2021

Tak to mám opravdu dost daleko 🤷

lagerthaa
23. led 2021

napiš mi zprávu 🙂