Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Červencová miminka 2020 severní Morava 🙂

hermanka88
5. dub 2020

Ahoj, najdou se tu maminky ze severu Moravy, které čekají mimča v červenci?

vikiza
6. dub 2020

Ahojky, jsem od Zábřeha a čekám holčičku s TP 11.7. Myslím ale, že půjdu na císař, tak ten by byl koncem června

hermanka88
autor
6. dub 2020

@vikiza Ahoj 🙂 Já bydlím teda kousek od Ostravy, TP mám 9.7. Zatím císař na plánu není, ale uvidíme, stát se může všechno. A první prcek? Nebo už máš nějaké děti?

biedronca
6. dub 2020

Orlova, prvni vymodlene dítko, termin 23.7.

vikiza
7. dub 2020

@hermanka88 Už mám 2 leteho syna po 5 letech snažení (4x IVF, potraty a nakonec přirozeně) a teď je to me 5. těhotenství (poslední potrat v květnu), kdy to v květnu "vyšlo" neplánovaně, ale naštěstí se pak na nás štěstí usmálo, tak budou 2 vymodlene děti 🙂 Ty čekáš první mimčo nebo už máš?

hermanka88
autor
8. dub 2020

@vikiza já mám už skoro 7letého syna,my máme nějaké štěstí nebo co,že se nám to daří napoprvé.Takže pokaždé jsem si říkala:To nepůjde tak rychle.. a pak jsem jen hleděla na testy 😁Obzvlášť teď, to jsme nečekali teda vůbec.Po 7 skoro 7 letech,zdravotních problémech..Bylo to fakt nečekaně rychlé

vikiza
8. dub 2020

@hermanka88 Je to štěstí, že to jde tak rychle 🙂 Teď nám to naštěstí také vyšlo celkem rychle, tak jsem spokojena 🙂

marudan
1. kvě 2020

Ahoj, ja som z Opavy a čakám prvé miminko- chlapčeka 18.7. 🙂 Hrozilo že maličký príde na svet predčasne, ale zatiaľ sa držíme stále 2v1, tak snáď to do července vydržíme 🙂

hermanka88
autor
1. kvě 2020

@marudan ahooj, tak jsme na tom stejně,byla jsem teď na kapačkách, aby se to uklidnilo. Tak teď taky doufám, že vydržíme co nejdéle
Jinak já bydlím kousíček od Ostravy a čekáme holčičku 😊

marudan
2. kvě 2020

@hermanka88 a ako sa cítiš? Zlepšilo sa to? Nás pustili po par dňoch a musím uznať že som sa cítila lepšie- pred tým som si myslela že bolesti i tvrdnutie sú úplne normálne, bola som veľmi aktívna a pod. Teraz sa snažím čo najviac odpočívať.. Držím Vám palčeky nech ste obe zdravé a holčička si užíva pohodlie bruška ešte niekoľko týždňov 🙂

hermanka88
autor
2. kvě 2020

@marudan jako zdá se to lepší, ale teď se mi přidávají problémy s dechem. Lepší to je jen když ležím na boku, jinak jakobych se nemohla nadechnout. Asi už děloha tlačí na bránici, tak se to tím projevuje. Toto těhu mi teda dává zabrat strašně. Nebýt to tak nízký týden a neznamenat to riziko pro malou,tak bych fakt chtěla rodit.Uz to prostě nezvládám. Je to hrůza

marudan
3. kvě 2020

@hermanka88 a v ktorom si týždni? Už je pred nami predsa len tá menšia časť, ktorá utečie až panicky rýchlo 🙂 Ale úplne ťa chápem, mne stačí obyčajný obed a funim ako lokomotíva lebo mi dôjde dych a miesto v tele 🙂 A ako to zvládaš so starším synčekom?

hermanka88
autor
3. kvě 2020

@marudan teď akorát 31.týden.Synek je supr, jen se bohužel teď hodně nudí, když se nevída s kamarády, ale jinak už je to šikula. Myslím,že bude docela pomocník, těší se na malou hodně

noskulka
7. črc 2020

Nechcete oblečení na holčičku? A houpátko s hudbou.

Sem začni psát odpověď...

Odešli