Jaké šaty byste doporučili pro svědkyni a kde je pořídit?

kikcas
14. kvě 2021

Ahoj,
Potřebovala bych poradit. V srpnu jdu na svatbu za svědkyni a hledám vhodné šaty. Chtěla bych delší a aby alespoň trochu zakrývali ramena (mám silné ruce). Velikost tak 42. Nemáte tip kde sehnat levnější ale hezké šaty.

amazonkajanik
14. kvě 2021

@kikcas joom 😉 měsíc se čeká, ale doporučuji kouknout na recenze těch, co koupili. Občas je to zmackany sustak 😉 jinak nakupuji přes ně pravidelně,nedávno dorazily tankiny,které bych u nás koupila cca za 900,- a od nich za 370,- s tím že stejná kvalita ...

zrzeckas
14. kvě 2021

Co je pro tebe levnejsi? Na bonprixu jsou krasne saty a ceny taky pekne

alilali
14. kvě 2021

Gate.cz

kikcas
autor
14. kvě 2021

@amazonkajanik děkuji kouknu tam jsem ještě neobjednávala ale už jsem párkrát na stránku narazila.

@zrzeckas jsem na rodicaku takže finance omezené, bonprix jsem už procházela a nic mě nezaujalo.

@alilali tam jsem koukala. Ale chtěla bych dlouhý a tam jich moc nemají.

amazonkajanik
14. kvě 2021

@kikcas jestli jste finančně omezena, tak joom správná volba . Nedávno jsem narazila v českém obchodě na stejný fusak do karky. Já ho koupila za 260,- oni prodávají za 600,-
Až mi bude zas někdo tvrdit, že "čínu" nebere, tak mu vyhledám , ty jeho euro produkty!

alilali
14. kvě 2021

@kikcas Jo, takhle, tak ještě mrkni Na aboutyou, teď tam mají moc hezké kolem 500,-.

goovana
14. kvě 2021

@kikcas zalando
Nebo glami