Stejné oblečení pro mámu a dceru. Máte tip?

nelazb
9. čer 2020

Krásný den, sháním stejné šaty pro mě a pro dceru. Já mám velikost cca 38(M) a dcera 92. Na internetu jsem něco našla, ale přijdou mi dost drahé. Máte někdo nějaký tip? Případně zda nevíte, jestli by mi mohla sedět např. velikost 164 Nebo 170? Mám cca 169cm. Moc děkuji za rady a tipy 🙂 Aliexpres už nestíhám :(

peleta
9. čer 2020

jakomama.cz

pavcatko
9. čer 2020

Ja teď kupovala na hm saty pro mě a dcerku stejne. Nosím vel 36/38 a šaty vel 170 mi sedí pěkně. Máme ty obyčejné letní...

nelazb
autor
9. čer 2020

@pavcatko a jakou velikost jste kupovala pro dceru?

pavcatko
9. čer 2020

@nelazb 2-4 roky.. Loni při vel 92 a letos také při vel 104

pavcatko
9. čer 2020

@nelazb koukla jsem na to a vel 98/104 - na cedulce na oblečení je pak 2-4 roky 🙂

prejeta_zaba
9. čer 2020

Najdi si někoho, kdo šije, rád set udělá na míru a zas tak šíleně cenové to většinou není. Často takhle šijí právě holky na mateřské. Kdybys chtěla nějaké konkrétní tipy, můžu pohledat. 😉 A jinak já teda ty větší dětské velikosti nakupuju běžně a sedí mi i líp než dámské, ale to je i o postavě, ne jen o výšce.

drep
9. čer 2020

@nelazb Taky bych doporučila nějakou švadlenku, za mě konkrétně ByVeru - šije pěkné šaty a sukně a viděla jsem od ní nějaké stejné pro mámu a dceru. Je s ní moc příjemná domluva, tak jí zkuste napsat. Web má www.byveru.cz