SOUTĚŽ: Správna odpověď + fotka = BEBA PRO 2

iva_babyclub
29. zář 2015

Víte, jaká látka v pokračovací kojenecké výživě BEBA PRO přispívá ke správné funkci imunitního systému? Ke správné odpovědi přiložte fotku, jak podle Vas nejlépe děťátko vyzbrojit proti bacilům a 3 nejinspirativnější příspěvky odměníme 2x BEBA PRO 600g pokračovací kojeneckou výživou. Soutěžit můžete do 10.hodin 30.9.2015. Zítra ráno vyhlásím vítěze v Blogu - @iva_babyclub 🙂

mississka11
29. zář 2015

My se chráníme Bebou a otužováním 🙂 Dále vyváženou stravou, přírodními vitamíny a vyváženým režimem dne bez přepínání sil.

Immuno-Complex je soubor důležitých vitamínů a minerálních látek, které se podílejí na správném fungování imunitního systému. (Vitamíny A, D a C, zinek a železo)

kacinda
29. zář 2015

Beba pro obsahuje IMMUNO-COMPLEX, coz je soubor důležitých vitamínů a minerálních látek, které se podílejí na správném fungování imunitního systému.

My jsme zatim jeste (tuk tuk) nemocni nebyli, nerekla bych, ze se nejak zvlaste snazim Filipka proti bacilum chranit, ale jedine co pro to delam je, ze se snazim, aby mel vyvazenou stravu, dost vitaminu, chodime plavat a taky chodime mezi zviratka.
No a vysledkem je takovyto nas lumpIMMUNO-COMPLEX*– soubor důležitých vitamínů a minerálních látek, které se podílejí na správném fungování imunitního systému

Bohuzel jsem se snazila odpovedet pres mobil a nesla mi vlozit fotka. nyni uz ji pridat nemuzu, jelikoz se da odpovidat pouze jednou. Muzu foto jeste nejak pridat?

mari90
29. zář 2015

Ke správné funkci imunitního systému přispívá Imuno Complex, který je právě v UM Beba obsažen.

Naši dcerku ochraňujeme před bacily hlavně zdravou a vyváženou stravou a to převážně naší zeleninkou ze zahrádky.

kutr26
29. zář 2015

BEBA pro obashuje immuno complex což jsou vitamíny a minerální látky které se podílejí na správném fungování imunitního systému.
U nás pestrá a vyvážená strava (hodně zeleniny a ovoce) funguje to a taky chutná 😀

pouzarovaj
29. zář 2015

Ke správné funkci imunitního systému pomáhá Immuno-Complex (vit. A, D, C, zinek, železo).
Dcerky chráníme proti bacilům především budováním imunity - skrze psa a zvířátka, rozumným oblékáním dle aktuálního počasí a teplot, procházkami do lesa, doplňováním vitamínů (u starší dcery , která je na foto - procházka s psiskem, a svačinka - jablíčko). U mladší dcery zatím posilujeme imunitu
skrze pejska, sestřičku🙂 a kojením.

susanking
29. zář 2015

V mléku je take dosti vitamínku.🙂

Immuno-Complex je soubor důležitých vitamínů a minerálních látek , které se podílejí na správném fungování imunitního systému. Vitamínky A, D a C, zinek a železo

zimkova
29. zář 2015

IMMUNO-COMPLEX – soubor imunonutrientů pro přirozenou obranyschopnost. Důležité vitamíny a minerální látky, které se podílejí na správném fungování imunitního systému. Vitamínky A, D a C, zinek a železo.
Davídek by se vyzbrojil proti bacilů svou oblíbenou mrkvičkou a jablíčky, které by si nařezal svou pilečkou, kterou nepustí z ručičky. Proti bacilům bojujeme správnou výživou, dostatkem tekutin a pohybu. 🙂)

petracig
29. zář 2015

Nejlepší je vyzbrojit se na imunitu zeleninou v podobě zeleniny jedlé i plyšové 🙂

dajca1985
29. zář 2015

My jíme hodně zeleniny a ovoce, snažíme se ale taky o to abychom měli dost pohybu na vzduchu. 🙂

Immuno-Complex je soubor důležitých vitamínů a minerálních látek , které mají zásadní vliv na funkci imunitního systému a mimo jiné obsahuje vitamíny A, D a C, zinek a železo.

misel2410
29. zář 2015

Beba chráni imunitní system pomocí Immuno-Complexu což jsou důležité vitamíny a minerální látky, které se přispívají dobrému fungování imunitního systému. (Vitamíny A, D a C, zinek a železo)
Syn zrovna pojal posilovaní imunity podle svého, kamarádce umyl jazykem balkonove dveře 😀 prý trenuje přirozenou obranyschopnost.Jinak samozřejmě dostatek ovoce,zeleniny,čerstvého vzduchu, pohybu a smíchu s maminkou 🙂 Taky nesmí chybět jeho oblíbené mlíčko, které má dvakrát denně.