Vysoká škola - učitel v MŠ. Máte zkušenost ve Zlíně, Olomouci, Brně, jinde?

marka128
15. bře 2021

Ahojte,
Chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti z vysokou školou pedagogickou - učitel MŠ ve Zlíně, Olomouci, Brně a popřípadě i v jiných městech.
Jaká je náročnost studia. Jak zvládáte tělocvik? A hlavně cizí jazyk... nějak nemůžu dohledat, či si můžu vybrat (Rj, Nj nebo Aj) a nebo mám určenou angličtinu a tu se musím učit a přes to nejede vlak.
Předem děkuji za odpověď.

sasui1
15. bře 2021

Ja mam materinu v Ostrave. Byla jsem teda na forme CZV tzn. Ze jsme nemeli Beckove predmety. Holky na normalnim studiu nejakou anglictinu meli...ale nemyslim si ze zadnou hruzu...telocvik...nejaka teorie a potom prakticke hry. Jinak jsem to zvladla udelat s ditetem. Nastoupila jsem kdyz mu bylo 5 tydnu. Statnicovala s necelym 3letakem a tehotna...😉

marka128
autor
15. bře 2021

@sasui1 děkuji za odpověď. Tak to tě teda obdivuji👏 já jsem z toho cosi vyklepaná (možná zbytečně 😅)

sasui1
15. bře 2021

@marka128 ja sla jakoby hned po maturite
Takze mlada a naivni a brala to lehkovazne 🤭🤣dneska s 2detma a praci bych se do toho asi uz taky nehnala tak po hlave...🤭 Ale bylo to fajn 😁

sasui1
15. bře 2021

@marka128 a kamaradka dodelava ped minimum a specku v Olmiku. Za me vzdy byl Olmik uplny strasak a rikala jsem si jak je tam strasne musi drtit ale rikala ze tak pohoda 🤭 a ona to zrovna delala s detma a pri praci 😉 takze vsechno se da pokud si za tim clovek jde ☺️

ivetaa94
16. bře 2021

Taky bych si ráda při druhé mateřské dodělala...ale zatím si říkám, že jsem asi velký blázen no :D

marka128
autor
16. bře 2021

@sasui1 díky za info😊

marka128
autor
16. bře 2021

@ivetaa94 asi je nás těch bláznů víc...🤣😅

mdch91
16. bře 2021

V HK telocvik uplne v pohode, s aj nekteri bojuji, to strasne zalezi na urovni znalosti, jsou 2 testy a 1 ustni zkouska, ale rekla bych tak uroven maturity. Ale je na vyber urcite nj, nejsem si jista, jestli rj.
Hudebka - klavir, fletna, zpev a dirigovani masakr, rozhodne nejnarocnejsi cast.