• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Babio - probiotické mlíčko. Máte zkušenost?

12. března 2009 
Zdravím všechny maminky nemáte některá zkušenost se spolecnosti Goldim a jejich vyrobky?mam od nich caj pro kojici maminky a koukala jsem že dělají i mlíčka,kaše a čajíky pro dětičky.Podle popisu mi přijdou výrobky dobré.Děkuju za všechny názory :wink:
12. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, me to prijde taky fajn, ale neda se to nikde sehnat, snad jedine na netu. teda ja to aspon nikde nevidela a lekarne to moc nemaji.
12. bře 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem prave koukala na jejich stranky a muzes to tam primo objednat.takze v tom myslim nebude problem.podle toho popisu to vypada dobre a neni to ani o moc drazsi nez normalni mlicka.
12. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja vim, ale to chces vsechno porad objednavat? ja radeji zajdu do rossmanna a tam si vyberu co potrebuju nebo do lekarny. nevim proc to neprodavaji vsude. a nebude lepsi davat male overenejsi mlicka? tohle prece jen moc zname neni, ikdyz to vypada dobre. ja hooodne premyslela o tech granulovanych cajich a o tom laktozovym cukru....ale mlicko nevim no.
12. bře 2009 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ty jsi na UM?jake mas vyzkousene?
12. bře 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
z porodky sme sli s beba ha, potom mel sileny bolesti briska a kakal zelene lepidlo, potom sme meli nutrilon ha kakal krasne zlute i treba 3x denne, ale hrozne ho to nadymalo a porad prdel jak starej chlap, tak sem zkousela i nutrilon comfort, ale potom se nemohl vykakat a bolelo ho brisko jeste vice, tak sem se zase vratila k nutrilonu ha, pak sem zkousela sunar ha, a toho zapeklo uplne, takze zadne kakani, tak opet zpatky k nutrilonu ha, a nakonec sem zkusila hipp ha a sem naprosto spokojena, brisko jedna radost:slight_smile: ale byla to dlouha cesta, milion telefonatu na nutrilon linky, milion navstev u doktorky jestli ma brisko v poradku. a vysledek ten ze musis zkouset. Zkus bud nutrilon nebo hami. holcicky na prdiky tolik netrpi. a nebo zkus to babio, zalezi na male jak ji to bude vyhovovat.
12. bře 2009 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja malou zatim plne kojim ale posledni tyden jsem musela vecer i dokrmit odstrikanym mlickem.takze doktorka mi rekl aze uvidime za mesic na kontrole a kdyztak budem muset dat prikrm.a tim ze ja jsem vedena jako alergik tak i ona muze byt alergicka takze musime mit nejake mlicko pro alergiky.
12. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze taky HA. ja nevim jestli babio dela ha mleka, uz si to nepamatuji. ja bych zkusila ten nutrilon nebo hami, to se da koupit v kazde drogerce.
12. bře 2009 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufam ze uz mame zrave obdobi za sebou.ted uz dva dny zase dlabe normalne min po trech hodinach a vecer uz jsme dva krat nedokrmovali.asi jsme prosly spurtem.chtela bych kojit idealne min do sesteho mesice.tak snad nam to vydrzi.
12. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my kupujeme dětské čaje Babio, ale že existuje mlíčko to nevím, taky bych se ráda něco o tom dozvěděla.

berunko, pokud kojíš, tak koj a vůbec nekoukej po UM. Pokud ti baštila často, tak se mohlo jednat o růstový spurt, tak jde o to to jen překonat a pak bude zas dobře.
12. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek