Beba Hypoalergenní AR

danca27
2. čer 2008

Ahoj holky máte někdo zkušenosti s tímto mlíkem?...Jsou po něm prdíky? Je hustší než Nutrilon AR?...Na doporučení DL přecházíme občasně na Bebu poradte děkuji.

jitulka1985
17. led 2009

Evi, dávala jsem mu to taky z lahvičky, mám už i koupenou savičku na kaši 4+ takže mu to teče dobře....A včera jsem mu dala na lžičku malinko jablíčka, jen tu šťávičku a mlaskal ještě hodinu 😀 😀

evikuu
17. led 2009

Děkujeme za optání, dobře pokud nemusím žehlit jako právě te´dka 😝 😝 😝
Jinak Veruš pomalu zkouším na chutě a je to jak jsem psala "sranda" na noc jí dávám právě tu neochucenou kaši-je protivná a chce svoje a pokus s jídlem jí nezajímá 😎
Jinak on se naučí-prostě to chce čas ale přes den když mají "náladu" je to lepší 😀
Jinak si mě můžeš najed na skype eva kováčová -rychnov tam taky můžeme pokecat 😀

evikuu
17. led 2009

ps: jablíčko taky zítra zkusíme 😀

jitulka1985
17. led 2009

Evi já jsem se na žehlení chystala včera večer,teda vlastně chystala jsem se na něj asi 3 dny 😀 ale vyprdla jsem se na to, tak jsem žehlila dneska dopoledne, manža šel vozit, tak jsem měla čas uvařit a vyžehlit.Ale žehlení je nejprotivnější činnost, fakt 😀
Zkoukla jsem ti fotečky, teda ty holčiny tvoje, to jsou princezničky 😵 A verunka je teda fakt veliká.Normálně bych jí tipla půl roku 😕 🙂
Evi já skype nemám, mám icq.Vím že se Skype dá stáhnout, měli jsme ho, ale nějak nám tu blblo v PC.Tak to ještě zkusím někdy nainstalovat.

jitulka1985
17. led 2009

Jablíčko zkuste, to jí bude chutnat, uvidíš 😉

evikuu
17. led 2009

Jasně nějak se kdyžtak najdeme tady 😀
Jinak zrovna jsem koukala i na Vaše fotky Kubík vypadá jak holčička hezounkej 😀 a Veruš ta je celá Kačka a to si vem že byla ještě Kačka "mohutnější" 😀 😀 ale oni to vyběhají a je vidět že ani na UV nestrádají 😀 jinak na DOCSIMON nám zdražily 1HA ale už mám další echo sice o pět korun držšší ale i tak lepší cena něž u nás ve všech lékárnách 😀 tak kdyžtak pak dám vědět.Jinak 2 a 3 mají furt cenově stejnou.
Jo a žehlení neeeeesnáším 😠

jitulka1985
17. led 2009

Evi tak na žehlení prď!!!! 😀 😀 😀
To říká hodně lidí, že je jak holčička 😀 😀
Joo, oni to vyběhají, to je jasný, fakt lepší než kdyby byli hubeňouři a zlobily bysme se s nima, že nechtějí baštit 😉 Ono i to UM má své výhody, třeba že když někam potřebujeme jet, tak babičky pohlídají a UM lehce udělaj.A v dnešní době jsou UM už fakt hodně blízko mateřskýmu.
Jo a Verunka se narodila na naše roční výročí svatby 😀 Jsme se brali 29.9.2007 🙂 Holky máte fakt krásný.A už aby jsi trénovala střelu Evi 😀 😀 No přece až budeš muset odhánět ty davy kluků co budou stát u vás pod okny 😀

jitulka1985
17. led 2009

Jo a líbí se mi ta fotka z křtin, jak je Verunka pěkně vysmátá u toho "pomazání" 🙂 Jí to vůbec nevadilo co?

evikuu
17. led 2009

Jo já jsem taková "moderní" ale myslím že taťka bude nervní jak blázen-ale stejně je člověk neuhlídá.Kačka je narozená ve znamení lva a opravdu to na ní sedí 😀 takže když nechce tak sní nehneme už te´dka a to jí je 9.
Verunka se u toho pomazání koukala na Kačku a protože ta sní furt dělá blbinky tak se takhle řehní jeň jí vidí-jinak jak jí mazal tak se krčila a farář mě šeptal že je to studený 😀 no to nás i napadlo vtech -10.Ale byla moc hodná-vydržela přes hodinu a ani necekla-ani u polejvání a to se každej těšil že "zahuláká" a nic 😀
Jinak já si na UV neatěuju-když potřebuju odjedu, mamce dám instrukce-nebo taťkoj a pohoda.Sestřenka plně kojí a říká že zatím mimo financí jinou výhodu kojení nenašla-on malej jí furt-usíná jen u prsa-nechce dudák no prostě mají sním veselo....
Jinak stím datumem Verči narození se to povedlo 😀
Ještě dvě košiléééé

jitulka1985
17. led 2009

Jo Evi ty u toho žehlíš jo??? 😀 😀 Tak to jsi dobrá, zvládáš víc věcí najednou 😀 😀
Kubík je taky ve znamení lva, takže se máme na co těšit jo?? 😕 😀 😀

jitulka1985
17. led 2009

Ted tak koukám : Kačka je (teda aspon podle fotek tak soudím 🙂 )podobná hodně tobě co?A Verunka, to těžko říct, to moc nepoznám ještě 🙂

evikuu
17. led 2009

Hurá padla 😝 když si představím že se zase plní koš s prádlem tak je šouflo 😒
Ale asi je to náš úděl-jo jsem ráda že jsi mě od toho vytáhla aspoň jsem se odreagovala.Zítra ještě zase nějaké fotky přidám-mám je připravené ale ten čas a to máme "dovolenou" 😀
Kačka nejenom že je hyperaktivní ale i lev takže je to super kombinace-zase nadruhou stranu je aktivní-nebo jí se-a není mamiňák což v dnešní době je potřeba.
S Kubíkem si užijete i tak a je jedno jesli je lev-protože každá chvilka snima je fain.
Kačenka je tak na půl má od každého něco-každopádně modré oči po dědovi 😀 Verča je podobná Romanovi když spí a pak je to taky tak na půl 😀

evikuu
17. led 2009

Jdeme chrupat tak i Vám přeji krásnou dobrou noc a krásnou neděli.Zas někdy se budu těšit a Kubíkovi velkou pusinku od holek 😀
dej vědět jak pokračujete v papání!!!

jitulka1985
17. led 2009

Evi s tím košem to mi povídej 😝 Fotečky chci taky přidat co nejdříve, ale taky se k tomu nemůžu moc dohrabat.... 🙂
Ten "mamiňák" je super výraz 😀 😀 😀 Je fakt že každá chvilka s nima je fajn... 😉

jitulka1985
17. led 2009

Evi taky mizím do hajan, tak se pěkně vyspinkejte a Kubík taky holkám posílá pusinku 😵
Určitě dám vědět a ty se taky ozvi 😉 .Dobrou noc 😵

jitulka1985
19. led 2009

Hele Evi tak jsem to včera večer udělala tak, jak jsi mi poradila (tu kaši+Bebu) a super, úspěch největší 😀 Vytáhnul celou flašku až do dna, úplně si pomlaskával, ale ráno mi pak moc nechtěl obyč.Bebu, asi mu to víc zachutnalo s tou kašičkou, ale ted už zas přes den v pohodě baští.Dneska mu chci místo jedný lžičky kaše dát 2 tak jsem zvědavá.A co vy?Zkoušeli jste jablíčko? 🙂

evikuu
19. led 2009

Ahojky. U nás taky pokusy 😀 ale snažíme se.Jablíčko dobý-teda ta štávička a taky šťávička z hruškového kompotu.Taky bramborová kaše chutnala-ale jinak přesnídávky jsou kyseláče.Nevíš jak se jmenuje ten dětský cukr?? Jinak jsem ráda že chutnalo 😀 prostě vtom to mlíčko scházelo a oni jsou potvůrky vše poznají 😀

jitulka1985
19. led 2009

Evi vid?Že to takhle poznají mršky malý 😀 😀
Jůůů tak vy už dáváte i kašičku??? 😕 A šťávičku z kompotu?Já chci zítra zkusit banánek naškrábnout na lžičku tak jsem zvědavá 🙂
Jejda ten dětský cukr nevím jak se jmenuje.... 😲

jitulka1985
19. led 2009

Evi ale mám to na jazyku, počkej, si vzpomenu..... 😀 😀

jitulka1985
19. led 2009

😠 ty jooooo 😀
Hele Evi a ta kaše může být docela dobrá, ale neměla jsem odvahu to ochutnat 😀 😝 😀

jitulka1985
19. led 2009

Nebo hroznový cukr, ale ten prý hodně podporuje chut k jídlu tak aby vás Verunka pak nesnědla 😅 😀 😀

evikuu
19. led 2009

jo je neboj jen na krajíček ať to můžeš vyplivnout 😀

jitulka1985
19. led 2009

Tak já to dneska zkusím teda 😀 manža to ochutnával ale prý nic moc 🙂 A ta beba sama o sobě je hnus vid? 😝

jitulka1985
19. led 2009

Ještě jsem se Evi chtěla zeptat.nevíš co ty dětský výživy Hipp?Jestli jsou dobrý (kvalitní)nebo ne?Mám plno skleniček právě od kámošky, které její holčina nechce baštit tak mi je dala, jsou tam už od 4.měsíce, třeba květák se zeleninou nebo nějaká rýže se zeleninou atd....Ale určitě je lepší domácí vid?Začít s tou br.kaší atd....

jitulka1985
19. led 2009

Evi je to ten gluko.....gluko...něco??? 😀 😀 Ten dětskej cukr.....

evikuu
19. led 2009

Přečti si téme jaká výživa ve skleničce je nejlepší.... mají tam i nějaký test a prý domácí strava je horší než skleničky-jenže co hlava to jiný názor.Kačka je nejedla taky vůbec-nesnášela rozmix. stravu a ještě ktomu ve skleničce ani náhodou-takže jsme jí vyvářeli a bylo to.
Ale dnes jsou určitě jiné.Každopádně začni jen jedním druhem-brambor-nebo mrkev a po pár dnech přidávej další druh.Asi bych začala ttou mrkví

jitulka1985
20. led 2009

Dobrá ránko 😉 Tak jsme včera udělali víc kaše a zase mňamka, vytáhl celou flašku..... 🙂 Jsem ráda že mu to chutná, aspon se zasytí a spinká celou noc...Jen má asi po té kaši větší žízen protože ráno vždycky vyhltá hodně čajíka.
Jj, s mrkví začnu a opět díky za radu 😉

evikuu
20. led 2009

Ahojda 😀
tak to je moc dobře!!! Veruš dnes strašila v 5ráno ale najedla se a od půl 6 do 8 zase usnula-jenže já už moc nezaberu a když jo tak musím vstávat kvůli Kačce takže jsem jak praštěná 😀 jinak dnes jsem s přesnídávkou uspěla o něco lépe i otevřela sama pusu tak uvidíme jak dál 😀
Na noc jí taky dávám tu kašičku ale rýžovou neochucenou ona ta sinlac má přeci jenom výraznější chuť a to se tvářila divně ale Kubík je větší a má vytvořené víc chutě 😀
Mrkvičce zdar a dej vědět 😀

durdik
20. led 2009

ahojte,
pisala som aj do inej temy, ale nikto mi neodpisal, tak neviem, ci tu niekto je taky s podobnym problemom. Alebo sa aspon s tym stretol.
Ide o to, ze mam 2 mesacneho chlapceka a musim ho uz dokrmovat.
Z toho UM (nutrilon HA) ked mu tecie po brade a lickach ma podrazdenu pokozku, ma to take ako keby vysypane malilinkymi pupacikmi, ktore su schovate pod kozou. Najprv som mu to umyvala borovou vodou (jarisch sol sa to vola) potom len prevarenou vodou a natierala ABC Biodermou ale stale to nepomaha a teraz sa mu sem tam urobi aj biely hnisajuci pupacik. Neviem ci mu to mam umyvata aj mydlom (trosku dat na vatu a tak poumyvat).
Ma niekto podobny problem?
Ak niektora pozna inu temu, kde sa obratit, tak napiste.