• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Beba Hypoalergenní AR

26. června 2012 
Evi tak ten kočík je fakt nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ty jsi taky hodná :grinning:
Ještě jsem se tě chtěla zeptat-co dáváš malému pít??Myslím mimo mlíčka??Mlíčko asi furt bebu že??
Jinak já už pomalu z HA beby přecházím na HERO doktor mě tento přechod požehnal a nám chutná-i mě.Krásně voní, ale musím nejdříve dodělat bebu.
18. únor 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikuu: budsu muset sehnat taky neco pevnejsiho chtela jsem koupit kocar za pokukaqzku z vitani opbcanku ale narazila jsem vetsinou na "plastove" konstrukce a to muj klucina mit nemuze protoze uz ted ma 70cm a pres 8kilo musi mit i spesl autosedacku do klasickeho vajicka se delkove nevejde a tu vetsi mit nemuze protoze jeste nesedi...
18. únor 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste kousci i když Veruš měla ve 4m 7260g takže taky žádnej drobek :grinning:
Jsem na ten kočárek moooc zvědavá :grinning: , viděla jsem obrázek kde u něj je vyfocené dítě a je to teda kolos-tank.Ale to knám potřebuju.Psalal jsem si s jednou holčinou a ta má klučinu 91cm a bez problémů-tenhle kočárek má lůžko 87cm což je dost slušný, když si vezmeš až budou sedět tak ani takové lůžko nepotřebuješ.I s dokoupéním vaničky ti vyjde na slušný peníz-ale myslím že je to zbytečné.Dáš ho do polosedu a je to pak to jde položit i do rovinky.

JITU: psala jsem ti na téma UV BEBA :grinning:
18. únor 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prodám HA BEBU 6ks mrkněte na inzeráty :grinning:
JITU JAK JE??
28. únor 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahoooooooj :slight_smile: Tak co holky jedny??? :slight_smile: Jak se máte?Co neštovice?Odolaly jste doufám :wink:
2. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dávám furt Bebu, akorát už Bebu 2 HA, ta jednička už mu nestačí.
A pít dáváme čajík, od lerosu ovocnej a mezi tím i trochu štávičky od Hami.je to ve skleněný lahvičce a různý příchutě.Má to prý hodně vitamínu C, tak vždycky tak 30 ml denně vypije.
2. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě jsem zapomněla napsat že Kubík už příkrmy baštíííííííííí :dizzy_face: :grinning: Huráááááá :dizzy_face: :grinning: :grinning: Jo a Evi ještě prosím tě, budu tě zas otravovat :grinning: Napiš mi prosím váš jídelníček.....Jen abych věděla, nějak se v těch příkrmech neorientuju :sweat_smile: A dáváš pořád kupovaný nebo to nějak střídáš s domácími?Já zatím dávala kupovaný, začla jsem mrkvičkou a pak jsem mu přidala nějakou tu míchanou zeleninku a ted právě nevím, možná bych zkusila zas pro změnu domácí - třeba brambory s mrkví nebo nevím právě :frowning2: :sweat_smile: Díky moc :wink:
2. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Evi koukám, ty už jsi jak já :grinning: :grinning: Pěkně to tu zanedbáváš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Doufám, že jste v pohodě.
5. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jak jsem ti psala jsme ok-jídelníček ti pošlu
19. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahoj, jsem ráda, že jste v pořádku a díky moc za IP :wink: :dizzy_face:
22. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek a napiš jak se máte :grinning:
22. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi máme se moc fajn, už máme 2 zuby, objevila jsem ten druhý včera náhodou...Ještě nejsou moc vidět, ale jsou teda pěkně ostrý :slight_smile:
Už jste po obídku? :slight_smile:
22. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi zkoukla jsem ti fotečky, Verunka je nááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: A už velikánská.A všimla jsem si že máte stejného hada jako my....visí nám zamotaný na postýlce a Kuba miluje nejvíc to kolečko co z něj visí a tu berušku protože píská :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo tak Veruš taky mám moc ráda to kolečko-musím ještě dodat nějaké foto-díky za pochvalu.
Jinak já hlásím dnes první zub!!! :grinning:
22. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eweny ja moje zlatko prikrmujem od narodenia Nutrilonom no grckali sme z neho :frowning2: presli sme na Nutrilon AR,a mala je oki.Trosku nas zapekalo a mali sme problem sa vykakat.Potom sme objavili Babycalm kvapky cisto prirodne a ani niesu drahe a zdaju sa mi setrnejsie na malej brusko ako Espumisan,davam jej ich pred krmenim a nemame problem sa vyprdkat. :wink: Ja zarabam mliecko do vlaznej prevarenej vody,nadavkujem,pretrepem a flasu vlozim do horucej vody aby sa mliecko zohrialo.Davam aj malu vlozku medzi cumlik a mliecko ktora bola pribalena s flasou.Dalej pouzivam zrezane cumliky ktore sa neupchavaju a mala pekne a pomaly vypije svoju davku...dufam ze to nejako pomoze :wink: :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Evi tak gratulace k prvnímu zoubku :dizzy_face: :wink: .A našla jsi ho ty nebo manža? :slight_smile:
23. bře 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já já bude na šaty :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to si nějaký krásný vyber :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: Já taky první zub našla takže jsem pak hned vyrazila na nákupy :grinning: :grinning: Manža furt říkal jak ho první objeví on, každý den jsme se Kubíkovi "vrtali" v pusině :grinning: a pak jsem ho objevila úplnou náhodou já :grinning:
Dej pak fotečku s náušničkama :dizzy_face:
24. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně určitě něco koupím,ale je to stejne prča
24. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jim ale nejsou ty zoubky moc vidět, mně se líbí pak když jim povyrostou a smějou se a koukají jim třeba 2 zoubky, to je hrozně roztomilý :dizzy_face: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo jak z reklamy na HAMI :grinning:
24. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ta reklama je úžasná s těma dětma :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nazdááár jak se máte?????? :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,děkuju za optání vše OK.Napiš na IP prý by nás mohli vyloučit!!
20. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, k BEBA 1 AR - kamaratka mi hovorila, ze pokial je 1 z rodicov alergik a mate to potvrdene od lekara, dostanete BEBA 1 AR kupit lacnejsie... :slight_smile: urcite uzitocna informacia :wink:
26. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás asi nebude :confounded:
jitulko nová fotka :grinning: krása-já taky něco přidala do albumu :grinning:
27. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Chci se zeptat. Mám týdenní dceru. Bohužel se mi nerozjelo mlíčko, takže malou nekojím. Z porodnice jsme jeli s Nutrilonem, ale pediatrička mi řela, ať malé dávám Bebu HA vzhledem k tomu, že jsem atopik.
Stoličku měla naposledy včera ráno - to jsem jí ještě dávala Nutrilon, ale od včera odpoledne, co jsem jí začala dávat Bebu, žádnou stoličku neměla. Občas se kroutí a je celá červená, je vidět, že tlačí, ale stolička nikde. Jsem z toho na nervy. Je to normální????
Budu moc ráda, když mi odpovíte.

díky moc!!!!!
6. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky rada bych ozivila toto tema a zeptala se mate nektera zkusenost jak s Nutrilonem AR tak Bebou AR ktera je zarovem i HA?ted jsme na Nutrilonu AR predtim jsem mela Nutrilon HA ale po tom mala blinkala.tak jsem dala AR ale doktorce se to moc nelibi a poradila mi tuhle kombinovanou Bebu.diky moc za info :wink:
9. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinininka Ahoj taky dávám BEBU,moje malá měla 3m a papá co 3 hodiny 90 ml a na noc dávám do BEBY kaši a sní mi i 180ml.Každé miminko je jiné a vezme si kolik potřebuje a když přibírá tak bych to vůbec neřešila.A vzadu na krabici je napsáno že BEBA může způsobit nazelenalou stoličku.Mi jí máme 1x denně a taky zelenou :slight_smile:
23. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek