Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Beba sensitive a změna za jiné UM. Má někdo zkušenost?

peta2020
25. lis 2021

Zdravím, chtěla bych se zeptat, od narození máme Beba sensitive, malá má 5 měsíční a mlíčko ji vyhovuje, jako miminko trpěla hodně na bolesti bříška ale díky této uv to ustalo a od té doby krásně prdíkuje. Už dokonce dáváme příkrmy. Mě by spíše zajímalo jestli na této stravě zůstat nebo přejít na jiný typ či značku. Ostatní uv mají stupně 1...2....3 podle toho jak miminko roste tak má jiné potřeby v tom mlíčku ale ta sensitive nemá stupně žádné. Přemýšlela jsem na změnu místo Beba sensitive tak Hipp combiotik 2?
Má někdo zkušenosti? Složení mají podobné. Předem děkuji za odpověď a radu. 😊

errol4388
25. lis 2021

@peta2020 já jsem Bebu sensitive vyměnila za Bebu comfort, ale až někdy kolem 12.měsíců, kdy už syn UM dostával jen jednou denně. Být vámi, tak bych se změnou ještě vyčkala, ať se bolení bříška nevrátí. Pediatrička mi také doporučovala zůstat na Bebě sensitive co nejdéle.

sylde
25. lis 2021

@peta2020 z Beba sensitive jsem ve 4m pred zaváděním prikrmu presla na Beba comfort...vse naprosto v poradku...tez mi nejak nesedelo ze sensitive je po celou dobu stejny a ostatni pokracovaci.Osobne pokud vyhovuje sensitive a chcete zmenu tak bych zustala u znacky.

barunkiss
25. lis 2021

Přešli jsme z Beba sensitive na Beba comfort, když bylo malé něco přes 8 měsíců. Trpěla na bolesti břicha, tak jsem se bála. Ale nakonec vše v pohodě, jelikož měla už prikrmy, tak ji ta změna mléka nijak nevadila 🙂

alex97
25. lis 2021

Přešli jsme na Sunar..Kdyztak prodavam bebu sensitive 1,5pixly

kspp1
25. lis 2021

Asi je kazde miminko jine, ale nam Beba prestala vyhovovat a na radu pani doktorky jsme presli na Hipp, ze si ho hodne pry maminky chvali. Vyhovoval nam.