Chutná vašim dětem pokračovací mléko Hami?

donik
11. kvě 2015

Jakožto prvorodičku by mne zajímalo jestli vašim dětem chutná pokračovací mléko Hami? A podle čeho vybíráte UM pro své miláčky? 🙂 Můj maličký byl do šesti měsíců plně kojený, pokračovací mléko Hami jsme dostali a malému chutná. Svým způsobem jsem ráda, že jsme ho dostali, jinak nevím pro které bych se rozhodla, jsem hodně nerozhodná 😀

andelka
11. kvě 2015

Chutná,pil ho ještě před 14dny (trojku nebo čtverku, jsou úplně stejné). Od 15měsíců do 3 let v podstatě. Jiné jsme nezkoušeli, sedělo, dalo se sehnat za dobrou cenu. Starší měl Babylove, ale to pak mělo výpadky, takže jsem vsadila na značku, která je vždycky k dostání. Hami jsme měli nějaké kaše a dobrý, tak jsem zkusila koupit UM a taky dobrý, tak jsme u něj zůstali. Jinak do 15měsíců byl kojený.

zo_ja
12. kvě 2015

UM nikdy neměly. Po MM příkrmy a normální kravský mlíko. U kojence nevidím k UM důvod.
Pokud by měly alergii na bílkovinu kravského mlíka, dávala bych kozí ap., rozhodně ne tu umělinu chemickou.

millie.
15. kvě 2015

Ahojky,

s Hami mlíčkem mám jen ty nejlepší zkušenosti 🙂 Používala jsem ho již u prvního syna od jeho 2 měsíců a vždy bez problémů.
U druhého syna jsem sáhla po Nutrilonu (ani nevím proč, asi vzhledem k rozsáhlé reklamě), bohužel syn mi po něm plakal-dost ho nadýmal, ve finále mi ho odmítal pít a plival ho :( Tudíž jsem sáhla po UM HIPP Combiotic, to mu zprvu chutnalo, ale pro změnu mi začal hodně ublinkávat, proto jsem se rozhodla vrátit k Hami mléčku, které jsem již jednou měla odzkoušené (nevím, proč jsem se pro něj nerozhodlo ihned), ale i po tom ublínkával, přikročila jsem tedy k variantě Hami Citlivé bříško - proti ublinkávání a konečně byl spokojený syn i já 🙂 Mléko mu chutnalo, pil i větší dávky, než u předchozích UM, neublinkával, neměl problém s nadýmáním. V půl roce jsme přešli k Hami 2, které máme dosud (syn má 11m) a nebudu na tom ani nic měnit. Z těchto mých zkušeností můžu Hami vřele doporučit! Myslím, že i cena je např. oproti již zmíněnému Nutrilonu či Hippu příjemná. Příprava je snadná, mléko se krásně rozpouští ve vodě, možná bych ocenila, pokud by Hami do budoucna vymyslelo balení, které bude v pixle (dosud je v krabici a pytlíku), pixla je lépe přenosná, např. při cestování a šla by tam udělat i hrana na zarovnání odměrky 🙂

1denca
20. kvě 2015

My používali nejdřív Hipp, pak Sunar a teď zkouší me Hami. Malý vydrží spinkat celou noc po mlíčku Hami Hajaja a myslím, že mu i chutná. Jen co bych vytkla je, že se asi špatně rozpouští nebo jak to popsat. Prostě musí fakt hodně tahat, aby to vypil. A nebo jedině dát nějakou savičku s větší dírkou. Třeba včera mi vypil asi jen 40ml a pak prostě už byl moc unavený a usnul. Ale vydržel spinkat celou noc, od 8 do půl 7 takže mu to asi moc nevadilo 🙂

@millie. S tím balením naprosto souhlasím, my to máme přesypané v piksle od Hippu, aby se nám to dobře zarovnávalo 🙂

fly80
22. kvě 2015

vyzkoušela jsem víc mlíček na dokrmování a nakonec jsem nadšená z Hami. je tedy pravda, že moje dcerka nikdy neměla žádné zažívací potíže, takže s Hami jsme spokojené. hlavně tedy ta cena s porovnání s kvalitou, kdy bych řekla že složení je stejné jako např. u Sunaru, který může být až o stovku dražší.

mafeska
24. kvě 2015

ano, dceři chutná a mě se líbí jeho cena, dost často bývá v akci nebo se dá sehnat výhodné dvojbalení. Přešla jsem na Hami z Nutrilonu, nepraktický balení bylo pro mě nezvyk, přece jenom nutrilon to měl celý vychytaný. Přesypávám doma do dozy a super.
@donik