Dávkování umělého mlíčka u měsíčního miminka

verculen
20. srp 2016

Ahojda maminky,prosím o radu zkušenéjší.Máme měsíčního chlapečka,už pár dnů plně na UM.Na zadní straně krabice je doporučené dávkování,které nám nejde dodržovat.Místo 5x denně papáme 6x denně a sní mi okolo 100 ml.Po jídle neblinká,je spokojený.Přes den jíme po 3 hodinách,večer jíme naposledy ve 23:00 a pak se budí až okolo 7-8 ráno.Tento režim má od doby co jsme plně na Um.Vůbec si nestěžuji jen se mi každý diví kolik toho sní a že spí tak dlouho.Délám něco špatně?Je to moje první mimi a netrada bych něco zvojtila a ty údivné otázky mě stresují.Mnohokrát děkuji za reakce.

brunhylda
20. srp 2016

@verculen dávej UM tak jak to vyhovuje tobě a hlavně malému. Spinká krásně celou noc, co víc si přát. Buď ráda, že se vám povedlo hned najít UM, které mu sedí a na tabulky kašli. Tvé dítě je spokojené, takže to děláš správně.

verculen
autor
20. srp 2016

Moc děkuji,taky si myslím,že je vše v poradku.Hlavne,ze male je spokojene.Jen jak rikam,desi me reakce okoli...

horsiee
20. srp 2016

@verculen je mrňousek spokojený ne? rodiče taky spokojení? Takže dle mého ideální stav 😊

michaelahorakova
20. srp 2016

Jen se zeptam procpak nekojite?? Prosim jen aby ste se neurazila jen me to zajima 😊

verculen
autor
20. srp 2016

Bohužel to nejde,není mlíčko,odstrikavala jsem uz pri odvhodu z nemocnice- malemu se u prsiska nrlibilo,mam je dost velka normalne tak proto odstrikavani.doma jsem mela i LP,ale behem dne neodstrikam uz ani na jednu davku pro maleho a dost mi i po mem mlicku ublinkaval.tak po nekolika tydnech jsme to dopracovali az na plne um,od zacatku bxl max pul na pul mm/um

michaelahorakova
20. srp 2016

Aha taj to me mrzi ja mam zase mlicka ze nevim co s nim jo priroda kazdeho obdaruje jinak hlavne at vam bobik roste😊

verculen
autor
20. srp 2016

Me take,ale rikam si,ze na um vyrostlo spousta deti.dulezite je se s tim smirit a halvne byt v pohode.tak to se mate 🙂 jak rikate,priroda sama rozhoduje.hlavne at jsou mimca zdrava 🙂

michaelahorakova
20. srp 2016

Presne tak

brunhylda
20. srp 2016

@verculen já jsem zvladla kojit jen 6 týdnů. Mlicka ubyvala a já to už fyzicky ani psychicky nedávala. Dceři je 14 měsíců a kromě jedné slabé rýmy nebyla nikdy nemocná. Všechny očkování bez reakce. Vím že to ještě nic neznena, ale nemá cenu si nic vyčítat. Všechny děláme pro ty naše miláčky co můžeme a to je hlavní.

astyna
21. srp 2016

já jsem měla mléka, že jsem ho mohla prodávat, ale malý byl nesavec. Takže jsem odsříkávala, co to šlo, ale stejně jak nebyla poptávka-nebyla nabídka a od 4.měsíce na Um byl taky. Dávala jsem podle toho, jak měl hlad, na krabici jsou jen orientační množství.

zmrzlinka
21. srp 2016

Ja jsem davala malymu UM podle toho jak mel hlad a nikdy nepapal dle tabulek na krabici.Podle mne kdyz ho neboli brisko,neblinka a přibírá je vsechno v poradku.Na ostatní kasli....co ja jsem si vyslechla komentářů k UM.O mliko jsem prisla protože jsem onemocnela a do toho manzel menil praci....byl to trochu pro mne stres.Lezli mi na nervy lidi,kteri jsem znala od vidění a potkavala je dvakrát rocne ve městě a ptali se mne jestli kojim 🙂 🙂

verculen
autor
21. srp 2016

Holky moc vam dekuju!uklidnily jste me🙂