• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hypoalergenní mlíčka. Nevíme to do ní dostat. Co dělat?

28. října 2008 
ahoj, HA by sa malo dávať asi do 15 mesiacov (pozrela som si archív poradne), ale moja lekárka tiež vravela, že do roka, tak sme už prešli na Nutrilon 3 a plánújem ho dať do troch rokov.
27. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme mali podozrenie na alergiu na bielkovinu krav.mlieka,ktora sa potom na speci vysetreni u alergologicky nepotvrdila,ale do roka mame predpisany Nutrilon Alergy 2,potom mame vraj prejst na nejake HA.Tiez neviem ake a dalej,vy ktore tych mliek viac skusate,chcem sa spytat na ktoru formulu prejdete?Ked ma Vase dieta napr.6mesiacov,co zodpoveda formule 2,tak date 2 aj z viaerych druhov,ak skusate,ci vzdy pri novom mliecku idete najprv na 1?Ak ma chapete :sweat_smile: Lebo mne raz tak na pohotovosti povedali,ze akonahle sa zacina s novym mlieckom,treba zacat s 1.Ano?
27. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta, ja pokial viem, mas zacat s tym mliekom, ktore zodpoveda veku dietata. Kazde "cislo" je prisposobene vyzivovym narokom daneho veku, takze 1 nemoze urcit pokryt vsetky potreby napr. rocneho dietata
27. říj 2008 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky mi nepapame HA mliecka ale normalne ale muz omylom kupil krabicu HA mliecka mozem ju skrmit alebo je to blbost a radsej nechat?
28. říj 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
saska, mlieka by sa nemali len tak striedat a u takto malych deti uz vobec nie
28. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek