Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

monik111
16. srp 2007

Ahoj,
nevím jestli je tu téma na toto téma 🙂
Ale jelikož už nekojím,tak mě zajímáji vaše zkušenosti.Ukončily jsme 4měsíc a proto nám mudra řekla,že mamé přejít z Nutrilonu 1 na 2. A já mam obavy aby to pro Verču nebyla moc veliká změna.Tak se chci optat jaké s tím máte zkušenosti.A jak to vaše mimča snášely-ten přechod a tak.
Moc díky za rady 🙂 🙂

andy80
8. srp 2009

Po Nutrilonu Extra se právě přibírá stejně jako po obyčejném Nutrilonu, ba možná naopak malá přestala po jeho podání tak moc přibírat. Jen víc zasytí. My ho fakt uvítali, protože normální Nutrilon byl fakt nedostačující. Už takhle jedla víc než by měla a chtěla jíst co 1,5 hodiny a to fakt nešlo. Ostupy mezi UM musí být minimálně 2,5 - 3 hodiny. Doporučují se ty tři hodiny, protože UM se oproti MM pomaleji tráví.

amona
8. srp 2009

Poola, mě doktor přímo řekl, že si ty nutrilony mohu míchat, dávam confort a normální, přes den dám víc normálního a na noc víc confortu, takže v tom by neměl být problém. Jen se nesmí míchat dvě a více značek, např. že bys dávala přes den nutrilona ana noc Hipp.
Jinak my po to extra hrozně rychle nabírali, za týden přes 😖 půl kila!!! Ale jak jsem už psala, alá měla po tom hrozný bolení a takovej nárůst kg prostě nezvládala....

jeudi
8. srp 2009

no dneska s malym bylo k nevydrzeni ..treti den davame extra..mel hrozny boleni tak nevim jestli je to tim 😕

jeudi
9. srp 2009

tak nutros extra fakt ucpava 😒

poola
9. srp 2009

díky holky,tak to sem vklidu.Míchám jí to dalo by se říct od té doby ,co jsme přestali kojit(ve 3 měsících-,nebylo mlíčko☹(()
Na noc dáváme nemléčnou kaši od Hami,ta nám moc chutná🙂)
Ještě bych ráda porovnala-malá mi vypije vždy jen maximálně 180ml,at mlíka nebo té kaše na noc.Bude mít pul roku a vážíme 7650g.myslíte si ,že je to dost nebo ok? Protože třeba na té krabici od Nutrilonu uvádějí,že dítě v s jejím věkem a váhou by mělo lupnout 210 a to se nám nikdy nepodařilo,I ta 180 je na ni až až...

evulebobule
9. srp 2009

Moni,tak to mi vůbec neříkej s tím Nutrošem extra. Zatí jsem ho zkusila jen párkrát, tak radši asi přestanu, když to tu tak čtu... ☹

jeudi
9. srp 2009

evi ne neprestavej kdyz by to zacalo tak az pak prestan nemusi to mit kazdy kazde dite je jine a treba zrovna tomu tvemu miminku to bude vyhovovat..slysela jsem ale hodne chvalu na mleko hipp

evulebobule
10. srp 2009

tak o tom jsem neslyšela....mamky si ho chválí?

wsmoulinkaa
10. srp 2009

evi a jaký používáš?? my máme comfort a je bezva!!!

wsmoulinkaa
10. srp 2009

poola to vůbec neřeš co je na krabici...dítě sní tolik kolik stačí.....já to mám taky vyzkoušený...měla pít 90tku a pak jsem ji dala ještě 30tku-snědla ji taky, ale pak ji vyblinkala. Tak už navíc nedávám...ale to bylo před měsícem-ted už ji vypije!

váhu máte krásnou!!

wsmoulinkaa
10. srp 2009

a co pití??? mě po čajíku docela ublinkává....dáváte čajíky??jaký??a kolik vypijou??

evulebobule
10. srp 2009

šmouli: já mám normoš, zatím docela spokojenost, až na ty stresy s doktorkou, co nás honí, abychom krmili podle tabulky a doma máme žrouta 😀

wsmoulinkaa
10. srp 2009

a jaký je normoš???

jeudi
10. srp 2009

cajiky mi malej blil chtela jsem jen caje hipp ale ted jsme koupili od hami pro celkovou pohodu a ten mu smakuje...amalej ma uz zacpu ne jen prdy ☹ takze asi koncim s nutrilonem ☹

evulebobule
10. srp 2009

šmouli, asi zatím dobrý, nic jiného jsem ještě nezkoušela jen párkrát ten extra. malej má tedy prdíky, ale to by bylo asi po všech co?

moni, zkusíš ten hipp?

wsmoulinkaa
10. srp 2009

jeudi a proč nedáváš ten comfort...je na koliku a zácpu-je výborný, malá je spokojená a hezky mi i spí...

wsmoulinkaa
10. srp 2009

ten od hami zkusím 😉

jeudi
10. srp 2009

urcite protoze pry obsahuje to co ty probio kapky a to je dobre na kakani a je pry hustejsi a chutnejsi koukni svalne do tematu hipp..mamky si ho moc chvali tak to taky asi zkusim

wsmoulinkaa
10. srp 2009

evuš to je vlastně dobře že prdí....já před 3týdny dávala malé sunar...jen tak, třeba že by víc přibrala a že byl levnější...holkýýýý to byla hrůza-já na něj přešla hned a to byl mazec -chuděrka měla na žaludku šutr 😖 hned prač s ním, bréééčela a v noci nespala. Zpět na comfort a je klííííííííííííííííííííííííd 🙂 😵

wsmoulinkaa
10. srp 2009

ten comfort se dá koupit jen v lékárně...250kč hmm

dnes dojdu pro čaj a kolik pije??? tak 50tku?? ono je to asi jedno že jo...vezmou si kolik chtějí 😉

evulebobule
10. srp 2009

prdí,ale řve u toho. 😀

evinkaa
10. srp 2009

wsmoulinka: My kupujeme malé čaj v lékárně fenyklový Babio, moc ho nevypije, jen když je horko. Jsme na Nutrilonu HA, cenově taky hrůza, ale kakáme každý den. Je to sice docela hustý, ale kakáme. 😉

wsmoulinkaa
10. srp 2009

my kakáme žlutý špěnát 😀 viz foto 😉
když měla sunar(na zkoušku) měla tuhý, až tvrdý něšlo to ven a bolelo ji to a brečela u toho, pak z toho byla zelená barva...jsme zpátky na nutr a skvělý...sunar už nééé-nesedl ji byl na ni silný i mi blinkala hustě! ted je to pohoda!

mikajka
24. srp 2009

Holky prosím Vás,chtěla bych se zeptat.malému je za 3 dny měsíc, už jsem přestala před dvěma týdny kojit a zčala mu dávat Nutrilon 1, ted mi připadá, že mu to vůbec nestačí, někdy vydrží 3,5 hodiny a z toho mi někdy po jídle už za hodinu zase brečí a chce jíst, nechápu to, existuje ještě nějaký příkrm k Nutrilonu 1?Prosím poradte mi.

evulebobule
24. srp 2009

mikajka: tak to jsme měli stejný problém. Nám taky nestačil. A ten nutroš extra nám taky nefungoval.
Taky by mě zajímalo, jak tohle řešit. Teď jsme tedy na Hippu, zdá se mi hustější, ale vydrží ty 3-4 hodiny, dýl ne a to i v noci.

lienka43
24. srp 2009

Mikajka my sme mali ten isty problem, vydrzat 3 hodiny bez mlicka. Ked sme chodili na poradnu tak som stale pocuvala ze nedat skor ako za 3 hodinky ze to nema sancu stravit. Riesila som to tak ze som jej davala caj, nam to chvilku fungovalo ale pises ze mate mesiac moze mat rastovy spur. Po pravde ked sme pili Bebu tak tie 3 hodky vydrzala ale zasa mala boleni bruska. Ono nic nenarobis ked dieta place das mliko dobre to poznam...

nevesta2009
2. zář 2009

EVINKA: já jsem přecházela z nutroše HA na normální nutrilon a v pohodě, žádnou změnu jsem nezaznamenala.
Jinak se mi taky zdá že má malej po nutrilonu často hlad.Jednu dobu jsem dávala AR proti ublinkávání - je hustší ale pěknej shit malej se nemoh vykadit a až se vykadil tak u toho úplně brečel takže ne e.

Zkusím ještě Hipp kámoška si ho pochavluje. 🙂

no a akorát mě štve že mám pocit že malému v noci nutroš nestačí a budí se co 3 hodiny , kurnik to i když sem kojila tak vydržel déle.....

jooo a ještě jsem se chtěla zeptat, maj vaše dětiu taky tak MOC počůrasnou plenu???Malej vypije večer 190 a v 1 v noci ho musím přebalit páč plína mokrá durch - a to je kvalitka huggies!

evikuu
2. zář 2009

Ahoj holky, známá 4 týdny prdolka a na nutrilonu ne a ne vydržet dýl než 2hodiny. Taky strašné problémy s kakáním. My jsme dávali hero te´dka nám taky přestalo stačit a měla hlad / furt baští tak 700ml za den/tak jsem jí koupila hipp.Neměli 3 tak dvojku a ta je o proti i 3 heru hustá a vynikající-zažívání dobré na 1!!

ferinka
6. zář 2009

Holky máme Nutrilon HA teď bude malému 6 měsíců a už dávám příkrmy,myslíte že je ještě potřeba dávat 2HA nebo můžeme přejít na klasický???

jituskak
6. zář 2009

nevíte, jak se přechází na 2? doktor říkal, že od 4. měsíce mám dávat 2,a le neřekl mi, jak na ni najet.