Jak připravujete Nestlé Beba?

ela90
20. dub 2017

Ahojte, chtěla bych se zeptat těch, které používají umělé mlíčko nestlé beba - jak ho připravujete?
Návod ve zkratce je takový, že do lahvičky se má nalít "polovina" vody, následně přidat daný počet odměrek dle návodu a dolít zbytkem vody.
Každopádně kdybych připravovala pro dítě "3. a 4. měsíc", tak bych měla dát 6 odměrek a 180 ml vody. Z čehož mi celkový objem připraveného mléka vznikne cca 200 ml. Ale když to budu připravovat dle návodu, tak si do nějaké extra odměrky musím přelít převařenou vodu, abych měla přesně těch 180, protože když dám nejdřív polovinu vody a pak 6 odměrek prášku, tak už nemůžu pořádně využít stupnice na lahvičce abych měla jistotu, že jsem dala přesně 180 ml vody. Doufám, že jsme se do toho nezamotala nějak moc. Každopádně na youtube jsem našla dva návody na přípravu tohoto mléka a každý byl jiný a při každém by vzniklo jiné množství hotového mlíčka. Díky za všechny reakce.

terez225
20. dub 2017

Odmerim na flasce 180 ml přidám 6 odmerek,dobře zamicham a hotovo 😀 jen pozor ať voda není moc horká.

ela90
autor
20. dub 2017

@terez225 takže žádná věda s přípravou dle návodu - na etapy 🙂 to zní dobře

terez225
20. dub 2017

@ela90 nee, nekomplikovala bych si život takovýma vecma 🙂 malá má bebu od narození a v pohodě 🙂

pajounek
20. dub 2017

Ja snad takovy navod nikdy ani necetla :D taky jsem nalila vodu a do toho sest odmerek a hotovo. Beba se nastesti krasne rozpousti 🙂

neeva
20. dub 2017

Ahoj. Nas maly ma Bebu od dvou mesicu. Naliju vodu a do toho šest odmerek a mlíčko je hotové. Nějak jsem nepochopila smysl toho návodu, rozpouští se bez problemu🙂