Jaké umělé mléko je nejlepší?

marunkaptacek
12. lis 2015

Dobrý den, ze zdravotních důvodů musím ukončit kojení. (dceři jsou dva měsíce) Jaké umělé mléko je nejlepší? Hipp, Nutrilon atd? Díky za radu

ilonkaseda
12. lis 2015

každému dítku sedne něco jiného,je to trošku loterie,ale všechna na trhu jsou kvalitní

evicka844
17. lis 2015

za nás můžu doporučit Hipp, jsme s ním spokojení a nemuseli jsme mlíčko měnit. Oběma klukům moc chutná. Co se týče stolice nebo bolesti bříška vše v pořádku. Jinak souhlasím, že je potřeba vyzkoušet, které mlíčko sedne, nám to vyšlo napoprvé.

janagm
17. lis 2015

My máme Hipp. Malému sedlo už v porodnici,tak jsme neměnili.

misar91
17. lis 2015

každému mimču sedne něco jiného,nám trvalo strašně dlouho než jsme našli to správné,po kterém neměl bolení,neblinkal,a které mu chutnalo.s nutrilonem jsem úspěch neměla vůbec,beba taky nic a nakonec mu sedlo hami mlíčko ;)

lenuardos
23. lis 2015

Já jsem ve fázi hledání s tím, že nutrilon nám nechutnal a mě docela smrděl. Beba HA sice chutnala, ale stolice jednou za 2 - 3 dny. Beba při zácpě, kolice a nadýmání totéž. Hami chutnalo i stolice dobrý. Teď zkouším Hipp HA a pak se vrátím k HAMI. Hipp jsem měla koupený tak jsem ho chtěla zkusit.
Mě by zajímalo co děláte s mlíkem, když ho nespotřebujete? Je mi líto vyhodit půl plechovky, když to stojí tolik peněz.

abcd987
23. lis 2015

my jsme měli prvně nutrilon 1, v 6 měsících jsme přešli na Sunar, protože Nutrilon 2 mu už nějak nechutnal. A bez problému

abcd987
23. lis 2015

@lenuardos :zbytek Nutrilonu vypili kočky a to se jen olizovali. 😀
Jinak to maminky prodávají na různých bazárcích.

hojda
23. lis 2015

Musíš vyzkoušet a hlavně zvaž finance na jaké mlíčko ho naučiš, někdy se pak špatně přechází. Dražší variant bych volila Hipp Bio a levnější Babylove Bio.

class
23. lis 2015

My jsme vyzkoušeli Hami,Nutrilon,Sunar žádné nám nesedlo až mléko HIIP nám sedí takže jak píší maminky vyzkoušet,které vám bude sedět 🙂

pecora
23. lis 2015

Taky souhlasim ze je potreba to vyzkouset. My zkusili nutrilon, baby love, bebu a nejvice nam sedl Hipp, ten jediny byl uplne bez problemu. Krassne kakal, brisko ho nebolelo a chutna mu 😉

ivetajezek
23. lis 2015

Je to individuální, jak čtu a vím i od kámošek občas jim některé mlíčko děti nechtěji. U nás se začalo na hippu, ale v podstatě, kdeyž sem nesehnala hipp nebo jsme dostaly jinou značku bezproblému snědla jakékoliv mlíčko. Takže jsme prošly snad všechny značky na trhu i s ohledem na případně možný nákup třeba v akci.