• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké umělé mlíčko a jaká láhev vám vyhovuje?

20. ledna 2015 
hami a avent lahvičky :slight_smile:
26. kvě 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem musela dokrmovat,dávala jsem Sunar a lahev Avent.Doktorka nám doporučila lahvičku Medela Calma,ale z ní pít nechtěl :unamused:
26. kvě 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunar a obyč lahvička z DM s latexovým cumlem, ze silikonovýho nechtěl... k tomu jsem si pořídila v DM krabičky - dávkovače na UM s násypkou, takže super.
26. kvě 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Avent a Nutrilon
26. kvě 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokrmovala jsem sunarem z lahviček MAM, i dudlíky jsem měla od té značky
26. kvě 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lahvičky - Avent
UM - u prvního syna - Nutrilon Comfort a od roka normální Nutrilon
u druhého syna - Nutradefense HA 1 (za chvíli přejdeme na 2) - jsem s ním spokojenější než s Nutrilonem
26. kvě 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze začátku, když mléka moc nebylo a kojila jsem jen částečně, tak jsem používala lahvičky Calma - a byly super, myslím, že díky nim si malej zachoval ten správný "sací styl" jako u prsa. Když mléko došlo úplně, přešli jsme postupně na Avent. A ze začátku mléko Nutrilon, ale pak se po něm nějak nemohl vykadit, tak jsme používali Nutra Defense a po roce Hami.
26. kvě 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
...dávala jsem BeBa Pro a lahvičku vůbec, krmila jsem stříkačkou přes prst, bo Calmu malej nechtěl a nic z ní nedokázal vytáhnout a já byla pevně rozhodnutá se rozkojit.
Zajímalo by mě, jak je to u vás s tím přibíráním, osobně na “slabé “ mléko nevěřím...ale je jasný, že hlavní je, aby malý prospíval.
26. kvě 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
UM Nutrilon a lahvičku Calma:slight_smile: Naprostá spokojenost a nikdy žádný problém:slight_smile:
26. kvě 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá je od narození na UM, láhev avent, mléko první tři měsíce BEBA HA poté nutrilon 1 opět s avent lahví. NAprostá oboustraná spokojenost :slight_smile:
26. kvě 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá mi odmítala láhev až do 14 měsíčků- ale s mlíčkem problém nebyl tak jsem to neřešila a kojila- pak se to nějak zlomilo, ale jedinou flašku kterou si vzaal je od tommee tippee, po x měsícíh vzala na milost i mam :slight_smile: a mlíčko jedině od hami- zkoušeli jsme sunar, nutrilon, bepu, hipp a nic jen hami :slight_smile: ale je už velká tak to je jiné- ale hodně kamarádek si lahvičky tommee tippee chválí
26. kvě 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Láhev - Tommee Tippee ANTI-COLIC (sosák se podobá prsu) a mléko BIO Babylove / DM drogerie / .
27. kvě 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, prosím ještě kojím a chtěla bych vyzkoušet pro malého pomalu nějaké UM. Malému je 15 měs. ´Jakou prosím máte zkušenost s Nestlé Doremi? Zaujala mě nabídka http://www.akcniletaky.com/letak-teta-drogerie--akce-v-teta-drogerii-13943strana6/ je dobré vyhovuje vám? předem děkuji
1. črc 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim nemate nekdo lahvicku medela calma.... ?? nabizim pro me nejlepe vymenou neceho z meho bazarku tady na konikovi :slight_smile:
20. led 2015 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
UM Hipp a lahev MaM :wink:
20. led 2015 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek