Kendamil. Klasický nebo Organic?

amazonkajanik
8. srp 2019

Děvčata,poradíte?
Malej je od porodnice na Hipp combiotic HA ,ale docela mi ublinkává a ten AR nechci,jelikož jsem hodně četla,že způsobuje zácpu. Dnes jsem narazila na Kendamil a nemohu se rozhodnout,jestli klasický,nebo Organic,byť je dražší,ale oproti Hippu,cenově stejně. Jde o to,že malého ještě trochu kojim,ale mám málo mlíka a nechtěli nás pomalu pustit domů ani 5den. Aby se to netriskalo.. Ale připadá mi,že je malý poslední dobou víc hladový,tak mu asi Hipp už nevyhovuje

andulka96
8. srp 2019

Já kupují ten obyč, a např. se Suanrem a Nutrilonem je to nesrovnatelně lepší kvalita. Myslím, že tato mléka budou na jedno brdo a je jedno jestli Sunar nebo HiPP.. a je prý vhodný i pro dokrm ke kojení, což mohu potvrdit. Když byl prcek na sunaru tak jsem musela dokrmit po každém kojení, Kendamil mu stačil ráno a večer a jinak během dne i v noci byl kojeny, jak je to z plnotučného mléka, více zasytí. A ublinkaval tak den dva když jsem zvyšovala dávku, jinak žádný problém.

anetka9
8. srp 2019

My máme obyč a nejlepší mlíko! Malýho vůbec nebolí bříško, nemá po něm hlad jako po Hippu, žádný blinkání (ale to teda nedělal nikdy) a vůbec nesmrdí:D Jediný minus - nedá se potřepat v lahvičce, protože hodně pění a pak je tam jen pěna a ani nevidím, kolik toho už vypil, ale tak míchám lžičkou a taky pohoda🙂

nikynikol25
15. srp 2019

@andulka96
@anetka9 Ahoj holky omlouvám se že vám do toho vstupuji.Ja malému dávala také hipp a už mu nestačil a teď mu dávám sunar ale 120ml když mu dám 100ml podle doktorky tak má pořád hlad a strašně pláče je mu měsíc a 10dnu podle obalu má už pít těch 120ml.Ale přibral my po něm za tejden 1kg a to je prý hodně i kdyz papa po 3hod.Kdyz tak čtu že ten Kendimal je asi lepší než ten sunar mám mu ho koupit??Po tom sunaru si nechce vůbec odříznout a ob den ho tlačí na bříšku a snaží se ho vyblinknout a nejde mu to chudince a tak pláče.A někdy zase vyblinkne snad skoro všechno.

anetka9
15. srp 2019

@nikynikol25 pro nas je kendamil skvelej🙂 hlad po nem prave nema jako po hippu, basti po 4-4,5h, v noci i dele vydrzi🙂 a basti v podstate to co je na obalu, coz vychazi na ten obecnej vzorec, co by mel snist🙂

nikynikol25
17. srp 2019

@anetka9 zkusím ho koupit taky,už š tim senátem je to docela hrozné,furt má po něm hlad,kdyz uz mu dám 120ml podle návodu tak neubehne 2,5hod.a už chce jist

anetka9
17. srp 2019

@nikynikol25 jooo fakt zkus, ja myslim, ze to bude dobry🙂

kamik1983
18. led 2020

Ahoj,
vzhledem tomu, že dceři včera zjistili alergii na mléko, potřebuji prodat zásoby Kendamilu 2. mám 3 balení. 1 ks bych prodala 335 Kč + k tomu mohu přihodit krabici načatého Kendamilu, který jsem načínala tento tento týden, je ho více než 1/2 krabice. Ještě mám i krabice kaší Bebivita. Kdo by chtěl všechna 3 balení, takl nim mohu přidat i jeden nenačatý sáček ( jsou 2 v jedné krabici)

amazonkajanik
autor
18. led 2020

@kamik1983 zkus to dát na bazar. Tohle je už hodně stará diskuze.a mě malej přešel na sunar,protože měl AR ale Kendamil ne

htra
19. dub 2020

@kamik1983 - ahoj. Mohla bych se prosim optat na kendamil 3...mate otevrene? Nemohu nikde bajit zkusebni sacek 1 ci 2 porce...bych koupila.slo vy to? Prosim.
Kojila jsem plne do 24mes...nikdy jsme mleko nepouzivali.
Jen bebivitu kasi a tu ted nikde sehnat nemuzem.tak uz ma jasi vyjimecne.
Mleko uz hsem ji dala plnotucne kravske s trochou kakaa...
Dekuji hanka

amazonkajanik
autor
19. dub 2020

@htra je,my už kendamil nebereme. Měl reflux a musela jsem sáhnout po sunaru ar. A ještě je na dvojkovym

htra
21. dub 2020

@amazonkajanik ok.dekuji.nevadi.

vendes
21. dub 2020

@htra Dávala jsem kaše od Kendamil a byly moc dobré, nebyly vůbec cítit chemií jako třeba od Sunaru. Kojit jsem přestala v 16M dcery a žádný UM jsem nezaváděla, když je stejně v kaši.

kajalka
21. dub 2020

@htra Já teď mám otevřený kendamil 3, za poštovné můžu 2 porce poslat

balisek1
20. kvě 2020

Holky, muzu se zeptat,jak vypadá u vas to spodni vicko stribrne s tou peceti u plechovky? Dneska jsme koupili kendamil v lekarne, doma jsem oddelala to prvni zlaté a pak to stribrne bylo vypoukle, u beby napr. Bylo vcucle dovnitr, to mi Bohuzel doslo az kdyz to maly vypil! Tak doufam, ze to tak mate všichni a neni nějak zkazene. Diky za odpovedi ♥️

anetka9
20. kvě 2020

@balisek1 já to tak občas mám, občas ne...nevím...ale nechávám si je vždycky dovážet, takže jsou z těch rozvozů ppl apod pěkně natřepaný:D a malýmu teda nikdy nic není🙂

balisek1
20. kvě 2020

@anetka moc moc dekuji ♥️ja ho vzala z dr. Maxe a prave bylo takhle vypoukly, ale tak snad to bude v pořádku. A jak jste spokojeni s mlickem?

balisek1
20. kvě 2020

@anetka9 mate krasneho chlapečka ♥️

balisek1
20. kvě 2020

@anetka9 my zkousime dneska poprvé, ted jsme měli sunar, předtím hipp. Malej nechce zadny. Mam problem do nej cokoliv dostat. Jsou mu tri mesice a pokazde se o papani hlasi a jak se zakousne do lahve, třikrát z potahne a zacne pláč. A tim. Jidlo konci. Hrozně mu v brisku skrunda. V nemocnci se na nic neprislo. Cajik pije normalne, po.tom.jsem.sahla uz ze zoufalství aby vubec neco vypil.

anetka9
20. kvě 2020

@balisek1 Snad to bude ok🙂 taky jsem si občas říkala, ale otevřela jsem, čuchla a pohoda🙂 Spokojená jsem, i malý, maximálně🙂 hrozně hezky voní a malej nemá hlad, zezačátku jsme měli hipp a to bylo naprd...po 2h už měl zas hlad, vůbec ho nezasytilo..:/ a děkujuuuu<3

anetka9
20. kvě 2020

@balisek1 to je divný, že mlíčko nechce. A ten Kendamil dneska vzal?