Krmíte děti Neocatem? Proč?

heresta
26. lis 2008

Xhtela bych se zeptat, jestli je tady nekdo kdo krmi Neocatem a proc... My ho mame asi tyden 😒

elliott
23. pro 2008

Ahojky, nevím zda je to ještě aktuální...
dcera je od 3 měsíců na Neocatu a super.
Po strašných průjmech s krví - (kakala i 12 x denně) jsme skončili na gastroenterologii, kde jí udělali komplet vyšetření a zjistili alergii na BKM.
Teď jí je 6 měs. máme stále Neocate ( hradí komplet pojišťovna, takže platíš jen 30 Kč za recept, jinak je to v lékárně na obj. a stojí to 1600 Kč - 400 g). + příkrmy. Je v pořádku, problémy ustali v podstatě ihned po nasazení Neocate, Nutrilon alergy care ( Pepti) nám vůbec nepomohl.
Ujistili mě, že alergie ve většině případů odezní. Jen nesmí zatím nic od mlíka - takže vše nemléčně !
Takže hlavu vzhůru... 🙂 určitě bude líp... 😵 😵 😵

janette82
6. dub 2013

@elliott Už je to dost let, pravda, ale zajímalo by mě, jestli vám alergie na BKM přešla, když jí měla takto silnou. U nás to vypadá na něco podobného. Dávám maličké Nutrilon Alergy care a dnes se jí opět objevila krev ve stolici. Takže budeme muset přejít na Neocate. Moc děkuji za odpověď! 🙂

elliott
6. dub 2013

Dobrý den..
ano, v podstatě po 2-3 dnech to najednou ustalo, jako mávnutím proutku :-P Chutově je to opravdu hnus, a ani to nevoní. Ale myslím, že je to dobrá volba. Gastroenterolog mi řekl, že je to nej mlíko na trhu, a hradila to pojišťovna.
V současné době nevím, dceři už bude 5 let 🙂 letí to.
Každopádně alergie na BKM úplně vymizela, a postupně jsem ji začala dávat Sunar a vše v pohodě.
Dodnes pije 2x denně kakao (kravský mlíko) a žádné problémy nemá.
Takže za zkoušku nic nedáte, a chce to jen vydržet 🙂)
Hezký den, snad jsem vám trošku pomohla a i uklidnila ♥

Saša Endrštová