Noční krmení z láhvičky. Jak miminka krmíte?

lidija1234
22. led 2022

Ahoj maminky,chtěla bych se zeptat jak krmíte miminka v noci?. Malému budou 4 měsíce a krmim ho z lahve v kojicim polstarku nebo v náruči. Napadlo mě zda někdo krmí v noci miminko v leze v postýlce ? Než ho přenesu a prebalim tak ho hodně probudím proto se ptám. Ale zase ve dvou měsících se mi při krmení zadusil tak nevím zda je nejlepší nápad krmit v leze.

andulka007
22. led 2022

@lidija1234 ahoj , já teda krmím na gauči v takovém pololehu , stejně se zvedám že ji přebaluju takže zůstaneme už na gauči .. v leže jsem ji krmila asi 2 krát a vždy u toho v noci usíná .. tak ji to všude teklo a když jsem jí flasticku vyndala tak se probudila a chtěla pít dál ..

lidija1234
autor
22. led 2022

@andulka007 já teda taky prebaluji v posteli nebo na gauči a tam pak i krmim ale říkala jsem si že by se tohle dalo zvládnout i v postýlce,nemá pak problém mi znovu usnout ale spíš že bych sním nemusela tolik manipulovat

klokanka31
22. led 2022

@lidija1234 Já bych NIKDY nekrmila vleže. Stačí si představit jak by bylo mě kdybych měla vleže jíst/pít. Vždycky jsem u krmení měla malou v náručí.

michaela666
22. led 2022

Malá se od 4 měsíce nají jen v leže, když jsem ji měla na rukou hrozně se vzpínala. Nemohla se po svém protáhnout a vztekala se. Zhruba ve stejný čas se naučila přidržovat lahvičku, od 6 měsíce jí v noci drží sama ( já pouze přidržuji). Většinou si ji u toho vezmu k sobě do postele a potom vrátím do postýlky.

jako_mala_holka
22. led 2022

Normálně jsem pridrzela, nadzvedla jakoby do pololehu a nakrmila, bez problémů, i když spala v posteli nebo v postýlce

merope
22. led 2022

@klokanka31 Můj drobek teda pije moc rád vleže. Nevím, kdy si tím začal, ale prostě si lehne a pije. Tipuji, že to nějak souvisí s dorůstáním nějakých těch přepážek v krku, nevím, ale prostě vleže to má rád. Ale je to starší batole.

Jako kojenec mi ležel na zádech, ale na ruce - tzn. šikmo.

pampeliska1313
22. led 2022

Syn v noci pije v leze v posteli.

lidija1234
autor
22. led 2022

Já mám stejnak matrací do výšky takže není úplně narovno,asi to zkusím taky ale možná ještě chvilku počkáme mám strach skrz to jeho dušení. Ale moc děkuji za informace že některé tak krmíte 😊

ellyem
22. led 2022

Syn pije vleže, lahvičku drží sám. (Aktuálně sice 6M, ale ve 4M už držel sám). A přebaluju až ráno, na noc používáme kvalitnější plenky, aby neprotekly 🙂.