• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malou začalo natahovat z UM, máte zkušenost?

25. května 2013 
ahojky potřebovala bych poradit,moje dcerka ma 2roky a 4m.a od 1m.je na UM dávála jsem jí klasický Nutrilon,nikdy jsme s ním neměly problém.Poslední dobou jí,ale z něho natahuje,myslela jsem si,že je to savičkou,protože jí kousala a udělala si tam větší dírku,ale nějak jsem to neřešila,protože mlíko vypila a sama si o něj řekla a nedělal ji žádné obtíže.Ale ted ho nechce i když si o něj řekne,tak sotva ho dá do pusy dvakrát si lokne pak jí z toho natáhne a tím jsme skončily.Zkoušela jsem jí ho dávat i z hrnku,ale má to stejný efekt.A já nevím čím to může být,jestli jí přestal chutnat nebo mám zkusit jinou značku nebo zkusit přejít na kravské mléko...nemáte někdo zkušenost?
25. kvě 2013 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve dvou a půl bych přešla na kraví, a nakonec vůbec už tolik mlíka nepotřebuje... Asi dává najevo, že už mlíka stačilo... :slight_smile:
25. kvě 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
taky nad tím přemýšlím,má pestrou stravu,naštěstí sní vše co dostane,jsem ráda,že ho aspoň do ted pila,přeci jen zuby,rychlí růst.Jen mě zaráží,že ho chce a pak jí z něho natahuje,ale nemyslím si,že by to bylo nějakým zdravotním problémem.... :slight_smile:
25. kvě 2013 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi jí chutná, nebo taky ze zvyku :slight_smile:... v mlíku stejně moc využitelného vápníku nemá, to nahradíte jídlem.
25. kvě 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
abych řekla pravdu jsem z toho zmatená,přijde mi,že v dnešní době,aby měl člověk na ty děti pomalu maturitu :slight_smile: Přijde mi,že se to hodně přehání,kdysi bylo jedno UM jeden dudel a žijeme a jsme zdraví.A v dnešní době ani těm pediatrům se nedá věřit :wink:
25. kvě 2013 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danziela Víš co, ono to není potřeba moc řešit. Já mám už holčičku velkou, kamarádka má malý děti a vždycky se mě něco ptala a já si zaboha nemohla vzpomenout, jakže jsme to dělali.... přitom vím, že jsem taky pořád řešila a načítala. A stejně to každý dělá kolem dětí jinak - z toho mi vyplývá, že je to celkem fuk (pokud je člověk rozumný) - co funguje dělat, co nefunguje, pokud se bez toho obejdeme, tak nedělat. :slight_smile: Dvouletka, to je ale pěknej věk... :slight_smile:
25. kvě 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky nejsem zastánce,že by se to mělo přehánět at ty děti nejsou zbytečně přecitlivělé.A každé dítko je jiné a myslím si,že nejsou blbé a jak se říká tělo si řekne oč si žádá,ale i přesto mám jen strach abych něco nezanedbala,což je normální,při tom jak je to všechno nafouknuté :slight_smile: samozřejmě za účelem napadnout naše peněženky :grinning:
25. kvě 2013 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek