Malou začalo natahovat z UM, máte zkušenost?

danziela
25. kvě 2013

ahojky potřebovala bych poradit,moje dcerka ma 2roky a 4m.a od 1m.je na UM dávála jsem jí klasický Nutrilon,nikdy jsme s ním neměly problém.Poslední dobou jí,ale z něho natahuje,myslela jsem si,že je to savičkou,protože jí kousala a udělala si tam větší dírku,ale nějak jsem to neřešila,protože mlíko vypila a sama si o něj řekla a nedělal ji žádné obtíže.Ale ted ho nechce i když si o něj řekne,tak sotva ho dá do pusy dvakrát si lokne pak jí z toho natáhne a tím jsme skončily.Zkoušela jsem jí ho dávat i z hrnku,ale má to stejný efekt.A já nevím čím to může být,jestli jí přestal chutnat nebo mám zkusit jinou značku nebo zkusit přejít na kravské mléko...nemáte někdo zkušenost?

zimka
25. kvě 2013

Ve dvou a půl bych přešla na kraví, a nakonec vůbec už tolik mlíka nepotřebuje... Asi dává najevo, že už mlíka stačilo... 🙂

danziela
autor
25. kvě 2013

taky nad tím přemýšlím,má pestrou stravu,naštěstí sní vše co dostane,jsem ráda,že ho aspoň do ted pila,přeci jen zuby,rychlí růst.Jen mě zaráží,že ho chce a pak jí z něho natahuje,ale nemyslím si,že by to bylo nějakým zdravotním problémem.... 🙂

zimka
25. kvě 2013

Tak asi jí chutná, nebo taky ze zvyku 🙂... v mlíku stejně moc využitelného vápníku nemá, to nahradíte jídlem.

danziela
autor
25. kvě 2013

abych řekla pravdu jsem z toho zmatená,přijde mi,že v dnešní době,aby měl člověk na ty děti pomalu maturitu 🙂 Přijde mi,že se to hodně přehání,kdysi bylo jedno UM jeden dudel a žijeme a jsme zdraví.A v dnešní době ani těm pediatrům se nedá věřit 😉

zimka
25. kvě 2013

😀

zimka
25. kvě 2013

@danziela Víš co, ono to není potřeba moc řešit. Já mám už holčičku velkou, kamarádka má malý děti a vždycky se mě něco ptala a já si zaboha nemohla vzpomenout, jakže jsme to dělali.... přitom vím, že jsem taky pořád řešila a načítala. A stejně to každý dělá kolem dětí jinak - z toho mi vyplývá, že je to celkem fuk (pokud je člověk rozumný) - co funguje dělat, co nefunguje, pokud se bez toho obejdeme, tak nedělat. 🙂 Dvouletka, to je ale pěknej věk... 🙂

danziela
autor
25. kvě 2013

taky nejsem zastánce,že by se to mělo přehánět at ty děti nejsou zbytečně přecitlivělé.A každé dítko je jiné a myslím si,že nejsou blbé a jak se říká tělo si řekne oč si žádá,ale i přesto mám jen strach abych něco nezanedbala,což je normální,při tom jak je to všechno nafouknuté 🙂 samozřejmě za účelem napadnout naše peněženky 😀