• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malý přestává pít umělé mléko, poraďte

17. července 2014 
autor
@cacenka_d
@lenus202 holky no on mi vypil po 3,5 hod. Jen 60 knoural tak jsem mu mliko udelala, ach jo, jsem z toho fakt na nervy :(
25. kvě 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak mu v brisku kruci tak ja nevim ach jo :(
25. kvě 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
On mi to mliko dopil ve spanku, takze aspon tak, vypil teda 140 ml, je to fakt boj s tim jidlem :( nevim proc to nechce, podle me musi byt hladovy :/
25. kvě 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea2210 I kdyz bude fnukat treba do 15 minut tak bych mu dala, jinak odstup hodinu minimalne a ted mi fakt na to pomohlo, po 90 ml po 2,5-3 hodinach ne driv ne pozdeji a postupne to pridat na tu 120. Kdyby mel hlad tak breci, skrundat mu muze i mliko v brisku :slight_smile:
25. kvě 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cacenka_d zkousela jsem davat po 3,5 hod. A to vypije jen max 60 vic ne a jeste je u toho boj, kdyz dame po 4 hod. Tak vypije aspon 80-90ml :/ no zda se mi to malo :/ je divne ze mleko odmita :( napred Ha mlika odmital a brecel hlady, pak pil tu bebu, zacal odmitat, zkusili jsme ten sunar, no to bylo jeste horsi protoze i ublinkaval a prestal pit..to vypil po 4 hod. 50ml a vic jsem do nej nedostala tak jsme zpatky na te bebe, rozprdel se, brisko ho podle me neboli. No ja se bojim aby ty mlika neprestal pit uplne :(
Ja jako dite byla na sunaru..byl na pridel pry no a od 3 mesicu jsem ho nepila vubec, nemohli ho do me vubec dostat, pry taky jen ve spanku a to jenom vecer :rolling_eyes:
25. kvě 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moc vam vsem dekuji za vsechno ;) Maly se rozpiji, asi to bylo vazne tim sunarem, uz zase kaka krasne zlute a bumba vic :slight_smile:)
25. kvě 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrea2210 náš malej vypije jak kdy, je to hodně různý...to nesrovnávej, každý dítko je jiný! No vidíš, tak to bude dobrý, ono i to vedro je děsný, tak nemusí mít takový hlad...:wink:
25. kvě 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenus202 jasne:slight_smile: srovnavat nebudu, pije ted dost a v klidu ani neodmita a misto 45 min.co pil flasku sunaru, mi vypije 130 behem 10min. :slight_smile:

I tak.. moc dekuju vsem :slight_smile:
25. kvě 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrea2210 Tak to je bezvadný :wink: jen tak dál :grinning:
26. kvě 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea2210 Myslim, ze stridani UM neni dobre, aspon pediatr nam to rikal. A co pouzivas za Sunar? Mas tu premiovou radu?
28. kvě 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mecoun nene, jsme zpet na bebe a uz pijeme lepe :slight_smile: radila jsem se prave s doktorkou ;)
28. kvě 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj syn napr. s jednej lahvinky resp.savičky chcel pit z druhej nie a dnes to je tak isto neviem co mu presne vadi ale ak tot ak mozem povedat najlepsie mu padla lahvinka/savička MAM a lahvinka lifefactory (kupila som ju na stránke mamaja) alebo savička neviem co mu viac sedí ale asi tie savičky skor
mlieko mi nikdy neodmietal mal stale to iste nutrilon ba si ho este pytal tak sme mali troska nadvahu ale teraz to vybehal a je zdravi ono ani pri vysokych teplotach dieta ani clovek nechce moc pit alebo jest.
17. črc 2014 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek