Mléko Babylove, jste spokojené?

verie
31. srp 2017

Zdravím ženy 🙂 chci se zeptat jak ste nebo byli spokojené s babylove mlékem 1 ( ne teda bio ,ten klasicky ) Děkuji.

astyna
31. srp 2017

ahoj, já jsem jednou koupila a manžel se zděsil složení - je to víc plast než pet lahev.

verie
autor
31. srp 2017

@astyna složení je pořád lepší než nutrilon nenatal který jsme měli do teď. ale díky. ja se ptala konkrétně na spokojenost ne na složení ;) pěkny den

astyna
31. srp 2017

@verie

tak malému chutnal, jestli jde o tohle. Mě přišlo sladší než třeba naše běžná Bebivita. Ale kvůli tomu složení nikdy více. Má to strašně moc přidatných látek. Zaráží mě, že to má i 2x dražší nutrilon, který propaguje kdejaká pediatra.

Děti snědí obecně vše, co jim dáš. Ale já teda spíš koukám na složení...

verie
autor
31. srp 2017

jo ja spis myslela kakani zda nemel zacpu, neblinkal..
nj draha znacka neznamena dobry slozeni.a ted vsechny mlika maji slozeni stejny.dokonce nutrilon ma nejhorsi. mala po nutrilonu byla zabetonovana a beba taky nic moc.

winicek
31. srp 2017

@astyna můžu se zeptat co mám teda sledovat za složení v UM, aby bylo dobré, díky

kata267
31. srp 2017

@verie dcera mela od narozeni (bio I nebio jak kdy)a nikdy zadny problem ted uz jsme na 12+ a porad kupuju babylove

versatilka
31. srp 2017

Babylove naprosto v pohodě u obou dětí.

ksyu
31. srp 2017

@verie, Babylove velká spokojenost ( kakani 2-3 denně), před tím hrůza s Nutrilon ( kakani x12 denně)

ludonna
31. srp 2017

Jednička je dobra. I kdyz bio je chutnejsi. Malej mel tříměsíční koliky a tohle jediný mu nedělalo zle. V pul roce jsme přešli na Sunar, protože dvojka nebip hrůza...chuť i rozpustnost 🙂 ale za me je to jinak dobre mléko, kdyby bylo špatne, tak se neprodává. Ma spoustu kladných recenzi, což o necem svedci. Je snadno stravitelné. Akorát jsem koukala, ze nebo verze uz ma ted jiný obal🙂

hanulkaha
31. srp 2017

Malemu jsou 4 mesice a druhym měsícem bašti Babylove mlicko 1, beru to bio, s bifido a omega 3,6.
Malemu moc chutna (a me taky 😀 zkoušela jsem ho a ma opravdu prijemnou a lehoucce sladkou chut), brisko ho netrapi a kakani ma pravidelne kazdy den rano a vecer. Jedna krabice mi vydrzi cca 5 dnu pri krmeni 5-6xdenne 5 odmerek, takze i cena je super.
Takže my jsme s mlickem moc spokojeni a budem ho urcite papkat i do budoucna

frndafrrr
31. srp 2017

Malá bleje jak amina, ale babylove nejméně, (vyzkoušena beba,bebevita, sunar a ) navíc se lehce rozpouští oproti třeba bebě a voní. Ale 100lidí (mimin) -100chutí...

konik_mischel
31. srp 2017

za mě můžu doporučit, nevím, co je tam plastového 🙄 ale u nás žádný problém s chutí, trávením, bolestí, blinkáním... doporučuji

verie
autor
1. zář 2017

@ksyu jj právě s tím kakanim u nutrosu šílenost tak díky moc 🙂

verie
autor
1. zář 2017

Děkuji moc holky