Můžu dát do Sunaru 1 odměrku mléčné rýžové kaše Sunarka?

1velrybka
24. zář 2014

Prosím o radu. Malá (7 a půl měsíce) mi odmítá pít mléko (je to dlouhodobá záležitost, jsme na UM), dostat do ní trochu mléka je nadlidský výkon, ale přišla jsem na to, že když jí to dám lžičkou, tak to jí. Jenže toho má pak víc na bryndáku než v sobě, jak je to šíleně tekuté. Můžu jí do Sunaru přidat jednu odměrku kaše? Pokud ano, musí být nemléčná a stejné značky? Mám doma momentálně samé mléčné - od Nestlé neochucenou, Sunarku vanilkovou mléčnou rýžovou a Hami banánovou. Sunar máme banánový i klasický. Nejlepší se mi zdá namíchat tu vanilkovou Sunarku, když je to stejná značka, nevadí, že je mléčná? Mám dát o něco méně Sunaru? Nebo můžu i jinou značku? A můžu vanilkovou dát do banánového Sunaru nebo raději do neochuceného? Díky za rady.

granda
24. zář 2014

teda to je vyčerpávající... já dávala do sunaru kaši co jsme měla doma... a v pohodě.. ale já kupuji všechno bez příchutě...a tak jsem to neřešila...ja bych taky banánovou navoněnou kaši nesnedla a mlíko už vůbec ne.. přijde mi to spíše jako vůně a chemie..

anetka1701
24. zář 2014

Já myslím že to je jedno :o) Hlavně že to jí... Já třeba dávám večer do mlíka kaši jaká mi přijde pod ruku, aby neměla v noci hlad :o)

fykyska
24. zář 2014

🙂 JASNÝ 🙂 přidej klidně když přidáš jednu lžičku mléčné kaše do sunaru tak bude sunar maličko silnější protože v mléčné kaši už mlíčko je.. Nicméně NIC SE NESTANE 🙂
Já takhle ,,zahušťovala" sunar taky někdy mléčnou někdy nemléčnou 🙂 co sem čapla to tam letělo 😀

Pokud bys chtěla zahustit víc - zvol raději kaši nemléčnou je to lepší z toho důvodu že to pak není tak jak jen to napsat ,,přeslazené" 🙂
klidně můžeš udělat standartní dávku sunaru a mrsknout do toho odměrku podle potřeby kaše - a nebo klidně jednu dvě odměrky sunaru uber a nahraď kaší 🙂 podle toho jak uznáš za vhodné - já neubírala hodila jsem k dávce sunaru ještě odměrku dvě navíc kaše
Já takhle malé dělala i mléčnou kaši z mléka 😀 😀 páč jsem to popletla a měla jsem v hlavě vryté že je kaše nemléčná 😀 pak mi to došlo ale co 😀 žije - žije 😀
Jediný co ?! Asi bych nekombinovala jako bananový sunar a vanilková kaše apod to je pak moc chutí najednou 🙂 ale třeba obyč sunar a ovocná kaše ano , bananový sunar a neochucená kaše ANO 🙂 😉

1velrybka
autor
24. zář 2014

@granda No, víš, já už ze zoufalství zkoušela všechno....mlíko od 3 měsíců nechce. Doteď ho pila aspoň ze spaní, teď už ani to ne. Tak zkouším, co se dá.

1velrybka
autor
24. zář 2014

@anetka1701 Fajn. Doktorka mi kdysi říkala, že nemůžu míchat dvě mlíka najednou, tak jsem nevěděla...

1velrybka
autor
24. zář 2014

@granda Kaši jsem jí doteď dávala jen neochucenou, ale právě pro obměnu jsem koupila i ochucené...jako že občas....no a to mlíko....to je prostě u nás katastrofa...

1velrybka
autor
24. zář 2014

@fykyska Díky za rady 🙂

1velrybka
autor
24. zář 2014

@granda Jééé, teď koukám, ty čekáš Marušku? Ta naše je taky Maruška 🙂

granda
24. zář 2014

jojo snad jo,,kluk by byl šok!!

1velrybka
autor
24. zář 2014

@granda No u nás to nejdřív vypadalo na kluka, nejdřív jsme si doma všichni mysleli, že to bude kluk, doktor nejdřív říkal, že to vypadá na kluka, ale ať to zatím beru s hodně velkou rezervou...no a příště už asi spíš holčička a pak už prý nejspíš určitě 🙂 No a tak máme Marušku.

mecoun
25. zář 2014

Sunar přímo dělá mlíčko s kaší, takže když se to pokusíš připravit doma určitě touhle kombinací nic nezkazíš 🙂. Jinak já to "Mlíčko s kaší" od Sunaru malé dávám k svačině a mohu doporučit! Moc jí to chutná a slupne to celé, jinak UM mi taky moc nevypije.

letr
25. zář 2014

U nás je to podobné, syn taky UM nevypije, naštěstí byl dlouho kojený, ale tak kolem 10 měsíců už moc nechtěl a doktor nařídil, že mám dávat i Sunar, aby měl dost mléčného (syn je navíc dost drobný). Pít to nechtěl ani náhodou, hned prskal, tak jsem taky začala zahušťovat a na lžičce to sní v pohodě. Zahušťuji nemléčnou kaší, ale řekla bych, že ta mléčná taky neuškodí.. Myslím, že když dostane víc mlíka, tak jí to neuškodí, pokud tedy třeba nemá problém s obezitou nebo tak.. Navíc jestli nechce mlíčko, tak když takhle dostane toho mlíčka do sebe víc a pak třeba přes den pije vodu, tak celkově má za ten den mlíčka akorát.. Prostě místo dvou dávek Sunaru má jednu větší + vodu na pití, tím má dost mléčné dávky i dost tekutin. U nás je to tak, že Sunar syn dostane jen ráno, večer pak dělám mléčnou kaši a přes den dostane jogurt, víc mlíka do něj nedostanu, ochotně pije vodu, kojí se pouze 1x v noci, někdy trošku ráno. Tak si říkám, že v celkovém součtu má mlíčka i tekutin dost..

pavlusa01
4. říj 2014

Já si myslím,že by jste mohla dát dohromady sunar a dát kašičku sunarku nemléčnou....Nemléčné sunarky se mají dělat z UM...Tak si myslím,že je opravdu lepší dát vše od jedné značky..... 🙂 Ale to je jen můj názor...Záleží na vás, jak si to sama rozhodnete.... 🙂