Noční buzení

keety2
19. čer 2019

Ahoj vím že těchto diskuzí je mnoho, ale zajímají mě vaše názory
Mám 19 měsíční dítě a stále se budí v noci na mléko kolem půl 7 má večeři ve 20:00 má mléko na usnutí tak 120ml a v noci se vzbudí už kolem 22:30 vypije mléko a spí až do rána. Přijde mi divné že by měl tak brzo hlad setkali jste se s tím??? Když mu mléko nedám histericky brečí mňam ...

darkwitch
19. čer 2019

@keety2 me se ditko budilo na mliko nekolikrat za noc do dvou a pul, pak jsem toho měla dost a prezila ty tri urvane noci a noční mlíko zrušila

keety2
autor
19. čer 2019

No já ho zkoušela nechat vybrečet jenže manžel je proti ( klidně mu to mléko udělá) a sousedi asi taky nebyli šťastní 😀 hlavně je to histericky jekot a vydrží i dvě hodiny

odula
19. čer 2019

@keety2 jejda.... 22:30 neni noc. Je to vecer. Nikoho to neobtezuje, bo? Hlavně ho nenechavej vyplakat protože chce v půl jedenáctý mlíko. Dyť je to drobek jeminacku. Spinká ti luxusne, buď za to ráda. Tohle bych být tebou vůbec neresila.

keety2
autor
20. čer 2019

Ne mě to neobtežuje jen mi přijde zvláštní že by měl tak brzy hlad ...

vikinkav
20. čer 2019

Jedine me napada dat mu vic mlicka vecer pred spanim? Jinak s tim asi nic nenadelas

bayt
20. čer 2019

@keety2 Syn (1,5 roku) se budí tak třikrát v noci. Když je dobrá noc.

keety2
autor
20. čer 2019

Já mu zkoušela dát večer víc mléka ale nevypije to a vylevam to vypije těch 120 ml a více nechce... Budí se třikrát na mléko?

drakenn
20. čer 2019

Prostě to tak má, třeba má fakt hlad, co vy víte. Zkusila jste ho nechat plakat dvě hodiny bez efektu, takže malej to mlíko prostě potřebuje! Jaký důkaz byste ještě chtěla? Dáte mlíko a spíte do rána, ty jo, co by za to jiné mamky daly..

odula
20. čer 2019

@keety2 no vidíš, kdyz ti to nevadí tak to nech bejt. On z toho vyroste. Treba až bude větší a bude víc večeřet 🙂 jednou buzení ve 22:30 je fakt luxus 🙂

miba10
20. čer 2019

@keety2 mám stejně starou dcerku a budí se taky na mlíčko. Neřeš jestli je to brzy nebo ne. Pokud ho chceš tak ho dej. Vidíš že když dáš mlíčko, tak ti spí do rána.

keety2
autor
20. čer 2019

Holky děkuji za reakce. Mě to nevadí spíš mě zajímalo jestli se s tím někdo setkal.

tina_ko
20. čer 2019

:@keety2 večeře v 18:30 je poměrně pozdě, poněvadž ti ve 20:00 moc mlíčka nevypije. Večeři bych být tebou posunula na 17:00-17:30 hod a ve 20:00 bych dala to, co běžně dáváš. Samozřejmě bych se jej po večeři snažila hraním více unavit, a třeba ti nakonec bude spát celou noc, případně se ti jednou probudí, pak bych nepodávala mlíčko, ale jen trochu neslazeného čajíku.

keety2
autor
20. čer 2019

@tina_ko no unavený je podle mě dost spí od 12:00-13:00 a večer jde spát ve 20:00

nafuka
20. čer 2019

Manžel má víc rozumu. Takhle zbytečně nechat mrňouse plakat.

keety2
autor
20. čer 2019

@nafuka já myslím že když jsem to zkusila jednou mi to nedat jak to bude probíhát tak to není žádná hrůza že plakal

nafuka
20. čer 2019

No 2 hodiny je až až.