Nutrilon AR, vydrží po něm miminko déle bez papání?

elsissn
9. únor 2017

Ahojky, jdu si opět pro radu ke zkušenějším. Doktorka mi řekla, až koupím Nutrilon AR ( ublinkává mi), vydrží vám po tom déle bez papání když je hustějí? Nebo spí vám miminko déle?😊

avital
9. únor 2017

Ve spaní jsem žádnou změnu nezaznamenala, na ublinkávani je super, ale měla po něm dost zácpu...

monilee
9. únor 2017

@avital Môžem sa spýtať aké veľké máte dieťa? Malá začala ublinkávať, má 16 mes., blinká večer a v noci po mlieku, ale nie vždy. Predtým Nutrilon znášala dobre, nikdy neblinkala, ale teraz to trvá už niekoľko týždňov čo blinká takmer každú noc. Myslíte, že toto by riešil Nutrilon AR?

elsissn
autor
9. únor 2017

@monilee mám 6ti týdenní miminko, ale myslím si, že by se to tím vyřešilo určitě. Prý je super a doktorka za něj dost lobovala a po přečtení všech diskuzí a recenzí jsem si jistá, že zabere. Ale zajímalo mě, jestli i víc zasytí nebo ne😊

monilee
9. únor 2017

@elsissn Ďakujem, určite to skúsim. S tým zasýtením neviem, ja vždy pridávam do mlieka trochu ryžovej krupičky, ale pre tak malá mimi to ešte asi nebude..

elsissn
autor
9. únor 2017

@monilee až od ukončeného 4. Měsíce😊 na to máme ještě dost času😊

avital
9. únor 2017

@monilee malá má teprve 2 měsíce a neblinkala jen z prsa, jinak všechno ven...

avital
9. únor 2017

@monilee vaše už ji tak by ani nemusela mít potíže se zácpou🙂

kika_21
9. únor 2017

@elsissn Za dcery tam byla vláknina ze svatojánského chleba, která to zahušťovala. Nepozorovala jsem nějaké větší zasycení-ne reflux to ale pomohlo. Dcera byla spokojená-do té doby brečící, pak šťastné miminko.🙂

elsissn
autor
10. únor 2017

@kika_21
@avital
A jak ste mlíčko připravovali? Přes den 7 minutové odstání dle krabice mi nevadí, ale večer?😣 každopádně nezvracíme❤❤❤ sem zvědavá ještě na stolici

avital
10. únor 2017

@elsissn malá se budí spíš na kakání než hlady, takže udělám mlíko, zkusím dát na kyblík a pak ji to dám, nestopuju.

kika_21
10. únor 2017

@elsissn Přiznám se, že normálně-možná jsem ho připravila večer a pak ohřála-bylo to v roce 2000, tak nevím, přebily to další události.Také byla možnost zahušťovat MM rýžovým odvarem...Dnes bych asi zvolila tuhle variantu. Dcera se sice kojila do 16 měsíců a přikrmovala tím N.AR, ale cítím to jako dluh vůči ní. Přesto znovu opakuju, že z ní bylo najednou veselé a spokojené dítě. Plašila jsem totiž z toho refluxu i já-zlepšení bylo výrazné a byl klid.🙂