Od kdy je nejlepší přechod na 3. pokračovací mléko?

Ahoj holky,dáváme HERO a zajímá mě pokračovací 3 je u nich od 8.měsíce není to brzo??M Většina mlíček s číslem 3 se podává od roka a tady od 8. měsíce jaký máte názor??Zůstat raději na dvojce a troju až po roce??
mousunek
22. bře 2009
Ahoj Eviku, mam dojem ze u beby to drive byvalo taky 2 od 4mesicu a trojka od 8, ted je to cele posunute.
ale myslim ze pokud prckovi ta dvojka staci, tak ji nech a prejdi az uznas za vhodne sama
andy80
22. bře 2009
Evikuu: já dávám Baby Love a tam je taky pokračovací 3 od 8. měsíce. Já ho dávám asi od 9. měsíce, protože jsem šla kouit mlíčko 2 a oni ho neměli, tak jsem sáhla po 3. Jinak některé bývají až od 10. měsíce (Sunar). Jinak asi je dobré se tím řídit, protože UM jsou upravená tak, aby vyhovovala věku dítěte, proto je to tak dělené. Počáteční mléko, pokračovací 2 a pokračovací 3 mají každý jiné složení uzpůsobené věku a výživovým potřebám dítěte.
evikuuautor
22. bře 2009
Děkuju za rady.Andy neznáš jaký je sunar klasik??Je teda od 10m. takže nakoupím HERO do tohoto věku ale zajímá mě protože jsem na něj slyšela chválu.
timbouctou
22. bře 2009
evikuu - nám sunar klasik nechutnal, jen premium. Ten klasik je takový divný. Zkus Hami nebo tu Bebu
evikuuautor
22. bře 2009
A jaký je rozdíl mezi premium a klasik??A HAMI je lepší??
andy80
22. bře 2009
taky Jiřík jedl Premium
ygreen
23. bře 2009
já myslím, že je nejlepší se řídit tím co píše výrobce.
Malej byl na nutrilonu comfort a ten 3 nedělá, tak jsem zvažovala jestli začít od roka dávat nutrilon 3. Ale teď jsem koupila sunar premium banánový od 6. měsíce a malej se může upít, navzdory tomu, že mi od 66 měsíce UM skoro nepije a když, tak jen ve spánku 😉
andy80
23. bře 2009
ygreen: jj ty ochucené sunary jsou ňamka a většina dětí, když odmítá obyčejné UM tak se naučí na těhle ochucených
evikuuautor
23. bře 2009
Téda asi ukusíme ochucený sunar 😃
tak dnes jsem se radila s doktorem ať mě místo hera něco doporučí a mluvil o sunaru,bebě a nutrilonu.Sunar doporučoval nejvíc o hami se ani nezmínil a to ho tam prodává.Tak sž doděláme zásobu hera uvidíme...zatím k dostání je za 159kč za 800g plechovku takže skupuju co se dá a na co jsou korunky 🙂.
Myslíte že jí můžu dát 3 už ochutnat??Je sice od 8m nechci jí tim cpát ale jen abych veděla jestli jí vůbec bude chutnat,abych ho pak zase nemusela prodávat 😃
andy80
23. bře 2009
evikuu: já bych teda rozhodně 3 nedala dřív ani ochutnat, navíc to stejně nezjistíš, jestli jí pak bude chutnat. Může ti ho pít týden a pak přestat nebo ti ho nemusí pít ze začátku, ale za pár dní ano... atd.
evikuuautor
23. bře 2009
Já jen že si chci nakoupit do zásoby aspoň do roka.... myslím že pak už nebude určitě.

Začni psát odpověď...

Odešli