Prdy po UM

andys89
19. kvě 2019

Zdravím, potřebovala bych poradit. Moji holčičce budou co nevidět 3 měsíce. Je kojena, jen na noc dávám jednu dávku Nutrilonu, aby spala aspoň 4 hod. Nicméně už jsoi to tak 3 týdny, kdy se budí v noci a nemůže se vyprdet. Cvičíme nozickama,Pupik nepomáhá. Mám změnit mléko, dát Espumisan kapičky? Můžou to být koliky, i když je to pouze v noci, kdy ráno kolem osmé má vždy stolici? Podotykam že Nutrilon dávám na noc zhruba od 3 týdnu. Nebyl nejdřív žádný problém až teď. Díky za rady.

mravenecekmaly
19. kvě 2019

Náš kluk na to trpí jak pes. Co dáváme Infacol krásně prdí a spinká. Zkus to, není drahý a vyplatí se to. My teď dáváme dvě kapátka 🙂

andys89
autor
24. kvě 2019

@mravenecekmaly jen na spaní, nebo před každým jídlem?

mravenecekmaly
24. kvě 2019

@andys89 před každým krmením 🙂 jinak, hodně dělá i po jakých intervalech kojíš. Nejdříve by mělo být po hodině a půl, to ještě nestrávené mlíčko jak se mísí s novým, tak to prý není dobře. Švagrová se tímhle zabývá, její syn skončil na mnoho operacích prý kvůli tomu, nevěděla předtím, že to není dobře.

andys89
autor
24. kvě 2019

@mravenecekmaly jo to vím, snad nám to zabere. Děkuju za tip 🙂

zelenaesmolda
24. kvě 2019

@mravenecekmaly
ja jsem cetla,ze ten interval by mel byt nejmene 2h 🙂

andys89
autor
26. kvě 2019

@mravenecekmaly ještě bych se chtěla zeptat, po kolika dnech kapani by měly koliky přejít? A když už přejdou, jak pokračovat? Kapat dal, nebo dát sem tam?

mravenecekmaly
29. kvě 2019

@andys89 hele u nás jakmile přestaneme dávat, tak je problém, tak tohle nevím. Zapůsobilo to téměř okamžitě, ještě tu noc spinkal v klidu 🙂 už jste zkusili? pomohlo to i u vás?🙂

andys89
autor
3. čer 2019

@mravenecekmaly pomohlo, ale už došlo a nevím jestli ji mám dávat i nadále právě. Možná zkusím třeba 3x denně.

mravenecekmaly
4. čer 2019

@andys89 skvělé 🙂 my dáváme i po dvou měsících i dvě před každým krmením