Přechod z AR mlíka na normální mlíčko

berunka
29. srp 2009

Ahojky maminky,jaké jsou vaše zkušenosti s přechodem z AR mllíka na mlíčko obyčejné?v kolika měsících a na jaké mlíčko jste přesly?jak vám ho prcek snášel?my měly do teď Nutrilon AR a teď zkoušíme přejit na Hipp Plus.Zatím to vypada celkem dobře,ublinkávání tedy je víc než po AR ale není to zas žádná tragedie.

berenika39
29. srp 2009

ahoj, my jsme z NOVALACU AR přecházeli postupně asi tak ve vašem věku. pokud pil jen mlíčko, samotné, dávala jsem ještě AR, a když jsem dělala kaši, nebo něco s mlíčkem, dala jsem normální. postupně jsem AR vypustila úplně. a v desátém měsíci nás už reflux opouštěl, v jedenáctém ublinknul jen čaj a výjimečně a ted je konečné pohooooodaaaa.

tak vydrž!

berunka
autor
29. srp 2009

Eli ted vetsinou ublinkne kdyz je na brisku,plazi se coz je samozrejme.takze to uz asi jako reflux brat nemuzu vid?a jakou znacku normalniho mlicka davas?

berenika39
29. srp 2009

hami. a super, je takový voňavý, i mě chutná 😀.na vaření používám už normální mléko.

jj, péta ublinkával třeba když s někým (tátou 😀 ) blbnul a zmáčkli jsme mu bříško, nebo se nahnul přes kočárek a tak. ale samo už to z něj nelítalo....