• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hami citlivé bříško při ublinkávání - máte zkušenost?

17. března 2014 
Maminky,chci se zeptat, malej mi začal docela dost ublinkávat,takže jsme změnili mlíčko,ale spíš uvažuji o speciálním mlíčku jako zrovna hami citlivé bříško proti ublinkávání. Nemáte sním některá zkušenost?? Byl mi hodně doporučen nutrilon a hipp( oba proti ublinkávání) ale po nutrilonu normálním byl Eliášek doslova zabetonovanej a hipp mi přijde zase dost drahej :frowning2: poradíte mi???
14. srp 2013 ve 23:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě je BEBA AR a nebo zkusit zahušťovadlo Nutriton....ale nejdřív je na místě se poradit s pediatričkou, jestli se skutečně jedná o reflux
15. srp 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem ho nasadila předevčírem a jsme super spokojení! Doporučila mi to sestřenice, která minulý týden nasadila to Hami citlivé bříško při nadýmání a malýmu ( a i jí a manželovi ) se prej taky ulevilo. :slight_smile:
20. srp 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem ještě sice Hami pro citlivé bříško nezkoušela, ale ostatní ně něj pějí chválu. A je zároveň cenově dostupné. Určitě bych neváhala vyzkoušet. :slight_smile:
15. únor 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Hami na citlivé bříško doma, syn od narození často zvrací, takže se ho chystám vyzkoušet. Jak píše @kyschu, cenově vyjde dobře, takže hurá na to :slight_smile:
8. bře 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 6 týdnů, co jsem musela začít s přikrmováním UM mi byl doporučen nutrilon AR, protože malá právě dost blinkala, dívala jsem se i po jiných mlíčkách AR, ale právě sehnala jen ten nutrilon a opravdu po něm malá neblinkala, pak jsem zkusila Hami citlivé bříško a po tom mi tedy blindila, takže jsem se vrátila k nutrilonu, Hipp jsem chtěla zkusit, ale tady jsem ho nesehnala a objednávat z netu nechci kvůli poště. Takže nám vyhovuje ten nutrilon, naštěstí kaká v poho.
8. bře 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
17. bře 2014 v 08:18 • olikovka
nutrilon a hami je od stejného výrobce a jsou si dost podobná ta mlíčka :wink:
17. bře 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek