Stolice po Kendamil je zelená. Je to normální?

10. lis 2019

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat těch maminek, které mají mimi na UM a krmí Kendamilem, jakou má po něm vaše dítě stolici? Malé je měsíc a přešla jsem na Kendamil před týdnem, původně jsem dávala HiPP, ale po něm měla tuhou stolici a řekla bych, že jí to dělalo i problém vyprázdnit se. Po Kendamil kadí dobře, bez problému, ale stolice je úplně zelená....tak nevím jestli je to normální nebo ne, jinak jiné problémy nemá 😊

ondruchovat
10. lis 2019

My na kendamilu od začátku , stolice zelená - prujmovita . Upravilo se to až S prikrmy

shakira007
10. lis 2019

Proč to píšeš anonymně 🙄? Mně to nepřijde normální šla bych se poradit s dr ,ale jako nevím moje děti takový problém neměly ale kdyby měli nějak bych to řešila

ondruchovat
10. lis 2019

Ještě musím dodat ze jsme měli probiotika . Dr rikala ze to je ok 🙂

autor
10. lis 2019

@shakira007 Protože týhle funkce jsem si všimla poprvé tak jsem to jen chtěla zkusit 😁😁
No já právě nevím, protože co jsem se tak dočetla tak prý je stolice po UM normální, ale dočetla jsem se to i jiných značek, ne přímo u Kendamil a jinak když prý nemá jiné problémy tak by to mělo být ok ..doktorky se samozřejmě zeptám, ale teď má dovolenou a na kontrolu jdeme za týden

autor
10. lis 2019

@ondruchovat Super tak to jsem ráda 😊

anita003
10. lis 2019

Taky obdobně - nazelenalá, průjmovitá... Dr. říkala, že to tak holt některé děti mají...

amazonkajanik
10. lis 2019

Přesně, taková dozelena, ale měl ji i po Hippu, ale je fakt,že se opravdu nemohl vykadit. Kolikrát tlačil ještě nad rozbalenou plinou a nebýt z části ještě kojeny,tak by chuderka trpěl. Ale s prikrmy už je taky jiná.

gingerbread
10. lis 2019

Ahoj, mala zelenou stolici po kendamilu nemela, ale po case se občas zelená stolice objevila a dle dr to je v pořádku,pokud v tom není hlen,dítě má dobrou naladu nic ho nebolí nemá teplotu apod. Navíc prý zelená stolice může být obsahem zeleza v UM. Preptej se na kontrole Dr. pro jistotu 🙂

koalka11
10. lis 2019

Malá měla po kendamilu taky zelenou stolici a dokonce většinou jen jednou za cca 4 dny. Se zavedenim prikrmu se to postupne upravovalo, ted ma kendamil jen rano a vecer a stolici ma pravidelne kazdy den a zelena uz davno neni ;)

palomina8
9. led 2021

Ahoj,Tak teď nevím,zda se nevratit ke Kendamillu když tu čtu o te zelené stolici.My jsme na Kendamillu neměli jediný problém,malý pribiral a byl zlaté dítě.Doktorka ake řekla,ze zelena a hodně vodova stolice není ok a ať změním,No jsme teď na Hippu,stolice je barevné už ok,áe tuha a malý má velké bolení břicha,což u Kendamillu absolutně neznám... 🙈 takže nevím,zda se na Kendamill vrátit,ac byvh šla proto lekarce...

atomix
9. led 2021

Zelená stolice je po vyšším obsahu cukru v mléku. Většinou.

palomina8
9. led 2021

@atomix no ten Kendamill je sladký

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz