Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Stolice po Kendamil je zelená. Je to normální?

NovorozenecMiminkoHiPPUmělé mléko
10. lis 2019

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat těch maminek, které mají mimi na UM a krmí Kendamilem, jakou má po něm vaše dítě stolici? Malé je měsíc a přešla jsem na Kendamil před týdnem, původně jsem dávala HiPP, ale po něm měla tuhou stolici a řekla bych, že jí to dělalo i problém vyprázdnit se. Po Kendamil kadí dobře, bez problému, ale stolice je úplně zelená....tak nevím jestli je to normální nebo ne, jinak jiné problémy nemá 😊

ondruchovat
10. lis 2019

My na kendamilu od začátku , stolice zelená - prujmovita . Upravilo se to až S prikrmy

shakira007
10. lis 2019

Proč to píšeš anonymně 🙄? Mně to nepřijde normální šla bych se poradit s dr ,ale jako nevím moje děti takový problém neměly ale kdyby měli nějak bych to řešila

ondruchovat
10. lis 2019

Ještě musím dodat ze jsme měli probiotika . Dr rikala ze to je ok 🙂

autor
10. lis 2019

@shakira007 Protože týhle funkce jsem si všimla poprvé tak jsem to jen chtěla zkusit 😁😁
No já právě nevím, protože co jsem se tak dočetla tak prý je stolice po UM normální, ale dočetla jsem se to i jiných značek, ne přímo u Kendamil a jinak když prý nemá jiné problémy tak by to mělo být ok ..doktorky se samozřejmě zeptám, ale teď má dovolenou a na kontrolu jdeme za týden

autor
10. lis 2019

@ondruchovat Super tak to jsem ráda 😊

anita003
10. lis 2019

Taky obdobně - nazelenalá, průjmovitá... Dr. říkala, že to tak holt některé děti mají...

amazonkajanik
10. lis 2019

Přesně, taková dozelena, ale měl ji i po Hippu, ale je fakt,že se opravdu nemohl vykadit. Kolikrát tlačil ještě nad rozbalenou plinou a nebýt z části ještě kojeny,tak by chuderka trpěl. Ale s prikrmy už je taky jiná.

gingerbread
10. lis 2019

Ahoj, mala zelenou stolici po kendamilu nemela, ale po case se občas zelená stolice objevila a dle dr to je v pořádku,pokud v tom není hlen,dítě má dobrou naladu nic ho nebolí nemá teplotu apod. Navíc prý zelená stolice může být obsahem zeleza v UM. Preptej se na kontrole Dr. pro jistotu 🙂

koalka11
10. lis 2019

Malá měla po kendamilu taky zelenou stolici a dokonce většinou jen jednou za cca 4 dny. Se zavedenim prikrmu se to postupne upravovalo, ted ma kendamil jen rano a vecer a stolici ma pravidelne kazdy den a zelena uz davno neni ;)

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru