Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sunar. Kolik je třeba balení týdně?

jarunkaxyz1
17. lis 2011

Milé mamky, chtěla jsem se zeptat Vás, které používáte pro dítka Sunar od 6ti měsíců - kolik je cca potřeba balení týdně? Jen pro představu 😉
Díky moc!

ffiinnkkaa
17. lis 2011

Tak záleží kolikrát denně ještě sunar dáváš, my v půl roce dávali 2x takže nám jedno balení (to velké 600 g) vydrželo tak 3 týdny)

jarunkaxyz1
autor
17. lis 2011

@ffiinnkkaa - já právě teď koumám výdaje za jídlo od 6 měsíců 😉 , budem přecházet na Sunar a do toho asi i ty příkrmy....

ffiinnkkaa
17. lis 2011

@jarunkaxyz1 aha - my dávali příkrmy už od toho ukončeného 4 měsíce (byli jsem stále na UM) takže to byl sunar, sunar, oběd, ovoce (přesnídávka) a kaše..pak jsou výjimečné situace, když rously zuby jíst nechtěl takže měl sunar celý den - což ti spotřebu zvýší 🙂 🙂

jarunkaxyz1
autor
17. lis 2011

@ffiinnkkaa - a když třeba vezmeš ten nejdražší extrém při růstu zoubků (protože předpokládám, že když se dítko živí jen sunarem, je to nejdražší), kolik jich tedy spotřeboval za měsíc? Moc díky 😉

ffiinnkkaa
17. lis 2011

@jarunkaxyz1 hodně - jeden sáček mi nevydržel ani týden... 🙂

babulinkab
17. lis 2011

já to mám takhle - když dítě vypije za den 240 ml - je potřeba 8 odměrek, 1 odměrka váží 4,6 g (dle obalu), tudíž krabice 600 g vystačí cca na 16 dní
záleží kolik ml ti to dítě za den pije

jarunkaxyz1
autor
17. lis 2011

@ffiinnkkaa - to znamená odhadem 8 sáčků - 8 krabic?

ffiinnkkaa
17. lis 2011

@jarunkaxyz1 spíš 5 sáčku (3 velké krabice),ale to je fakt dost individuální 🙂

jarunkaxyz1
autor
17. lis 2011

@ffiinnkkaa - no, upřímně, já tady řeším, jestli na celoměsíční stravu mimča bychom se mohli vejít do 2200 Kč 🙂 🙂

luckakol
18. lis 2011

Ja jsem kojila do 1,5r takze kdyz jsme nekdy v 7m presly castecne na UM, prijem jsem moc neresila. Ale na druhou stranu, detem je ted 5 a 3roky a Sunar jim davam porad 🙂 Ale to asi uplne presne neodpovida na tvoji otazku 🙂

zabinka88
18. lis 2011

Záleží kolik na mimču jak mu chutná.Náš malý od 10měsíců do dneška-18m vypije 600ml denně.Takže nám ta krabice nevydrží ani týden 😎

Sem začni psát odpověď...

Odešli