Sunar 3, kolik dáváte odměrek a kolikrát za den?

lucinkis
27. lis 2016

Dobry den, maminky dostali jsme doporučení od doktorky že od 12 měsíců máme přejít na sunar 3.Kolik dáváte odměrek a kolikrat za den? Děkuji moc 🙂

martafrank
30. lis 2016

Zdravím,no tak to by mě také zajímalo.Já jsem dávala holčičkám do půl roku Nutrilon a ted přecházím na Sunar,ale je tam úplně jiné dávkování,pochopitelně proto,že má jiné složení.Unutrilonu holky pili 150ml vody a 5 odměr.mléka a u sunaru se píše na věk 6-8měsíců jen 90ml a 3 odm.Takže jsme přešli z kulaté savičky na savičku Nuk,protože s kulatou to vyžahli hned a křičeli,ža chtí ještě.Tak snad jim to bude stačit,taky se bojím jim dát víc.🙂

martafrank
30. lis 2016

Ted jsem se dočetla na jednom blogu od Sunaru,že ta dávka na krabici je jen orientační,tak můžu přidat.👍

vanule
30. lis 2016

malý má 15měsíců, od roku dávám sunar3 (teď momentálně vanilkovou příchuť) ráno si dá 120ml (4odměrky) a večer před spaním 210ml (7odměrek)

lucinkis
autor
1. pro 2016

@vanule Já jsem právě taky začla malému dávat trojku.A na krabici je napsáno že 180 na 6 odměrek a 240 na8 odměrek.Tak jsem si řekla ž mu budu dávat jen ráno a to 240 jenže se mi to zdá moc.Malý je i tak puclínek takže zase asi přjdu na 180 tak jak to měl u dvojky.Na večeři má jen kukuřičnou kaši.Mleko už na večer nedávám.

vanule
2. pro 2016

@lucinkis tak náš jedlík, si ráno jak vstane dá tak těch 120ml (někdy ani to nedopije) a už se domáhá "pořádného" jídla, kaši moc nedá to si radši vypije na večer těch 210ml mléka a spí celou noc.....1odměrka = 30ml, takže to vyjde 180ml vody = 6odměrek