Sunar Nutradefense. Máte s ním zkušenost?

kjajule
13. říj 2010

Máte někdo zkušenosti s tímto mlíčkem? Je to novinka dneska jsem koupila v DM , pro nás rovnou 4 (od 18.měsíce). Mlíčko by mělo obsahovat prebiotika a nenasycené mastné kyseliny tak ho vyzkoušíme 🙂
Na zadní straně krabičky píšou o nějaké plnitelné ochranné doze přímo na tento sunar , nevíte kde by se dala sehnat ?V krabičce jsou dva uzavíratelné sáčky , ale i tak bych dozu chtěla pokud by nám mlíčko zachutnalo...🙂

mamkamarketa
13. říj 2010

slysela jsem o tom, nezkousela,ale podle me je to jen marketingovy tah. do sunaru pridaji probiotika zvysi cenu a je to. ja to resila tak,ze mu probiotika pridavam do hotoveho mleka. Protoze to mleko nesmis pripravovat z moc horke vody ( probioticke bakterie ,,umiraji,, pri teplote 50C) -myslim takze ja davam probiotika tesne pred tim,nez serviruji mliko nasemu mladymu panovi 😀

kjajule
autor
13. říj 2010

Malej snar ted nikdy nepapal, byl na nutrilonu a od roka to střídám s junior bifidus od nestlé , tak vyzkoušíme ted ten sunar, probiotika mu dělají dobře na bříško ale přidávat do mlíka už se mi nechtějí... 😅

marketa137
13. říj 2010

@kjajule tak já ho dneska taky koupila 🙂. malej moc mlíko nechce tak uvidim jak mu bude chutnat a tu dozu jsme taky nikde neviděla 😒 , pokud mu bude chutnat tak bud se zeptam v lékárnách a nebo na jejich stránkách 😉 . U nás v DM mají taky jen ty krabice 😒

kjajule
autor
13. říj 2010

já jsem nikde na netu na ofiko stránkách sunaru nenašla ani ten novej sunar...☹

crca
13. říj 2010

@kjajule zadej si to jako zboží na seznamu a tam ti vyjedou 😉

kjajule
autor
13. říj 2010

@crca jj to vím ale moc toho tam není a ofiko stránka žádná jen pár lékáren co ho prodávají ... 😅

marketa137
13. říj 2010

tak tady mají stránku 😉 http://www.nutradefense.cz/

kjajule
autor
13. říj 2010

@marketa137 děkuju já to hledala pořád pod sunarem...🙂

marketa137
13. říj 2010

@kjajule 😉 já už to hledala dřív a dalo to docela dost práce 😒 a myslim že Sunar se chce dostat na uroven Nutrilonu protože ta barva je oproti klasickému sunaru docela rozdíl ale malej to pil doce s chutí tak uvidim jak dlouho 😀 . On mlíko moc pít nechce tak poslední možnost mam ještě ten banánový sunar 😉

kjajule
autor
13. říj 2010

No i ta cena odpovídá nutrilonu a jiným...já jsem sunar klasický nikdy nezkusila, malej byl spokojenej s nutrilonem , ale ted už je vidět že mu taky všechno nechutná a nechce pořád to samý mlíko...nějak mu to nejede...
Tak zkoušíme všechno možný, nejčasteji nutrilon obyč, banán, vanilka a junior bifidus, tak uvidím jak mu pojede tohle...🙂
Zítra ráno zkusíme 🙂

bufina
14. říj 2010

@kjajule Já jsem ho koupila předevčírem. Sice malýho kojím, ale přijde mně že nevypije těch 800 ml mlíka za den, kolik by měl ještě mít, tak mu ho dávám odpoledne, když přijdem z venku, ať má teplý mlíčko... Doteď žádný UM neměl. A chutná mu. Tu dózu bych taky chtěla a taky sem ju nikde neviděla...

kjajule
autor
14. říj 2010

Tak ranní mlíčko dopadlo dobře malýmu to šmakovalo , vyzunknul celou lahev 🙂
A mě to teda přišlo hrozně chutově podobný nutrilonu...