Umělé mléko Hipp comfort. Pomohl na koliky, zácpu?

docinek
8. lis 2019

Ahojte maminky, chtěla bych poprosit o zkušenosti s tímto mlíčkem..pomohl na koliky, zácpu?.. Jak děťátka mlíčko snášela?..děkuji za info a rady

sister05
8. lis 2019

Týna mi Hipp snášela první dva týdny, pak začala zvracet a dopracovaly jsme se k Sunaru AR. Jinak si neuvědomuji, že by s ním měla problém ohledně kolik a kakání. Jen ho pak prostě přestala pít. A ebo pila, ale blila

fouskovi
8. lis 2019

Užívali jsme u prvního syna tak jsme znovu sáhli o u druhého a za nás super zkoušeli jsme Sunar Hami a hrůza

docinek
autor
8. lis 2019

@sister05 my teď po vysazení Neocate (kvůli podezření na abkm) zkoušíme Sunar Ar, ale přijde mi že malému nesedí 😥.. Tak jsem na netu našla Hipp comfort, ale málo recenzí, tak hledám zkušenosti, rady, kdo má vyzkouseno

docinek
autor
8. lis 2019

@fouskovi a za jak dlouho jste viděli zlepšení?.. Malý má 3 měsíce za 3 dny a od narození bojujeme, nejdřív odstrikane MM, pak odstrikane MM + Nutrilon Allergy Care, pak Neocate..pořád nás to bříško trápí..abkm nepotvrzené..asi prostě nevyvinute trávení.. Jsme už opravdu vyřízení 😥

marketa1218
8. lis 2019

Mám holčičku taky na hippu a je to spokojené miminko, bříško někdy bolí, ale dobře po mličku prdi a má i hezká hovinka 🙂. Bojujeme teda ještě s refluxem, neblinka, ale vrací se jí to a pak jí pálí žáha. Na to máme sirup. Taky kombinuji s MM. Mličko můžu doporučit, musí se to vyzkoušet.

docinek
autor
8. lis 2019

@marketa1218 tak to máme stejně..máte ten comfort nebo combiotik?.. A sirup Gastrotuss?

sister05
8. lis 2019

my měli combiotik, pravda

marketa1218
8. lis 2019

@docinek combiotik a přesně ten sirup no. Holčička je zlatá, občas bříško bolí víc někdy trošku. Už aby se to v bříšku všechno upravilo

snazilkakamilka24
8. lis 2019

Naše je od narozeni na Hippu, ted je ji 8 mesicu a za celou dobu neznam boleni briska, zacpu, ani nic takoveho.. takze za nas super 🙂

katy48
8. lis 2019

Za nas Hipp super. Měli jsme Bebu a Kendamil mala mi to z ničeho nic přestala pít. Hipp vydržel až do teď 15m, meli jsme hodne problemy s bříškem tak jsem davala normalni hipp a comfort a naprosta spokojenost. Stolicka bez problémů. Za nas mohu jen doporucit

docinek
autor
8. lis 2019

@katy48 právě přemýšlím, jestli zkusit comfort nebo ten normální hipp..

katy48
8. lis 2019

My měli normální, ale přišlo mi že večer bylo bříško horší tak jsem ji to dlouho míchala a bála se přejít jen na obyčejný Hipp ale nakonec paráda a jak rikam jediný mlíčko které mi po 3 měsících nezačala bojokotovat a pije ho stale

docinek
autor
8. lis 2019

@katy48 už bych také chtěla najít něco, co by vyhovovalo a nebolelo bříško..jsme nevyspali, jak malej, tak celá rodina..snad to takhle nebude pořád 😥

katy48
8. lis 2019

@docinek to plně chápu za nás můžu doporučit Espumisan alespon večer, pak jsem do mleka dávala vyvar z fenyklu např na 150ml 30ml fenyklu. Sáčkový nám moc nepomohl, takže jsem opravdu radsi dala do vody varit fenykl. Potom půl na půl obycejny hipp a comfort. Zlepší se to až se začnou více hýbat. Teď už bolení bříška nemá a ji naprosto vše. Musí ten trávicí trak prostě dozrat a pak uz to bude v pořádku 😉 ale zase budou jine věci jako zuby, separacni uzkost atd. 🤣 Jinak kdyz už bolest briska prijde je super pytli s peckama nahraty a tymianovy krem popřípadě Pupik

fouskovi
Autor odpověď smazal
Zobraz
fouskovi
8. lis 2019

@docinek my máme Combiotik a večer jsem kapaka Infacol na bolení bříška a zlepšení za pár dní

docinek
autor
8. lis 2019

@fouskovi infacol se už nevyrábí, na netu jsem ho nenašla..nás to bolení trápí tak nějak po celé dny 😥

fouskovi
8. lis 2019

@docinek tak to mě mrzí a zkusit se zeptat v lekarne jestli nemaji nějaký zbytek

marketa1218
9. lis 2019

@docinek My jsme použivali do mlička entikon a ten byl dobrý, ale teď už je místo něho simeticon a tím si zatím nejsem moc jistá.

docinek
autor
9. lis 2019

@marketa1218 o Enticonu jsem slyšela.. Jak jste prosím dávkovali?.. Já dávám espumisan.. Jestli funguje, těžko říct