Umělé mlíčko Babydream. Máte zkušenost?

agnesska
9. zář 2008

Ahoj všem,chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá zkušenost s tímto UM-prodává ho Rossmann.
Díky za jakýkoli postřehy... 😉

monika6e
10. zář 2008

ahoj agnessko, přímo tohle mlíko neznám, my kupujeme kaše od Babydream a jsou spičkovy. Jedny z nejlepších, co jsou na trhu. Mlíko používá kamarádka a je spokojená. Malej pije, chutná mu to a je bez problémů.

agnesska
autor
10. zář 2008

ahoj moniko,no mě o něm právě básnila kamarádka a já sem na vážkách,jestli do něj nemam taky jít-je prej složenim super a k tomu levný-což je podstatný + 🙂
kdybyste měla ještě některá nějakou zkušenost pište 😉

kopcik
10. zář 2008

ahoj. mi tohle mlíko hrozně doporučovala má doktorka, protože malý trpí na prdíky. říkala, že je perfektně snášeno dětma a že na něj slyšela jen samou chválu. že prý je to rakouské mlíko a rakušáci si prý na kvalitě mlíka dávají hodně záležet. ale abych řekla pravdu, nějak se mi do toho nechce, protože neznám nikoho, kdo by to mlíko kupoval a taky je podstatně levnější než ostatní mlíka, co jsou na trhu, tak se vždycky člověk zeptá, jestli to může být tak kvalitní za takovou cenu.... tak jsem trošku skeptická... takže bych taky ráda věděla další názory ohledně tohodle výrobku...

agnesska
autor
10. zář 2008

ahojky kopciku,tak předně-kdyby Sára byla kluk,tak se měla jmenovat Oliver 😀
no mě právě ta kámoška taky řikala,že je to prej super kvalita,že všude jinde se platí předevšim za značku,ale ta cena mě taky trošku odrazuje,že je tak nízká-včera sem na to koukala,tak např.300g počátečního sunaru premium stojí 134kč a baby dream 1 je 800g za 119kč 😲

kopcik
10. zář 2008

agnesska: asi to mlíko zkusím jak bude malý starší. sice i už teď mu dávám HIPP, protože z nutrilonu ho bolí bříško, z beby zvrací... mám jednoduché dítě 😉
no a ten hipp nemá takové složky jako třeba nutrilon. a malý prospívá a je zdravý. jen ty prdíky ☹

dashak
10. zář 2008

Ahojky, my to mlíko jednou koupili a pak jsme se raději vrátili k Hami. Ona je ta cena trošku zavádějící, sice stojí míň, ale tu krabici spotřebujete rychleji, je tam nějaké jiné dávkování 😅 Už si to přesně nepamatuju, malá už mlíko minimálně rok nepije, ale je tam myslím dost velká odměrka, takže to nakonec vyšlo tak, že těch 800g vypila za stejně dlouhou dobu jako 600g od hami a to nám ze všech mlík vyhovovalo nejvíce a to jsme zkusili nutrilon, sunar i bebu.

monika6e
11. zář 2008

holky na cenu nekoukejte. Kdyz to jde, nechame si vozit mlika z Nemecka, kde jsou tretinovy ceny. Tady je hold vsechno drahy. A protoze Hippy, Nutrilony, Sunary a jim podobny maj reklamu, tak se ty prachy nekde sehnat musi. Rosmann na mlika reklamu nema, takze cenu nepotrebuje umele navysovat. A ty kase jsou fakt spickovy - navic za 30,-! /a podle kamarádky to mlíko taky bomba/. Takže není co dodat...

frog
16. zář 2008

Taky jsem na to mlíko slyšela chválu,ale asi ho nebudu zavádět,páč máme furt nějaké exémy ☹ ,ale za to mám zkušenost s kašema,jak babydream,tak babylove-DM a můžu říct,že jsou takový hooodně umělý,malá vždycky začala při první lžičce natahovat,takže jsem to vyhodila.Chtěla jsem to vysypat do záchodu,ale jsou tak hustý,že jsem se bála,že mi ho to ucpe 😀

jana_m
19. pro 2009

Ahojky, tahle diskuze je už sice hooodně stará, ale třeba mi tu někdo odpoví.. 😉 Chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte možnost hodit mi sem vyfocené složení tohoto UM? nebo na email r.o.s.t.a.c.k.a@seznam.cz. Chtěla bych se podle toho poradit s doktorkou, jestli je to pro moji dcerku dobré. Pořád má potíže s prdíkama a špatně kadí. Co tak čtu, tak BabyDream je na to dobrý, ale i když ho tu hodně chválíte, bojím se ho používat bez porady s lékařkou. Ta bohužel ale toto UM nezná, tak by se mi hodilo to složení. Jinak už jsem zkoušela Sunar, ten zvrací, Beba a Nutrilon jí způsobují zácpu, lékařka mi doporučila Hipp, že obsahuje probiotika, ale výrazné zlepšení jsem nezaznamenala, tak už uvažuju, že zkusím tohle. Ale ta cena je podezřele nízká, tak pořád váhám.. Zase si ale říkám, že kdyby v tom bylo nějaké svinstvo, tak to nesměj prodávat, tak nevím..