Změna mléka?

7. kvě 2021

Ahoj, jdu s dotazem. Malá má čtyři týdny. Od začátku na nutrilonu 1. Měla bolení bříška, tak jsme začali přidávat i Nutrilon comfort. Bolení bříška je lepší, stolice taky častá. Mícháme oba dohromady, jinak by měla průjem nebo zácpu.
Dávám co tři hodiny 90ml, ale ne vždy je spokojená. Když udělám víc, vypije třeba o 20ml vice. Ale po odrihnuti si ublinkne. (I když vypije jen těch 90). Někdy si ublinkne i po dvou hodinách, v klidu ve spánku, při tlačení. Myslíte, že bude lepší změnit mléko? Že by déle spala, byla spokojenější? Mám v merku třeba kendamil.
Děkuji za vaše rady 🙂

terezia10
8. kvě 2021

Ublinkavani je absolutně normální neřešila bych .

jako_mala_holka
8. kvě 2021

Naše malá ublinkavala kolikrát i po kendamilu, pak se to s prikrmy začalo zlepšovat, máme ho doteď... Podle mě je to normální 🙂

nikivm
8. kvě 2021

Já ze začátku dávala Humanu, všechno bylo bez sebemenších problémů. Je ale těžko k sehnání a tak jsem začala dávat kendamil, který nám taky sedí. U nás v obchodě si ho maminky fakt chválí a komplikace jsou spíš výjimečné. Pokud jde o přechod na jiné mléko, tak by to zas tak velký problém být neměl. Některé mlíko prostě nesedne. Malá prvních pár dávek dostala Nutrilon, ale okamžitě ji začalo bolet bříško a stejně jako u tebe, dost často ublinkávala.