• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

23.9. Je to znamení panna nebo už váhy?

9. listopadu 2012 
autor
myslíš,až bude říkat já jsem Bajunka protože nebude umět r :slight_smile:
8. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,každý rok vstupuje slunce do určitého znamení v jiný čas,takže někdy začíná období vah 23.9 a někdy 24.9.Nedá se to obecně vůbec napsat,proto každý časopis udává datum jiné..
Zadejte si na těchto stránkách přesný datum a ČAS narození a podle toho uvidíte ve kterém znamení jste se narodili..
Třeba letos vstoupilo slunce do znamení blíženců už 20.05 kolem 18 hodiny:slight_smile:Mám syna narozeného v 19.25,tak už je blíženec,ale většina časopisů uvádí znamení býka až do 21-22.05 :wink:

http://www.horoskopy-online.cz/astro/cz/home/Main/index.jet
9. led 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pejty:díky za tip,ale nějak se neorientuju v tom,jáké je teda znamení,je tam psaná charakteristika ale jednoznačné znamení ne
9. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to funguje perfektně
Postavení vašich osobních planet naznačuje, že jste pohledný a vitální muž. Jste světu otevřený a přátelský. Záříte ve společnosti, kde se pohybují zajímaví a významní lidé. Jste zdvořilý a dbáte na správné způsoby chování. Máte cit pro krásu a potřebu obklopovat se hezkými věcmi. Chcete žít v harmonii se svým okolím a hledáte dokonalost ve všech aspektech života, ať už se jedná o partnerský vztah, práci nebo přátelství
9. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody- samochvala smrdi :grinning:
9. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se musel jednou v životě pochválit :grinning:

akorát to má hodně negativ vlastně ...na druhou stranu
9. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to ma dve casti ten rozbor nejdrive pozitivni stranka a pak ta negativni :grinning:
9. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nobody:tak hod nějaké své foto do albumu,at se kouknem na pohledného a vitálního muže :grinning:
9. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leryl ten nehodi nic ..slibuje celou dobu co tady je to mas marne :grinning:
9. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aponchie:já že se tak vychloubal :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leryl jj vim :wink:
9. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty negativní jsou zajímavý
vychloubal..to ani ne, moc silný slovo
9. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak napis i ty negativni ne? :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se to moc nehodí, ale prosím :grinning:

Každodenní život s jeho požadavky na organizování, zařizování a plánování rutinních záležitostí vás frustruje. Cítíte se jimi omezován. Na druhou stranu pravidelnost a rituály ve svém životě potřebujete, dodává mu to řád. Pokud je nedodržujete, nastává chaos nejen ve vašich osobních záležitostech, ale i ve vašem zdraví. Obvykle máte strach z lékařů a jakoukoli návštěvu dlouho odkládáte. To může neblaze působit na váš zdravotní stav. Pravidelný režim, dostatek spánku a správné stravování budou mít dobrý vliv na správné fungování vašeho těla.
9. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jen cast,me to hodilo dlohosahlej clanek..navic je dulezitej ascendent ve znameni,samotne znameni nic neznamena..a to co je nam napsano ovlivnujeme nasim chovanim pripadne predelava k jinemu obrazu. :slight_smile: jj me to taky napsalo same krasne veci a nic moc negat :grinning: realnejsi si nechat vypracovat rozbor psanou formou zaslany postou :wink:
9. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
žiiiiš.... to jsou věci :sweat_smile: hehe, nobody, taky jsem "hezká, elegantní a vitální. Jste světu otevřená, přátelská a společenská. Jste zdvořilá a dbáte na správné způsoby chování. Máte cit pro krásu a potřebu obklopovat se hezkými věcmi" :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak a ne jinak a chci mir na cele planete :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody - jen se pochval, nikdo jinej to za tebe neudělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje segra je 23.9. a ta je panna jak vysita :grinning:
9. led 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty68:konečně jsme se k něčemu dobrali,dík :slight_smile:
10. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Horoskop pro vaše dítě od populární astroložky Dagmar Kludské!

http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-od-dagmar-kludske.html
9. lis 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek