35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

alim75
10. kvě 2010

Ankavo: super zpráva, mám z vás radost! 😵

blabunka
12. kvě 2010

Ankavi, moc gratuluju a oba se držte.
Tak já byla dneska na tom sonu a pan doktor tam viděl 6 folíků, z toho 3 prý jsou pěkný. Tak su zvědavá.
V pátek večer ďobnu Pregnyl a v neděli jedu na OPU.
Alim, ty taky rybaříš ?
Feli, ty jdeš zítra na punkční biopsii? Mě to teda nedělali, ale něco málo jsem o tom už slyšela. Jestli budeš mít chvilku čas a náladu, tak mi sem písni, proč se to dělá a jaký to má vůbec význam pro otěhotnění.

ankava
12. kvě 2010

blabu, 6 folíků, to je pěkný, ty 3 ti ještě do neděle vyrostou, to bude dětiček 🙂 🙂
tak se drž holka a ať ti to utíká, abys měla za chvilku //

mě je pořád zle, takže jsem taková nanicovatá, nic nedělám, protože nemusím, jenom tupě ležím na kanapi a čekám nadalší den. Je to hrůza, co já jsem za lenocha. Dneska musím alespoň něco málo nakoupit a vyžehlit... přítek už nemá v čem chodit do práce...

blabunka
12. kvě 2010

Ankavo, já nikdy neměla nouzi o folíky. Při každým IVF jsem jich měla kolem 2O. Jenže z toho pár jich bylo nezralých, pár se jich neoplodnilo, někteří nezvládli kultivaci. Ve finále mi z tak velkýho počtu zbylo na ET jen pár kousků. Budu ráda, když bude co transferovat, s eskymákama nepočítám. No určitě vám dám vědět, jak jsem dopadla.
Vydrž, prý ty nevolnosti začátkem druhého trimestru přestávjí.
Gabi, jakpak se máš a co děláš?

gabikri
12. kvě 2010

Dobré odpoledne 😉

blabunka : ahojky......no nic moc....12tý den...a test stále negativ................. 😒

ankava
12. kvě 2010

gabi... to není od tebe moc hezká zpráva, ach jo, to mě mrzí, ale ještě vydrž do krve, ta může ukázat pravý opak, dokud to není potvrzený, musíš věřit... tak hodně síly.

alim75
12. kvě 2010

Blabu: tak ať folíci rostou, jak mají, a uvnitř je super kvalita 😉 😵 Jinak já nerybařím. Žerou mě tam vždycky hmyzáci, a to já nerada, navíc jsem alergická na živočišný jedy, takže i z komářího bodnutí mám jelito jak sviňa, a když jich je víc, tak mi nabíhají uzliny. Takže já raději doma s kočičkama na gaučíku 😀
Gabi: četla jsem o holčině, který na testech nevylezlo nic a z krve vyšla jasná pozitivita, naděje umírá poslední, tak se drž!

Holky, musím se vám svěřit, jak jsem praštěná. Mám to do CARu fakt kousek, tak jsem si dopoledne udělala procházku, a vyrazila jsem k CARU, abych to tam okoukla, kde se parkuje, kde je lékárna, prostě až tam půjdeme, abych byla připravená 😀 Takže už jsem v obraze a nic mě nezaskočí 😀

Holky, nepamatujete si, jak probíhala vaše první návštěva a jak rychle se začalo něco dít? Recepční říkala, že proběhne jen pohovor, maximálně krevní testy u manžela, toť vše. Mě by zajímalo, za jak dlouho třeba dělají spermio atp. ...

gabikri
12. kvě 2010

alim : no u nás v CARu jem dlouho čekala, než mě vůbez vzali, ale pak to šlo hrozně rychle..i spermio....myslím tak do týdne 😉

blabunka
12. kvě 2010

Alim: v prvním caru to byla taková rychlovka, že jsme se ani nestačili divit. Při první konzultaci manžel odevzdal vzorek a já byla zrovna 4. dc, tak mi vzali hor. profil. Při druhé návštěvě nám oznámili výsledek spg s tím, že je nutné IVF. No a začala se plánovat stimulka. Do dvou měsíců byl ET. Tenkrát jsem v tom neviděla žádný problém a byla jsem ráda, že to tak odsejpá. Za půl roku od prvního neúspěchu sme se vrhli do dalšího pokusu, samozřejmě se stejným výsledkem. Teprve potom jsem nad tím začala přemýšlet, proč se nedří. Začala pátrat a zjistila, že existuje spoust internetových stránek, které navštěvují holky s podobnými problémy. Změnili jsme centrum a tam nám před dalším pokusem udělali genetiku, hematologii, imunologii, LSP a manžela poslali k andrologovi. Bylo to na dlouhý lokte, ptž než jsme měli všechny tyto vyšetření v kupě uběhlo skoro 3/4 roku.
Gabi, držím vše co mám.

spark
autor
13. kvě 2010

Ahoj holky.
Alim..první návštěva v Caru...pohovor,hned hormo.profil a manža dal děti a hned ten den jsme věděli jak na tom manža je. Měla jsem pocit,že jsme udělali obrovský krok a a bylo to fajn pro oba. No a hned ten mesic první inseminace...no a pak dál....

gabikri
13. kvě 2010

sparku : to je fajn , že Ti to vyšlo takhle hezky napoprvé....přeju to tady všem.. 😵 😵 Máš hezké fotečky 😵 😵 😵 😵

spark
autor
13. kvě 2010

Gabi....ono to taky nějakou dobu trvalo...nějakých pár let 🙂 ale když je na konci výsledek,tak už se o tom debatuje líp...ty už jsi byla na krvi? Ja si myslela,že nejsem,dokonce jsem po 10dnech do sebe lupla 2dc vína a do ted z toho mám výčitky)))

gabikri
13. kvě 2010

spark : no pokud si do sebe nevyklopila litránek...tak by to nemělo být na škodu... 😀 Já na krvi nebyla, ale 13den negativní testy....to by se musel stát zázrak 😉 Kdy se Ti ukázaly // ? 😉
Jo a jak tak na Tebe koukám....dostal jsem šílenou chuť na točenou zmrzlinu............... 🙂 🙂 🙂

spark
autor
13. kvě 2010

🙂 no jo,ale ta fotka je ještě z časů,kdy se nepíchaly hormony a bylo o pár 10kg mín 🙂 🙂 . no právě že já testovala asi 9. den a nic se neukázalo,tak jsem to vzdala a pak při kontrole jsem koukala jak blázen. Ještě jsem to tomu doktorovi málem vymluvila to těhotenství)))jako jestli si je jistej. Testovala jsem jen jednou,protože zklamání už bylo tolik,že jsem tomu jednomu testu věřila.

gabikri
13. kvě 2010

sparku : tak to jsme na tom stejně........fotka co mám tady v profilu a realita jsou dvě odlišné věci 😀 😀 😀 Hormony udělaly své 😖 Přijde mi, že nejenom, že jsem ztloustla taky něco okolo 10ti kil, ale že jsem se změnila i v obličeji....to jako k horšímu.......... 😀

spark
autor
13. kvě 2010

😀 😀 ještě že máme domácí alba)) 😀 a to je průšvih,že se letos mění řidičáky a já jsem nikdy nevypadala hůř než ted 🙂 takže nový řidičák a nové foto)))to bude lahůdka!

ankava
14. kvě 2010

ahojky, holky,
tak včera jsem byla prvně u svýho gyndaře... nebyl moc naladěnej, ale nakonec dobrý. Nejdřív mě sprdl, že jsem po prosincové revizi nebyla u něj na kontrole, ale pak se nechal uchlácholit, že mě kontrolovali v caru, nabral mi citologii, prohlidl mě a to bylo všechno, že prý na mimčo se podívá příště, když jsem byla v podělí ještě v caru... já málem omdlela. Nakonec jsem ho ukecela, tak se tedy podíval. On má nějakej super UTZ,tak bylo mimčo nádherně vidět a dokonce i já, totální ignorant, jsem viděla, jak bije srdíčko. Těhu průkazku mi nedal, že až za 14 dní, až mi naberou krev a moč.... tak to jsem byla trochu zklamaná, ale hlavně že je mimi OK.
Ještě mi dal nějaký čípky na to moje vrhání, ale ty brát nebudu... nechci do sebe tlačit další chemii.
opatrujte se 🙂

feliccita
14. kvě 2010

Ahoj holky, nemohla jsem se dříve ozvat, byli jsme v Tatrách na welnesu. Biopsii mám za sebou, byla to rychlovka, asi 2 minuty. Biopsie prý pomáhá implantaci embrya, resp. malé narušení děložní sliznice navodí v děloze poměry, jež jsou příhodné pro implantaci zárodku - přišli na to Izraelci a Reprofit s nima spolupracuje. Takže to se teprve uvidí, jak u mě dopadne IVF-nativ. Už jen čekám na MS a jdu do toho!

ankava
14. kvě 2010

feli, tak to je skvělá zpráva... a kdy mrchu očekáváš?

feliccita
14. kvě 2010

do 18.5. beru norethisteron a pak se asi do dvou dnů spustí, takže příští týden.

Gab, to je mi moc líto, že nebyly testy pozitivní. Taky se moc bojím, že mi to ani teď po x-té nevyjde, proto jsme šli do adopce-jsme teprve na začátku, ale já pořád doufám, že tu smůlu ještě zlomím.

ankava
14. kvě 2010

juj, tak to za chviličku, tak držím všechno a posílám těhuplivanec 🙂 🙂

blabunka
14. kvě 2010

Feli: dík za info ohledně biopsie. V Tatrách je nádherně a ještě k tomu to balneo, hmmmmmm. Taky bych si dala říct.
Já dneska večer píchám Pregnyl a v neděli jdu na OPU. Zítra tady nebudu, ale jakmile v neděli přijedu z Reprofitu, tak vám dám vědět jakou máme úrodičku.
Feli, já taky stále doufám, že se stane zázrak. Tímto chci povzbudit Gabi ať to nevzdává a jde do dalších pokusů.
Ankavi, Sparku pořádně to tady poplivejte.
Kde je Alim?

gabikri
14. kvě 2010

ahojky 😵 😵 😵

blabunka: neboj.......už jsem se oklepala, včera pořádně vybulela............a rozhodně nic nevzávám....jdu do dalšího boje a to co nejdřív!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

felicita : určitě to teď vyjde a budeš mít třeba doma děti dvě.jedno svoje a jedno adoptované 😵 😵 😵 Jinak Ty chodíš do Reprofitu? Určitě jsi to tady psala, ale už v tom mám guláš...tak se omouvám. Já se právě pro Reprofit taky rozhoduji, ale děsí mě ta dálka 😉

spark : měla bys vidět mé foto na pasu...............se stydím to ukázat i před celníkama 😀 😀 😀

ankava : jůůů.....srdíčko.....to musel být krásný pocit 😵 😵 😵

ankava
14. kvě 2010

blabu... já teď plivu, i když nechci 🙂 🙂

gabri... to je moc fajn, že to nevzdáváš, až budeš mít chuť, tak dej vědět, jak budeš pokračovat... drž se, ještě to vyjde 🙂

alim75
14. kvě 2010

Ahoj holky, jsem tu! 🙂 Hlásím 2.DC, zázraky se zatím nedějí 😠 Manžel už vypadá v pohodě, tak to asi překousnul, včera jsme "slavili" 11 let společného života a trochu jsme to zase probrali, byť s jeho klasickou nadsázkou, ale vypadá to, že se s tím srovnal. I se mě ptal na takové různé podrobnosti, ze kterých vyplynulo, že není úplně mimo obraz. Tak jsem ráda 🙂 A přiznám se vám, jak jsem praštěná ... mám to do CARu i pěšky kousek, tak jsem si to tam byla obšlápnout, kde se parkuje, kudy se leze dovnitř a tak... Prostě v duchu hesla: Vždy připraven! 😀

Blabu: Držím palce na úrodu, všechno kvete, bobtná, tak snad i tvoje vejce 😉

Gabi: Drž se holka, dálka to sice je, ale jde tam všechno mnohem rychleji, byť za velký prašule, ale peníze budou, my nebudem! Jestli se dobře pamatuju, tak Ty máš ještě jeden pokus na pojišťovnu, na kolik to vyjde s darovaným vajíčkem?

Ankava: Asi máš kouzlo osobnosti, gyndra jsi vlastně zmanipulovala na všechno, cos chtěla, i když on to vlastně nechtěl 😀

Feli: Tak ať mrcha přijde co nejdřív, na Norethisteron je spoleh! 😉

opicka1969
14. kvě 2010

Ahoj Gabi, moc mě to mrzí, držela jsem ti palečky 😒 Už jsem to nevydržela a nakoukla jsem k Vám do diskuze!!!!! Nevzdávej to a vzpomeň si na mě, jak jsem dlouho bojovala!!!!! A to ještě nemám vyhráno, dokud se malé nenarodí tak klid mít nebudu!!!!! Držím všem pěsti ať se zadaří 🙂

gabikri
14. kvě 2010

opicka : no jo................co se dá dělat 😔 Život jde dál a co Tě nezabije, to Tě posílí 😉 Musím teď až bude krev hned napsat tomu doktorovi do Reprofitu 😉

feliccita
14. kvě 2010

Gabi, tak se mi to líbí, odhodlání a věřit , to je to nejdůležitější 🙂 a nejlepší, co teď můžeš udělat. A přidala bych třeba ještě třeba kontryhel, taky piju pořád nějaké čaje. Mojžíška se mi cvičit moc nechce,a tak aspoň jednou týdně chodím na powerjogu a musím říct, že je to pěkná makačka.
I pro mě je to dálka do Brna, cesta nám trvá 2,5 hodiny, ale z opačné strany republiky.

Blablu, hodně štěstí na neděli, ať ti vydolují pěkné číslo oocytů.

gabikri
14. kvě 2010

alim : přesně......peníze vem čert 😉 No protože mám ten poslední pokus na pojišťovnu, tak co mi napsali, tak bych doplácela 39000,- ......plus minus 😉 Tak to zas není tak strašné. 😉 A hlavě si pak nebudu vyčítat, že jsme pro to neudělala maximum 😉
Jinak 11let.........to nevím, jestli se mnou ten můj vydrží... 😝

gabikri
14. kvě 2010

blabunka : jéžiš.já to přehlídla..............na neděli držím mooooooooooc pěstičky 😉