35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
7. zář 2010

@ankava
Ale muj doktor je dobrej. I když to ted nevypadá)) 😀

ankava
7. zář 2010

@spark to já věřím, že je dobrej. Já myslím, že už tě zítra někam požene 🙂 A víš aspoň, kam tě má manža odvézt? Kdyby to na tebe přišlo?

spark
autor
7. zář 2010

@ankava Jo tak to vím,protože jsem tam byla,když jsem přišla o první mimčo. Ale sestra říkala,že tam můžu jít na "exkurzi"

ankava
7. zář 2010

@spark hm, tak to jsme na tom podobně, já už si tam taky poležela 🙂
já budu nakonec chodit na ten kurz, mám to skoro za barákem a je v tom i ta exkurze do porodnice, tak abych alespoň malinko věděla do čeho jdu 🙂
ať ti to zítra dobře dopadne, stejně si myslím, že už tě do té porodnice pošle... aby ti naměřili ozvy mimča.... 🙂 ten monitor asi běžně na gyndě nebývá

spark
autor
7. zář 2010

@ankava no on tam má nějakej přístroj na ty ozvy..takže to bude asi zase dělat on)) Tak zítra písnu. Páá

gabikri
7. zář 2010

@ankava : za týden v pátek jdu na injekci Diphereline a od 6-tého dne cyklu začínám zobat Estrofem na růst sliznice 😉

ankava
8. zář 2010

@gabikri tak to se ti to taky už blíží, tak to na Vánoce už budeš pěkně těhulit, to ani dárky nemusíš pořizovat 🙂 🙂

gabikri
8. zář 2010

@ankava 😵 😵 😵 😵 😵 No však ty taky budeš mít pod stromek dáreček ze všek dárečků nejkrásnější 😉

ankava
8. zář 2010

@gabikri doufám, že to tak nějak vyjde, že ten dáreček nepřijde o hodně dřív a nebo později. Kdyby to vyšlo + - týden, tak bych byla na Štědrý den akorát doma.
Uvidíme. 🙂

kachen
8. zář 2010

@gabikri Tak to se budeme v RF mozna potkavat. Drzim hrozne moc pesti. Chjo, kez by nam to vsem do Vanoc klaplo.
Dnes jsem volala do RF, leky jeste schvaleny nejsou, ale MUDra rekla, at si zitra prijdu, ze se to doresi pozdeji. Jsem stastna jak blecha a zaroven nervozni.

gabikri
8. zář 2010

@kachen : jé tak to vychází, že si budeme navzájem držet pěsti 😵 Jinak pocity stejný..........moc se těším, ale zároveň mám hrozný strach 😕

spark
autor
9. zář 2010

Tady budou Šťastné a veselé vánoce! 🙂 Moc na vás holky myslím.
@ankava tak u doktora vše v pořádku,malej má 2,7 kg což znamená že je to kus chlapa(( A do porodnice se mam jít jen podívat a nechat si ji ukázat,jinak všechny vyšetření mi dělá on. Má tam spoustu přístrojů. Včera jsem poslouchala srdíčko,jsem u toho málem usnula 😀

ankava
9. zář 2010

@spark tak to u vás chodí trochu jinak. V Praze se gynekologové obecně v 35. týdnu pacientek zbavují a nechávají je napospas porodnicím.
Kluk už má krásnou váhu a za ty 4 týdny se ještě o kousek vyspraví 🙂 🙂

spark
autor
9. zář 2010

@ankava jo takhle. no jo. At si to děla každej jak chce,ne? Hlavně že mrnata jsou ok. Za 4 týdny budu rodit obříka...to teda nevim kudy 😎

ankava
9. zář 2010

@spark neboj bude akorát 🙂 a hlavně - ven musí.... tak on si cestu prorazí.
Jojo, ty tvý týdny ti fakt závidím, já teď zase začínám trochu depkovat, abych nerodila nějak o moc dřív. Sice nemám žádné problémy, ale ten strach, ten jo. Tak bych pořád ten čas popoháněla, abych to dotáhla co nejdál a malá byla v pohodě.

gabikri
10. zář 2010

@spark : to teda bude kluk jako buk......přeji, aby vše proběhlo hladce 😵 😵 😵

@ankava : Tobě už to taky rychle uteče, však se dočkáš 😵 😵 😵

ankava
10. zář 2010

@gabikri asi, utíká to, hlavně když vidím, co všechno nemáme dodělané. Ale na druhou stranu se pořád modlím, abych ještě pár týdnů vydržela, aby bylo mimčo alespoň dvoukilové.

kachen
13. zář 2010

Holky, tady je teda mrtvo. Na zitra drzte pesti, picham svou prvni injekci Puregonu.

ankava
14. zář 2010

@kachen tak zlom vaz holka a ať se vajíčka pořádně urodí 🙂

terkaps
14. zář 2010

Ahoj holky, vaše fórum docela dlouho sleduju a čtu, i když jsem nikdy nepřispěla. Myslím, že sem taky patřím a tak jsem se rozhodla přispět. Je mi 35 let, otěhotnět jsem se pokoušela skoro 2 roky. Ne že bych někdy extra po dítěti toužila, mám spoustu koníčků, takže se nenudím a život bez dítěte bych si asi taky dovedla představit. Ale přece jen, takový ten červík, jaké by to bylo být mamina, stále hlodal. A tak jsme se začali s manželem snažit. Bohužel, jak jsem psala, dlouho se nedařilo a já přestala doufat. Můj gynekolog mi doporučil jedině laparoskopii, jiné testy mi neudělal. Pak jsem začala docházet do Pronatalu, kde mě svým způsobem taky trochu zklamali. Čekala jsem, že mi udělají všechna možná vyšetření, aby zjistili příčinu problému (u manžela problém nebyl), ale v podstatě mi vzali jen krev a přistupovali ke mě s tím, že stejně skončím na umělém oplodnění. Což se mi moc nelíbilo, stále jsem nebyla rozhodnutá, zda takový zákrok chci podstoupit. Ale asi to bylo mým věkem, doktor sám řekl, že nemá cenu ztrácet čas. Objednala jsem se přece jen na laparoskopii a čekala. Mezitím mi z krve zjistili, že mám vysoký prolaktin. Dostala jsem Dostinex a poctivě ho 2 měsíce užívala. Smířena s laparoskopií jsem víc neřešila a věnovala se všemu ostatnímu. Jaké bylo moje překvapení, když jsem měsíc po dobrání Dostinexu objevila na testu dvě //. Nemohla jsem tomu uvěřit, a asi stále nemůžu, ale je to tak, otěhotněla jsem a to naprosto přirozeně.
A proč to vlastně píšu... chtěla bych všem popřát hodně štěstí do dalšího snažení, ať neztrácíte naději, i třeba beznadějné případy nemusí být zase tak beznadějné. Třeba to vyjde právě příští měsíc... A jak říká můj gyndr (já mu už taky nevěřila 🙂) - ještě nejsme tak staré na to, abychom mohly otěhotnět třeba i přirozeně 🙂.
Mějte se krásně, všem přeji pozitivní mysl a hlavně pozitivní těhotenský test. Ahojky....

ankava
15. zář 2010

@terkaps tyhle zprávy jsou fakt nádherné. Přeju ti moc moc štěstí, ať máš krásný těhotenství a moc se ti daří 🙂 🙂 A občas sem napiš, ať těch krásných zpráv je co nejvíc 🙂 🙂

spark
autor
16. zář 2010

Tak holky! Co je tady nového?? 😨

gabikri
16. zář 2010

@spark : ahoj sparku, u mě je nové to, že ráno jdu na injekci a už začnu s přípravou sliznice.........hurá, zase se něco děje, svět je krásný!! 😵 😵 😵 A co Ty, už to máš za pár, jak se cítíš?? 😉

@terkaps : to je fajn příběh, je to velké povzbuzení pro nás všechny 😵

@kachen : tak ať se podaří hodně pořádných vajuch 😉

alim75
16. zář 2010

Ahoj holky, u mě nového nic. Zobu antikoncepci a sbírám odvahu na objednání do CARu. A upřímně Vám říkám, že po spoustě neurotických a problémových měsíců se zase cítím v pohodě a fit, nic mě nebolí, nedloube, nešpiním, jsem psychicky vyrovnaná. Skoro se bojím, co bude, až antikoncepci zase vysadím ... Je to schíza jako sviňa 😅

@gabikri To je hukot, uteklo to jako voda 🙂

gabikri
16. zář 2010

@alim75 : to mi povídej! 😒 Konečně jsem se dala do pohody, přestala jsem se utápět v depresích, našla jsem si brigádu, dokonce i zhubla nějaké to kilčo.........no prostě momentálně se cítím fajn...no a když si opět představím to psycho spojené s dalším pokusem.............ach jo, musíme holt holka bojovat, nedá se svítit 😝

spark
autor
17. zář 2010

@gabikri tak to je příjemný pocit,že se zase začíná něco dít,že jo? Teda alespoň já to tak měla. Podávej tady hlášení! 😎 🙂
@alim75 Takže klídek a pohoda....trošku škodolibě říkám ..užij si to. 😠 😀 ba ne. přeju všem jen to nejlepší.

Já mam totiž poslední dobou hrozné stavy,jestli je to tím těhotenstvím,nebo mnou..já už nevím. Kromě toho že jsem tlustá a funim,mě bolí hlava a píská mi v uších ve dne v noci. Je to otravný a už mě to nebaví. už je to dlouhé. Vlastně nejdřív stimulka a když se povede,tak hned těhotenství....ty hormony jsou nářez,potřebovala bych aby mě někdo politoval 😨 . Já vím že pak bude mimčo a bude asi dobře,ale ted mi moc dobře není.
Tak jsem si postěžovala,neberte to nějak zle a pište. 😅

ankava
17. zář 2010

@spark jj to tě lituju, páč se za tebou řítím mílovými kroky a taky už mi není pořád hej, ale nemysli, až bude mimčo, tak to budou zase jiný strachy a stavy.... toho už se nezbavíme 🙂 Naprosto chápu, jak ti asi může být.

@gabikri tak tfuj tfuj... ať máš u sebe brzy mimča a ať se chytí... uteklo ti to jak voda 🙂

@alim75 fajn, že seš zase trochu pohromadě, odvahu určitě sebereš... a příště to bude s úspěchem. Nedá se nic dělat, vzdát to nejde. A Caru jsou z minula určitě poučený, tak teď to nezvoraj.
A do kdy máš tu antikoncepci zobat?? Až do další stimulky???

Já byla včera na kontrole, všechno OK, cukrovku nemám, uvnitř tak všechno v pohodě a mám přijít až za pět týdnů. No na to, že jsem na rizikovém těhotenství, tak si mě zase tak moc nehledí. Zaplať za to, že je vše v pohodě.
Jen jsem myslela, že mi malou změří trochu dřív, abych byla v klidu, že pěkně roste... ale to si tedy počkám

alim75
17. zář 2010

@ankava Jo jo, mám zobat až do další stimulky. Zatím pojídám druhé platíčko a co jsem se tak dočetla, tak při dlouhém protokolu bych měla už během braní anitkoncepce začít 22. den cyklu cákat do frňáku Synarel, takže by asi bylo dobrý, abych se co nejdřív objednala, než sežeru i to třetí 😀

ankava
17. zář 2010

@alim75 ty tři měsíce jsou tak akorát, abys znovu začala. To už je tělo dané do kupy, ale ještě si pamatuje, že musí trochu s těmi hormony pracovat, takže by to mohlo být úspěšné. Tak se objednej už teď dopředu, aby pak neměli moc nátřesk. Oni to na konci roku dost hrotí, aby se všechno do Vánoc stihlo, abys nemusela pak čekat až po Novém roce.

alim75
17. zář 2010

@ankava Jo jo, hned v pondělí jdu na to! 😎 Ale už teď vím, že budu vyděšená jako blázen ... To strašlivý krvácení mi normálně způsobilo trauma 😒