35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
22. říj 2010

@gabikri Díky Gabi...dost trpí na prdíky,dneska plakal od 7 do 9.30...tak jsem si vzala prášek na hlavu 😎 a nosila a kolíbala a mazala bříško....sladkej)) 😀

spark
autor
25. říj 2010

😨 🙂

gabikri
25. říj 2010

Ahoj kočky 😉

Tak hlásím, že dnes měla OPU dárkyně.......byla skvělá úrodička...........měla devět vajíček.....z toho 8 použitelných.............manžel osobně ráno odevzdal kelímek taky bez problémů.......takže zbývá jen čekat, jak se tam do rána zkamarádí a mě zítra řeknou v laboratoři, jak jsou na tom 😵 😵 😵

ankava
25. říj 2010

@gabikri tak to je skvělé, budu zítra zase čekat na skvělé zprávy 🙂 🙂

alim75
25. říj 2010

@gabikri Super zprávy, držím všechny palce, co mám!!! 🙂

gabikri
25. říj 2010

@ankava
@alim75 : děkuju berušky, zítra dám vědět 😉

spark
autor
26. říj 2010

@gabikri ani nedutam! 😎

gabikri
26. říj 2010

Tak máme šest oplodněných 😵

ankava
26. říj 2010

@gabikri držím pěsti, ať to jde takhle dobře i dál 🙂 🙂

gabikri
26. říj 2010

@ankava : díky......tak teď aby vydrželi 😵 😵

ankava
26. říj 2010

@gabikri na to nemysli, vydrží a za pár dnů je máš u sebe 🙂

spark
autor
27. říj 2010

🙂 Šest je obrovská hromada a šance. 🙂 😵

blabunka
27. říj 2010

Gabi, držím pěsti 🙂 😉

gabikri
27. říj 2010

Holky díky za podporu 😉
Dneska už jich je pět.........jedno pětibuněčné, tři čtyř a jedno dvoubuněčné. 🙂

ankava
27. říj 2010

@gabikri i tak je to super... určitě bude nějaký bojovník, co to zvládne až do 40. týdne 🙂

gabikri
27. říj 2010

@ankava : snad jo...dík 😉

spark
autor
30. říj 2010

😎

gabikri
30. říj 2010

Dobré ranko holky moje zlatý 😵 😵

Tak všechno proběhlo perfektně, chtěla jsem vám napsat už včera, ale jako na potvoru nám vypadl včera internet.
Tak jsme dostali dvě jedničkové morulky ( jedna už začínající blastocysta.......to je až od pátého dne) a v laboratoři se nám ještě vyvíjí čtyři bobci 🙂 Dva jedničkoví, jeden dvojkový a jeden trojkový. No snad z toho něco bude,........mrazí prý až šestý den, takže dneska ještě nevím nic..........prý mi dají vědět mailem 😉
Jinak pocity mám báječné.............včera jsem si ten den krásně užila, bylo pěkné počasí, do Brna jseme dorazili asi hodinu před, tak jsme se tam ještě prošli po okolí, na transferu byla pohoda, doktor i sestřička moc milí.......manžel z toho byl vyplesklý, když viděl ty embrya na monitoru..............prý si připadal jak na hodině chemie ( cynik) 😀 Po ET jsme si zašli kousek vedle na oběd, embrya jsem přilepila trochou červeného vínka....................takže to by bylo aby nebylo 🙂

alim75
30. říj 2010

@gabikri Tak se drž, kočko!!! Palce Ti budu držet, až mi budou modrat!!! Někdo tady musí konečně převzít štafetu po @spark 😵

gabikri
30. říj 2010

@alim75 : děkuju holka, už se těším, až je budu držet Tobě a budem tady všechny těhulky 😵

spark
autor
30. říj 2010

@alim75 no to by někdo opravdu měl! 😎 Co Alim?
@gabikri kdy budeš dělat test? Doufám že vydržíš aspon 10 dní 🙂 zalila jsi ty embryjka červeným? Já se z tebe picnu! I když já jim poslala bílé))) 😎

spark
autor
30. říj 2010

Paní s nickem karotky má ty kojící fotky a ty jsou hrozný. Teda mě se nelíbí. 😠 Jsem měla strach,aby to takhle nebylo a naštěstí nebylo. 😎

gabikri
30. říj 2010

@spark : jj, před transferem 2 dcl , včera 2 dcl .........a dneska si dám k obědu taky 😉) Není to moc? Nemám si dát jen 1 dcl? 😉 Jinak test jsem si dělala minule jak ten největší psychopat už od pátého dne a spotřebovala asi 50 testů. Tentokrát se to budu snažit v rámci zachování zdravého rozumu vydržet déle 😀

gabikri
30. říj 2010

@spark . nespletla sis diskusi ? 😉

spark
autor
30. říj 2010

@gabikri s tou diskusi s tou kojící paní? nee. ty fotky jsou vážně děsný..teda pro mě))

gabikri
30. říj 2010

@spark : aha, promiň, já myslela, jestli jsi to nepsala někam jinam..............jdu na to mrknout 😉

spark
autor
30. říj 2010

@gabikri já měla z kojení takovej nepříjemnej pocit. Nakonec je to v pohodě a to mimčo to potřebuje,ale ty její fotky 😀 ...no nemam je ráda 😀

gabikri
30. říj 2010

@spark : tak to jsme zajedno a jsem ráda, že jsi mi to potvrdila i ty, která už maminka jsi. Tohle mi přijde hodně osobní a vystavovat to na internet...............no raději se zdržím komentáře 😝 Vadí mi to i v restauraci.......jdu s kámoškou na kafe.........a vedle u stolu paní vyndá kozu aby to všichni viděli a začne dávat světu na odiv, jak její brouček pěkně papká 😕

gabikri
30. říj 2010

ale kdo ví..................třeba mi hrábne, zblázní se mi hormony a budu to dělat taky 😀 😀 😀

spark
autor
30. říj 2010

@gabikri 😀 😀 jj koza v restauraci je vrchol 😀 ze své krátkodobé zkušenosti vím,že se tomu dá vyhnout. a ted jdu nakozit toho mého křiklouna. 🙂