• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků :slight_smile:
Vítejte... :wink:
14. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem zde hlásím příchod...
kde stééé segruše????? :grinning:
14. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čáááu já taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo Lucí,brzy tě navštívíme!! Teda jako já a malá :wink: v úterý a čtvrtek mám šichty tak to nějak vymyslím,dnes mám padla manžílek navařil výborné karbošky a okurkový salátek no žůůůžo...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nevím,nějak cítím že to včera vyšlo.... :sweat_smile: :sweat_smile: to je asi blbost,ale nějak v podvědomí.... :confused: :zipper_mouth:
14. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzi děkuji ti že tam není to zdravotní-a sestřičky jsme asi všechny :grinning: :grinning: díííky
A pevně věřím že od zítřka jsi V.T.O.M!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
14. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulií proč tam nemělo být zdravotní???????vždyt přece to povolání se tak jmenuje??? :astonished: :astonished: :astonished:
14. zář 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo popsala jsem porod tak kuněte
14. zář 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych sem nepatřila :frowning2:
14. zář 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulií dyt je to fuk ne..... :wink: sou maličkosti
14. zář 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ale víš jak,hned se cítím lépe....... :sunglasses:
14. zář 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky.. hlásím návrat z dovči a pěknou kosu... udělala jsem si bohužel jeden malý úraz, ale během pár dní by to mělo být ok :unamused:
14. zář 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHÓJ HOKY :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem se vyspala do růžova :slight_smile:
14. zář 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak tam byla s námi ještě dárkyně...taková holčina...prý jí to poradila kamarádka...jak si vydělat peníze...a tak se rovnou docenta zeptala,za jak dlouho může zase přijít... :fearful: :fearful: asi to pojala jako slušnou brigádu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
myslela si,že jsme všechny dárkyně... :confounded: a když jsme jí řekli,že se chystáme na IVF,neměla ani tušení,co to je :zipper_mouth:
14. zář 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v úterý si máme zavolat,jak to s našema prďolkama vypadá,kolik jich přežilo a tak :wink: :slight_smile:
14. zář 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzi,tak to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! :dizzy_face: Bolelo to? :sweat_smile:
14. zář 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem spala... :grinning: tak ne...
potom trochu jo,ale žádný drama :wink:
14. zář 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :wink: Já mám Puregon zatím v ledničce :grinning: ale počítám,že od středy začnu :wink: Ségra za necelé tři týdny rodí....mám strach :grinning:
14. zář 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj luzz teda tak to je fajn že to máš zasebou v úterý podat hláško uju? četla jsem že ve folíkách si vedla bezkonkurenčně..no ty si prostě třída, já to říkam furt tolik vajuch kolik se ti urodilo..... :dizzy_face:
elí a cos dělala? doufám že nemáš gyps nebo tak něco
dasul z čeho že rodí? nebo ze stimulace?
jdu žehlit mám tu koš a full :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenek: jsem si málem zlomila prstík... mám pohmožděný levý prsteníček, mám dlahu.. pár dní to bude bolet.. to víš, dělala jsem blbosti na pařbě..
14. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz co není tvoje nebo vaše?-spermie nebo vajíčka? psala jsi pražáci... :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
elí a cos dělala? že ty ses nezbedo točila kolem tyče :grinning: :grinning: :grinning:
kuliíku myslím že poražáci jsou doktoři embryologové poslali to do prahy a dělaj to tam :wink:
14. zář 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuli
vajíčka jsou moje a spermoši jsou jirky...
pražáčci myslím to,že jsou počatí v praze a taky jsme je tam zatím nechali :wink:
tak proto :slight_smile:
14. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO SEM SI MYSLÉL!! :grinning: :grinning:
14. zář 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala mi zuz že jsou "sestřičky co by chtěly dětičky" zamknuty...... :wink: tááák a jedem s čistým štítem :grinning: :grinning: :grinning: čím jak nejvíce těhu sester!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno :slight_smile:
15. zář 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzala jsem opěradlo židle, když jsem dělala blbosti...njn za blbost se platí. Jinak mě všechno bolí :frowning2:((
Byla to náročná dovča
15. zář 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elí
tak to bys potřebovala ještě jednu :grinning: :grinning:
15. zář 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
severní čechy hlásí 9 stupňů - zataženo
takže se jdu ještě zachumlat a dáchnout si...
ta noc byla náročná :confounded: (břicho bolelo jak sviňa)
15. zář 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no elí přesně druhou dovču ale tentokrát bez karambolů
luzz sev. morava hlasí hnusavo a kosa jak cyp :grinning: nemám teploměr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prďky :grinning:
No tak Elí,to nemyslíš vážně!!-to chce nějaké Bulháry ,Egypt nebo něco teplejšího coo :fearful: :fearful:
Jdu k mudr.nebyla jsem tam 100% jako obvodní,pak malé k mudr.pro potvrzení do školky a pak jedu do prááááce PRO SMLOUVU NA PERSONÁLNÍ.....včera jsem byla úspěšně přijata,byla jsem na zkouškách :stuck_out_tongue_closed_eyes: není to tam sranda vám povím!
15. zář 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek