• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
Bré ránko :grinning:
Moje vražedné potomstvo se rozhodlo sprovodit matku svou ze světa a již v půl5 vstávalo a vůbec je netankovalo,že si hráli potmě :astonished: No tož jsme vstali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale jako teda to budu muset nějak zatrhnout :zipper_mouth:
Dan pak bude kantare ve škole.Maty se ted válí unaveně po polštáři,ale to má smůlu,pač půjde spát nejdříve v 8.
26. zář 2008 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno
26. zář 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda maginko... :grinning: :grinning:
tys to teda dnes vyhrála :grinning:
26. zář 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOLKY V S T Á V A T !!!!!!!!!!!
mám novou fotku v albumu...
26. zář 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...bože já tu bulímmmmmm....hrozně,strašně moc Vám přeju,aby se to udrželo a a by tam mimi vydrželo/la :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
26. zář 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože matko moje jedna milovaná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
broučku přeji at se to udrží a rovíjí ve zdravé a krásné miminečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz....samo,že tam je :grinning:
26. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ode dneška pěkně budeš chcandit na testíky a za pár dní tam bude tlustá//
26. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji taky vidím slabá ale jeeeeeeeeeeeeeee
26. zář 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maginko,lucinko
já se asi poseru... :zipper_mouth: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
26. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ve skutečnosti je sytější... ten blesk jí moc osvítil...
26. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pořád na ní koukám...
26. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musím si jí lehnout...jsem vzhůru od půl čtvrtý... :wink:
26. zář 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
já tu na ní furt koukám a brečím.... :slight_smile:
26. zář 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz....to se ti ani nedívím,protože tohle je to nejkrásnější,co vás mohlo potkat a já doufám,že mě taky ještě jednou potká :slight_smile:
26. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz jenom breč babucho moe jsi mamuša..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavně spočívej at se to pořádně zavrtá a vykoukne až za 9 měsíců
26. zář 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lůůůůůůůzzzzzzzzzzzzzzzzz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: klepu se mi nohy............
26. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím,vidím,vidímmmmm :grinning: Čau mamino,jak se vede :slight_smile: no vidíš,já říkala,že to bude ok :wink: posílám pusinky a mám obrovskou radost,dokážu si představit,jak se teď asi cítíš :wink:
26. zář 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuli,dašul
je to tak :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maginko - u tebe tomu 100% věřím :grinning: ,že ještě budeš mít :astonished: :astonished:
a u vás ostatních je to samozřejmnost :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zkusím v pondělí krev ještě a pak vše povykládám....zítra rachotím...a v neděli máme výročí :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz...strašně mi připomínáš moje těhu s Matym,pač Maty vznikl kolem poloviny září,termín jsem měla 11.6. a on se narodil 1.6.2007 :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulí...to bude nějaká dobrá véča :wink:
26. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuli,tak přeji všechno NEJ... :dizzy_face: Já jdu dneska na ultrazvuk jak rostou vajíčka,tak jsem zvědavá,doufám že mršky porostly a budou pěkně čekat u maminky v bříšku :slight_smile:
26. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Véča s překvapením... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska odvážíme malou,zítra makám,a v neděli máme objednaný Virpůl v Komošce+večeři a....zbytek ?? na den výročí 29.9..... :zipper_mouth:
26. zář 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulííí.to bude určo něco :grinning: ...tak se pak pěkně poděl o zážitky :grinning:
26. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maginko :slight_smile:
no jo :sweat_smile: tak třeba budu mít taky tak hodné a hezké mimi,jako je Máťa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
dáší
a v kolik jedeš?? abych věděla,kdy na tebe myslet... :wink:
kulíšku
tak to ti ty termíny nějak magicky vycházej :dizzy_face: :dizzy_face: jak nějaký znamení :wink: :slight_smile: tak to jsem zvědavá :astonished: :grinning:
26. zář 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej počkej,ty něco víš....?? :confused: :confused:
26. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Něco Vám musím povyprávět ať se odreguju..........

Chodí stále jen ke mě pokladnu takový fajn dědeček cca 67let,a včera na mě...
"VY JSTE TAKOVÁ VESELÁ,KÉŽ BY VŠECHNY TADY BYLY TAKOÉ PŘÍJEMNÉ,A VY MÁTE ASI NĚCO NA VEČER SLÍBENÉ NÉ??... :grinning: :grinning: A JÁ JAKO CO MÁTE NA MYSLI?? :astonished: :astonished: TAK MU ŘÍKÁM TĚŠÍM SE DOMŮ DĚLÁM DO VEČERA A TO VÁS PAK POTĚŠÍ DCERKA A MANŽEL NÉ JEN POŘÁD TO PÍPÁNÍ.....A ON VY JSTE VDANÁ?-JÁ ŘÍKÁM ANO!-A ON VY SI ZE MĚ DĚLÁTE SRANDU!!-JÁ ŘÍKÁM A BUDETE MI VĚŘIT KDYŽ VÁM ŘEKNU ŽE MÁME DOMA 5 PRASAT? A OD DOSTAL ZÁCHVAT SMÍCHU A ODEŠEL :grinning:

Příjdu domů,vykládám to mamce a víte co mi řekla? Jojo,děda a pak ti začne psát a mejlovat coo?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek