• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
autor
lucí, tak jak??? :sweat_smile:
13. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz ne....nic dávám pauzu pak zase řve jde do luku..tak to nechci na silu :frowning2:
13. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je jasný!!! :fearful: :fearful: :fearful: teda sáruš bude pěkná palice tvrdá, co?? :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: po kom???
13. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
po mamince paličáček malutný uvzatý :grinning:
13. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sobotní podvečer u nás v ulici :slight_smile:
21. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo luzz celkem vyžití tam máte...tady prd krom hřiští, na písek se už nedá, prolízky plné puberťáků...no hnus fialový
23. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza Lucíčku dneska konečně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sama dobrovolně a čůralal už 3x :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no paráda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. lis 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza no 5x chcandí a děsně ji to baví
23. lis 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musela k tomu prostě dospět sama :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza jj máš recht :dizzy_face:
23. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ryba na pórku s bramborovou kaší, to je mňam!!! :slight_smile: :wink:
27. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza brouku ale vypadá to jako jednou proišlé GITem :sweat_smile:
27. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jo :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza ne-li dvakrát....ale hoilkám jak vidno šmakuje, prdelky, bych měla Sáru k vám poslat :wink:
27. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj lucí, sežerou nás :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
celej tatino...co? :grinning:
27. lis 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tatino a tchyně :grinning: :grinning:
27. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jirka si kvůli Nelince zažádá o test otcovství...
3. pro 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiřan by měl dostat přes prdel :grinning:
co Mikulajda rtěšíte se?????????????já mooc máme zítra mikulu tak jsme zvědavá,
4. pro 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nám se posralo topení :confounded: takže super víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
6. pro 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ojreje neumrzli jste doufám.....si nedovedu představit v tomto počasí být bez tepla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí
je to vážně k posrání :zipper_mouth: :pensive:
máme půjčený 3 přímotopy a horkovzdušnej ventilátor :unamused: takže odběr za cca 2000 kč týdně :frowning2: ale jinak bysme tu nemohli být :unamused: podělal se kotel, takže se bude muset koupit novej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted máme 18 stupnů, ale měli jsme i 10!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza ježiši :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :pensive:
6. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak máme furt v provozu přímotopy :confounded: :confounded: a včera v noci vypadl proud v celé vesnici, takže jsme ráno měli v baráku 11 stupňů :confounded: ráno to opravili, ale během dopoledne vypadl proud ještě několikrát :frowning2: :frowning2: poslední 3 dny jsem nebyla s holkama ani venku :unamused: páč mám pocit, že se otužujou doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem už z toho na bednu :frowning2:

zítra by se měl jirka dozvědět výsledek přijímacího řízení... nikomu jsme o tom neřekli, aby se zase něco neposralo :zipper_mouth: :sweat_smile:
nevíme kolik bylo uchazečů, ale v ten den, kdy tam byl on jich bylo 9 :sunglasses:
super pozice, skvělý plat a pracovní doba od 6 do 14 h...no ale zatím je to jen sen.. :unamused:

holky nás asi sežerou, denně spořádaj síťku mandarinek, 2,3 jablka, 2 banány a k tomu tu je ještě Dominik!!!... no mohli bysme si zařídit obchod s ovocem a zeleninou :sweat_smile:
9. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza držímě všeci pěstičky ať práce snů vyjde musí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tývado to papání závidím i nezávidím ty prachy sou šílený, ale hlavně že holkám chutná....
ten váš účet za el. bude stát za to co? My ted ploatím 1405Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
večer mám noční kouknu na výplatnici mla bych mít odměnu za přednášku tak snad bude stát za to
9. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza a přijedte k nám do teplíčka máme sice 2+1 a 52m, ale to neváááááá :grinning: :dizzy_face:
9. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí, lidi, kteří se mají rádi se pohodlnmě vejdou i do menších prostor :wink: :slight_smile: :slight_smile: dííík :wink: :grinning: brala bych tě jako sousedku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to by bylo supéér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza no tož hybaj na vlak :grinning: mám tři dny volna a naropzky to zapijééééém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lásky,...ježíš já tu nebyla věky,...jsem toitž spíš na tom fejsbůku :grinning:
Co nového? U nás vše při starém,...pracuji stále na půl úvazek neb víc nemůžu,ale za rok bych už dala aspoň 3/4
Matýsek nosí brejličky,..pže šilhal a v lednu budou zjištovat, jestli není tupozrakej.Danda má samé 1, akorát diktáty má otřesný, vynechává písmenka a tak zas budem muset na vyšetření, jestli není disgrafik.
Já jsem zase přibrala :rolling_eyes: ,..no asi kost ze mě holt nebude :frowning2:
10. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek