Volné diskuze
luzza
14. zář 2008

A zase ty sestřičky...

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉
luzzaautor
13. lis 2010
lucí, tak jak??? :-N
lucenek
13. lis 2010
luzz ne....nic dávám pauzu pak zase řve jde do luku..tak to nechci na silu 😞
luzzaautor
13. lis 2010
to je jasný!!! 😕 😕 😕 teda sáruš bude pěkná palice tvrdá, co?? :-N :-N ]-( po kom???
lucenek
13. lis 2010
po mamince paličáček malutný uvzatý 😃
luzzaautor
21. lis 2010
sobotní podvečer u nás v ulici 🙂
lucenek
23. lis 2010
týjo luzz celkem vyžití tam máte...tady prd krom hřiští, na písek se už nedá, prolízky plné puberťáků...no hnus fialový
lucenek
23. lis 2010
@luzza Lucíčku dneska konečně x-) x-) x-) sama dobrovolně a čůralal už 3x x-) x-) x-) x-) x-)
luzzaautor
23. lis 2010
no paráda :-N :-N :-N :-N :-N
lucenek
23. lis 2010
@luzza no 5x chcandí a děsně ji to baví
luzzaautor
23. lis 2010
musela k tomu prostě dospět sama :-N :-N 🙂 🙂 🙂
lucenek
23. lis 2010
@luzza jj máš recht x-)
luzzaautor
27. lis 2010
ryba na pórku s bramborovou kaší, to je mňam!!! 🙂 😉
lucenek
27. lis 2010
@luzza brouku ale vypadá to jako jednou proišlé GITem :-N
luzzaautor
27. lis 2010
😃 😃 😃 😃 to jo 😃 😃 😃
lucenek
27. lis 2010
@luzza ne-li dvakrát....ale hoilkám jak vidno šmakuje, prdelky, bych měla Sáru k vám poslat 😉
luzzaautor
27. lis 2010
jj lucí, sežerou nás 😃 😃
lucenek
27. lis 2010
celej tatino...co? 😃
luzzaautor
27. lis 2010
tatino a tchyně 😃 😃
luzzaautor
3. pro 2010
Jirka si kvůli Nelince zažádá o test otcovství...
lucenek
4. pro 2010
Jiřan by měl dostat přes prdel 😃
co Mikulajda rtěšíte se?????????????já mooc máme zítra mikulu tak jsme zvědavá,
luzzaautor
5. pro 2010
nám se posralo topení :-S takže super víkend :-p 😞
lucenek
5. pro 2010
ojreje neumrzli jste doufám.....si nedovedu představit v tomto počasí být bez tepla. :-p
luzzaautor
6. pro 2010
lucí
je to vážně k posrání :-x |-|
máme půjčený 3 přímotopy a horkovzdušnej ventilátor :-| takže odběr za cca 2000 kč týdně 😞 ale jinak bysme tu nemohli být :-| podělal se kotel, takže se bude muset koupit novej :-p ted máme 18 stupnů, ale měli jsme i 10!!! :-p
lucenek
6. pro 2010
@luzza ježiši :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o |-|
luzzaautor
9. pro 2010
jinak máme furt v provozu přímotopy :-S :-S a včera v noci vypadl proud v celé vesnici, takže jsme ráno měli v baráku 11 stupňů :-S ráno to opravili, ale během dopoledne vypadl proud ještě několikrát 😞 😞 poslední 3 dny jsem nebyla s holkama ani venku :-| páč mám pocit, že se otužujou doma :-p jsem už z toho na bednu 😞

zítra by se měl jirka dozvědět výsledek přijímacího řízení... nikomu jsme o tom neřekli, aby se zase něco neposralo :-x :-N
nevíme kolik bylo uchazečů, ale v ten den, kdy tam byl on jich bylo 9 😎
super pozice, skvělý plat a pracovní doba od 6 do 14 h...no ale zatím je to jen sen.. :-|

holky nás asi sežerou, denně spořádaj síťku mandarinek, 2,3 jablka, 2 banány a k tomu tu je ještě Dominik!!!... no mohli bysme si zařídit obchod s ovocem a zeleninou :-N
lucenek
9. pro 2010
@luzza držímě všeci pěstičky ať práce snů vyjde musí x-) x-) x-) x-)
tývado to papání závidím i nezávidím ty prachy sou šílený, ale hlavně že holkám chutná....
ten váš účet za el. bude stát za to co? My ted ploatím 1405Kč :-p
večer mám noční kouknu na výplatnici mla bych mít odměnu za přednášku tak snad bude stát za to
lucenek
9. pro 2010
@luzza a přijedte k nám do teplíčka máme sice 2+1 a 52m, ale to neváááááá 😃 x-)
luzzaautor
9. pro 2010
lucí, lidi, kteří se mají rádi se pohodlnmě vejdou i do menších prostor 😉 🙂 🙂 dííík 😉 😃 brala bych tě jako sousedku x-) x-) x-) x-) to by bylo supéér x-) x-) x-)
lucenek
9. pro 2010
@luzza no tož hybaj na vlak 😃 mám tři dny volna a naropzky to zapijééééém 😃 😃 😃 😃 😃
magika
10. pro 2010
Ahoj Lásky,...ježíš já tu nebyla věky,...jsem toitž spíš na tom fejsbůku 😃
Co nového? U nás vše při starém,...pracuji stále na půl úvazek neb víc nemůžu,ale za rok bych už dala aspoň 3/4
Matýsek nosí brejličky,..pže šilhal a v lednu budou zjištovat, jestli není tupozrakej.Danda má samé 1, akorát diktáty má otřesný, vynechává písmenka a tak zas budem muset na vyšetření, jestli není disgrafik.
Já jsem zase přibrala 8-( ,..no asi kost ze mě holt nebude 😞

Začni psát odpověď...

Odešli